jointace1

جوینتیس

مکمل ایده آل جهت سلامت مفاصل

محصولات گروه جوینتس

Jointace®

محصولات گروه جوینتس کامل ترین منابع مورد نیاز جهت تقویت ساختمان مفاصل و غضروف ها را تامین می نمایند. درد های مفصلی از جمله شایع ترین شکایات افراد، خصوصا در سنین بالا می باشد. در دنیای امروزه با توجه به سبک زندگی و عادات غلط مانند نشستن طولانی مدت، عدم فعالیت فیزیکی و ورزش کافی، تغذیه ی نامناسب و غیره، دردهای مفصلی شیوع بیشتری پیدا کرده و حتی در سنین پایین نیز بروز می یابد.
امروزه مشکلات مفصلی صرفا برای افراد مسن اتفاق نمی افتد و شیوع دردهای مفصلی در سنین پایین نیز در حال افزایش است. استفاده از محصولات گروه جوینتس خصوصا در افرادی که به واسطه ی سبک زندگی نامناسب در معرض مشکلات مفصلی قرار دارند و همچنین در افراد مسن از اهمیت زیادی برخوردار است.

بیماری های مفصلی طیف وسیعی از اختلالات پزشکی را شامل می شوند و دلایل متعددی دارند. تخریب بافت غضروفی، پایه و اساس بیماری های مفصلی مزمن (طول کشیده) می باشد. شایع ترین بیماری های مفصلی شامل بیماری های روتولوژی مانند آرتروز (OA) می باشند.
ماهیت بسیاری از بیماری های مفصلی به صورت پیش رونده (Progressive) می باشد؛ بدین معنی که درمان قطعی برای آنان وجود نداشته و مهم ترین راه مقابله با آنها، پیشگیری می باشد. یک سبک زندگی سالم، مهم ترین نقش را در پیشگیری از بیماری های مفصلی ایفا می کند. فعالیت فیزیکی و ورزش منظم، عدم استفاده ی غیراصولی از مفاصل در ورزش های سنگین مانند بدنسازی، حالت صحیح در نشستن های طولانی مدت و همچنین تغذیه ی مناسب، تضمین کننده ی سلامت مفاصل هستند.
طی جدیدترین مطالعات ثابت گردیده است ریزمغذی های گلوکزامین (Glucosamine) و کندرئوتین (Chondroitin)، بواسطه ی نقش تخصصی شان در سلامت بافت غضروفی، می توانند بطور موثر در بیماری های مفصلی مانند آرتروز موثر بوده و به درمان و کنترل آنها کمک نمایند.
محصولات گروه جوینتس با تامین ریزمغذی های تخصصی موثر در تقویت مفاصل و بافت غضروفی از جمله گلوکزامین و کندرئوتین، از بیماری های مفصلی جلوگیری کرده و به درمان بیماری های شایع مفصلی مانند آرتروز (OA) کمک می نمایند.

قرص جوینتس اورجینال (Jointace® original tablet)

قرص جوینتس اورجینال شامل گلوکزامین، کندرئوتین، ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. قرص جوینتس اورجینال به سلامت بافت مفصلی کمک کرده و بطور موثر باعث پیشگیری و کمک به درمان بیماری های شایع مفصلی مانند آرتروز می گردد.

قرص جوینتس کلاژن (Jointace® collagen tablet)

قرص جوینتس کلاژن شامل کلاژن تیپ 2، گلوکزامین، کندرئوتین، ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. کلاژن تیپ 2 از جمله مهم ترین پروتئین های ساختاری موجود در بافت غضروفی می باشد. قرص جوینتس کلاژن با تامین تخصصی ترین ریزمغذی های بافت غضروفی، سلامت مفاصل را تضمین کرده و به پیشگیری و درمان بیماری های شایع مفصلی مانند آرتروز کمک می کند.