سرم دوقلوی پرفکتیل

Perfectil® twin serum

ضد چروک و جوان کننده ی پوست

سرم دوقلوی پرفکتیل، ضد چروک و جوان کننده ی پوست به شکل سِرُم است. سرم ها موثرترین محصولات در مراقبت از پوست هستند، زیرا فرمولاسیون آنها بر پایه آب بوده و این مسئله سبب افزایش نفوذ و سرعت اثربخشی آن ها می گردد.
سرم دوقلوی پرفکتیل مواد موثر خود را به طور مستقیم در دسترس بافت پوست قرار می دهد و بر روی پوست بسیار سبک است. به علاوه سرم دوقلوی پرفکتیل فاقد مواد نرم کننده بر پایه روغن می باشد، بنابراین باعث تیرگی پوست و عدم تبخیر آب از سطح آن نمی شود.

ضد چروک، ضد پیری و مغذی همراه با تنظیم رطوب و چربی پوست: همگی در سرم دوقلوی پرفکتیل!

سرم دو قلوی پرفکتیل از 2 بخش جداگانه تشکیل شده است: سرم آبی و سرم روغنی. جدا نمودن فاز آبی و روغنی این امکان را در اختیار متخصصین ویتابیوتکس قرار داده است تا بتوانند تمامی ریزمغذی های مورد نیاز پوست را – چه محلول در آب و چه محلول در چربی – در این محصول بگنجانند تا بهترین اثربخشی حاصل گردد. علاوه براین با جدا بودن فاز آبی و روغنی، مقادیر مورد نیاز چربی در اختیار پوست قرار می گیرد و مصرف کننده نیز این امکان را دارد نسبت مصرف فاز آبی و چربی را مطابق با میزان چربی پوست خود تنظیم نماید.

طریقه مصرف سرم دوقلوی پرفکتیل

ابتدا یک پمپ از سرم روغنی کوچک (LIPISERUM) را کف دست به خوبی و به آرامی پخش نمایید. سپس دو پمپ از سرم آبی بزرگ(AQUASERUM) را به کف دست اضافه نموده و در کل سطح سرم روغنی پخش نمایید و کف دست ها را روی هم قرار داده و به مدت ۴ ثانیه خیلی سریع به هم مالش دهید تا سرم ها به خوبی با هم مخلوط و فعال شوند.
سپس دوباره یک پمپ از سرم آبی را به کف دست اضافه کرده و به مدت ۲ ثانیه کف دست ها را خیلی سریع روی هم ماساژ می دهیم تا یک سرم رقیق حاصل شود. سپس از سرم مانده روی هر دو کف دست با چشمان بسته روی کل صورت استفاده نموده و در صورت نیاز این عمل را تکرار نمایید.
در نهایت می توان ۱۰ تا ۱۵ قطره آب را به سرم باقی مانده کف دست جهت فعال سازی دوباره این سرم و استفاده مجدد از آن اضافه نموده و سرم حاصل را جهت پشت دست ها و گردن استفاده نمایید. بعد از استفاده، ۱۰ دقیقه به سرم اجازه دهید تا در پوست نفوذ کند بعد از این مدت می توان از کرم های آرایشی استفاده کرد.

سرم دوقلوی پرفکتیل را می توانید ۲ بار در روز (صبح و شب) استفاده شود.

سرم دوقلوی پرفکتیل جهت مصرف دور چشم نیز مناسب است.

محصولات مرتبط پرفکتیل