wellmanl-serum5

سرم زیر چشم ولمن

wellman ® Under Eye Serum

ضد خستگی Anti-Fatigue

دارای آلوئه ورا، عصاره خیار، کافئین و عصاره شاه بلوط هندی

سرم زیر چشم ولمن محصولی تخصصی برای آقایان می باشد که با خواص مغذی و آبرسان، باعث رفع گودی، سیاهی، پُف و چین و چروک زیر چشم می گردد. سرم زیر چشم ولمن خواص روشن کنندگی نیز داشته و قابلیت کشسانی پوست را در این ناحیه افزایش می دهد.
سرم زیر چشم ولمن با دارا بودن فرمولی منحصر به فرد با استفاده از خواص مواد گیاهی آثار خستگی زیرچشم را از بین می برد. عصاره های گیاهی این محصول شامل آلوئه ورا، عصاره شاه بلوط، عصاره خیار و کافئین بوده و همچنین شامل ریزمغذی های آلانتوئین، بتائین، ویتامین A، دی-پنتانول، پنتولاکتون و آریستوفلکس می باشد.

چرا به سرم زیر چشم ولمن نیاز داریم؟

دور چشم افراد به علت نازک بودن و نداشتن بافت چربی یکی از حساس ترین نقاط پوست آنها به شمار می رود و محافظت از آن نیز ضروری می باشد. این ناحیه به دلیل حساسیت ذکر شده، سریعا دچار شکنندگی و خطوط ناشی از کم آبی و آسیب خورشید می گردد. عواملی مانند خستگی، بی خوابی و استرس به سرعت به روی این ناحیه ی آسیب پذیر اثر می گذارند. بنابراین آبرسانی و تقویت قابلیت کشسانی این ناحیه توسط سرم زیر چشم ولمن بسیار حائز اهمیت می باشد.
سرم زیر چشم ولمن به آسانی جذب شده و پف و حلقه سیاه زیر چشم را کاهش می دهد، خطوط ریز بوجود آمده را محو می کند و جوانی و شادابی چشم ها را حفظ می نماید.
سرم زیر چشم ولمن از لحاظ پوستی و چشمی آزمایش شده و برای انواع پوست ها مناسب است.

دارای سر اپلیکاتوری فلزی است که موجب ایجاد احساس خنکی اطراف چشم می شود.

به دلیل وجود سری اپلیکاتوری از هدر رفتگی سرم جلوگیری می شود.

به دلیل شکل ژل منند، ترکیب، بدون رنگ بوده و استفاده آن برای آقایان خوشایند می باشد.

طریقه مصرف سرم زیر چشم ولمن

صبح و شب بر روی پوست تمیز اطراف چشم مخصوصا نواحی تیره استفاده شود.

از تماس مستقیم با چشم پرهیز شود.

محصولات مرتبط