wellmanl-body-wash2

ژل شستشوی بدن مغذی ولمن

Wellman® Nutrient Enriched Body Wash

تقویت کننده و آب رسان Invigorate & Hydrate

دارای آرژنین، آلانتوئین و ویتامین B3

ژل شستشوی بدن ولمن بطور تخصصی برای مردان طراحی گردیده است و پوست را به خوبی تمیز نموده، آلودگی ها را می زداید و باعث آبرسانی و حفظ رطوبت پوست می شود.
ژل شستشوی بدن ولمن 24 ساعت رطوبت پوست را حفظ می نماید و بطور موثر از تعریق بیش از حد و بوی بد بدن جلوگیری می نماید. ژل شستشوی بدن ولمن با انواع پوست سازگار بوده و برای تمام اعضای خانواده قابل استفاده است.

چرا به شامپوی بدن احتیاج داریم؟

بدن ما هر روزه در معرض انواع آلودگی های میکروبی و شیمیایی قرار دارد. توجه به بهداشت چین های پوست مانند فضای بین انگشتان پا، از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این مناطق در معرض ابتلا به انواع عفونت های قارچی می باشند. همچنین مناطقی از بدن که توسط لباس پوشیده می شوند، به دلیل محیط تاریک و تعریق، محل مناسبی برای رشد انواع میکروب ها می باشند.

چرا ژل شستشوی بدن ولمن؟

پوست آقایان بیشتر از خانم ها تعریق می نماید بنابراین انتخاب یک شوینده ی مناسب و تخصصی برای آقایان برای کنترل تعریق و جلوگیری از بوی بد بدن، از اهمیت زیادی برخوردار است. نکته ی مهم در انتخاب شوینده ی بدن، سازگاری آن با پوست و همچنین اثرگذاری مناسب آن می باشد. این خصوصیات بطور موثر در ژل شستشوی بدن ولمن گنجانده شده اند.
خنک کننده و طراوت بخش بدن
کنترل PH بدن و جلوگیری از تعریق بیش از اندازه و بوی بد بدن
سازگار با پوست و عدم خشک و شکننده کردن پوست
حفظ ۲۴ ساعته رطوبت سطح بدن
پاک کنندگی بالا
ژل شستشوی بدن ولمن از لحاظ پوستی آزمایش شده و برای انواع پوست ها مناسب است.

مزیت ژل شستشوی بدن ولمن نسبت به صابون چیست؟

در بسیاری از افراد مصرف صابون باعث خشکی بیش از حد و شکنندگی پوست می گردد که این اتفاق به علت PH ناسازگار صابون با پوست می باشد. بنابراین استفاده از شوینده های سازگار با بدن توسط پزشکان توصیه می شود. استفاده از ژل شستشوی بدن ولمن به جای صابون، این مشکل را برطرف می سازد و از طرف دیگر، اثر ملایمی روی پوست داشته و خود باعث آسیب بیشتر به ساختار پوست نمی شود و براحتی از سطح پوست پاک می شود.
همچنین ژل شستشوی بدن برای تمام اعضای خانواده قابل استفاده می باشد و مشکلات بهداشتی استفاده از صابون مشترک نیز رفع می گردد. نگهداری طولانی مدت صابون در محیط مرطوب حمام، زمینه را برای رشد آلودگی ها بر آن مهیا می کند. ژل شستشوی بدن ولمن با بسته بندی مناسب باعث حفاظت بهداشتی شوینده در محیط مرطوب حمام می گردد.

از تماس مستقیم با چشم پرهیز شود.

محصولات مرتبط ولمن