شامپوی سر مغذی ولمن

Wellman® Nutrient Enriched Shampoo

احیاگر و حجم دهنده Revitalise & Volumise

دارای ویتامین B3، روی، آرژنین و دی-پنتنول

شامپوی سر ولمن محصولی تخصصی و متناسب با ساختمان موی آقایان می باشد. شامپوی سر ولمن تغذیه کننده ی مو و پوست سر بوده و در کاهش سرعت ریزش موی آقایان نیز موثر است. شامپوی سر ولمن به دلیل ویتامینه بودن خاصیت احیاکنندگی و درخشندگی نیز دارد و زیبایی بیرونی و سلامت ساختمان مو را تضمین می نماید.
شامپوی سر ولمن از لحاظ پوستی آزمایش شده و برای انواع مو ها مناسب است.
امروزه تضمین سلامت موی سر، چه در آقایان و چه در خانم ها به شدت مورد توجه متخصصین و محققان قرار گرفته است؛ به طوری که محافظت از ساختمان موی سر محدود به خانم ها نبوده و اهمیت آن در آقایان نیز پر رنگ می باشد. ریزش مو، نازک شدن تارهای مو، چربی بالا و همچنین عدم فرم گیری مناسب، از مشکلات شایع سلامت و زیبایی موی سر در آقایان می باشد. شایع ترین علل ریزش موی سر در آقایان، علل هورمونی و ژنتیکی می باشند که در اکثر موارد، این موارد قابل پیشگیری نمی باشند. شامپوی سر ولمن با اثرات احیا کنندگی و مغذی، محافظت طولانی مدت و موثری را برای ساختمان مو به ارمغان می آورد.

ریزش موی سر در آقایان به چه دلیل است؟

ریزش موی سر در آقایان بسیار شایع بوده و شایع ترین علت آن مربوط به هورمون های جنسی مردانه می باشد. تاثیر ژنتیک در روند ریزش موی هورمونی مردان ثابت گردیده است. این نوع ریزش مو در آقایان الگوی خاصی دارد و متاسفانه درمان موثری ندارد. توصیه ی محققان و متخصصین برای افرادی که به واسطه ی زمینه ی ژنتیکی نگران ریزش مو هستند و یا ریزش موی شدید دارند، در درجه ی اول توجه به بهداشت مو و تقویت ساختمان مو می باشد.
شامپوی سر ولمن با تامین ریزمغذی های تخصصی، پوست سر را تغذیه نموده و ساختمان مو را تقویت می کند؛ بنابراین باعث کاهش ریزش موی سر آقایان شده و مقاومت مو را نسبت به عوامل آسیب رسان و هورمونی افزایش می دهد.
فرمولاسیون موجود در شامپوی سر ولمن جهت احیا کنندگی و درخشندگی هر چه بیشتر موی سر آقایان طراحی گردیده است و به طور موثر باعث کنترل چربی مترشحه سر و کاهش سرعت ریزش موی آقایان به دلیل ویتامینه بودن می گردد.
تحقیقات پیشرفته در مراقبت پوست آقایان (ARMS) شامپوی سر ولمن را به محصولی ایده آل برای استفاده ی روزمره و طولانی مدت در آقایان تبدیل نموده است. یک فرمولاسیون فعال به همراه پلیمر های پیشرفته در شامپوی سر ولمن، به افزایش ضخامت و حجم موی فرد منجر خواهد شد.

چرا شامپوی سر ولمن؟

  • احیاکننده و مغذی موی سر
  • به دلیل وجود زینک از ایجاد شوره سر جلوگیری می کند.
  • با اسانس و رایحه خوشایند برای آقایان
  • حاوی مواد حجم دهنده موی سر برای پرپشت کردن و سلامت بیشتر موی سر

از تماس مستقیم با چشم پرهیز شود.

محصولات مرتبط ولمن