قرص پرفکتیل پلاتینوم

Perfectil® PLATINUM tablet

سلامت و حفاظت کامل از پوست، مو و ناخن

زیبایی از درون… (Beauty from within…)

ما اعتقاد داریم زیبایی پوست از دورن منشا می گیرد. درک عمیق متخصصین vitabiotics® از فرآیند های موثر در تغذیه ی پوست، ما را قادر نموده است فرمولاسیون زیبایی TimeDefy™ را توسعه دهیم که دارای ثبت بین المللی می باشد.
فرمولاسیون پیشرفته ی TimeDefy™ موجود در قرص پرفکتیل پلاتینوم، پیشرفت عظیمی در تغذیه ی زیبایی می باشد. بهترین حمایت تغذیه ای پوست، از طریق رگ های خونی صورت می گیرد؛ بنابراین “زیبایی از درون” (Beauty from within) معنی می یابد. این فرمول منحصر به فرد، کلاژن و عصاره های گیاهی را همراه با ریزمغذی های اختصاصی در اختیار پوست قرار می دهد. قرص پرفکتیل پلاتینوم بگونه ای طراحی شده است تا طیف وسیعی از ریزمغذی های مورد نیاز روزانه برای زیبایی شما را تضمین نماید.

قرص پرفکتیل پلاتینوم چگونه باعث حفظ سلامت پوست می گردد؟

توانایی منحصر بفرد “تجدید سلول” (Cell renewal) قرص پرفکتیل پلاتینوم بوسیله ی کلاژن، عصاره دانه انگور، عصاره پوست درخت کاج، چای سبز و عصاره گوجه فرنگی به علاوه ی دیگر عصاره های گیاهی و ریزمغذی ها تضمین می گردد. این مواد مغذی در مجموع باعث کمک به ساخت کلاژن و همچنین محافظت و تقسیم سلولی می گردند.
اثربخشی فوق‌العاده قرص پرفکتیل پلاتینوم بر روی تغیرات فصلی و پیری پوست به صورت بالینی و طی مقالات اثبات شده است1 :
طی مقالات 1 ثابت گردیده است مصرف قرص پرفکتیل پلاتینوم، می تواند باعث پیشگیری و حتی درمان آسیب های ناشی از تغییرات فصلی و پیری بر روی پوست گردد.

تاثیر قرص پرفکتیل پلاتینوم بر پروتئین های ساختاری پوست (کلاژن و الاستین)

کلاژن و الاستین از پروتئین های ساختاری هستند که به طور طبیعی در لایه ی میانی پوست تولید می شوند. کلاژن و الاستین برای حفظ نرمی و خاصیت ارتجاعی پوست ضروری هستند. بدن به طور طبیعی این پروتئین ها را تولید می کند و افراد جوان معمولا میزان بالایی از کلاژن و الاستین را در پوست خود دارند، اما تولید آن ها درون بدن به واسطه ی عواملی مثل افزایش سن، رادیکال های آزاد و عوامل محیطی و فقر ویتامین و املاح ضروری کم شده و چین و چروک و سایر مشکلات پوستی ایجاد می گردد.
قرص پرفکتیل پلاتینوم ریزمغذی های ضروری را برای تولید کلاژن و الاستین تامین، و از طریق گردش خون به تمامی نواحی پوست (حتی عمیق ترین لایه) می رساند.

طریقه مصرف قرص پرفکتیل پلاتینوم:

روزانه 2 عدد قرص پرفکتیل پلاتینوم را همراه با وعده ی غذایی اصلی مصرف نمایید.

شرایط نگهداری و احتیاطات:

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
هنگام مصرف قرص پرفکتیل پلاتینوم، نیاز به صرف مکمل مولتی ویتامین دیگری نمی باشد.
مانند دیگر مکمل های غذایی، در صورتی که تحت درمان دارویی می باشید، در دوران بارداری و شیردهی و در صورت آلرژی غذایی، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
حتما با معده پر مصرف شود.
جویده نشود.
بدون رنگ مصنوعی
بدون مخمر
بدون مواد نگهدارنده

محصولات مرتبط پرفکتیل