قرص پرگناکر اورجینال

Pregnacare® original

قرص پرگناکر اورجینال، مکمـل غذائی ایـده ال جهت کمک به حفظ سلامـت مـادر و جنیـن در دوران بـارداری و شیـردهـی و کاهش خطرات دوران حاملگی می باشد.
دوران بارداری، از مهمترین دوران زندگی یک فرد از نظر تامین مواد مغذی می باشد. تامین کامل ترین ریزمغذی ها، هم برای سلامت مادر و هم برای رشد و نمو جنین ضروری می باشد، به نحوی که استفاده از برخی ریزمغذی ها به صورت تخصصی از وقوع برخی خطرات و مشکلات دوران بارداری از جمله فشار خون مادر و همچنین نقایص مادرزادی جنین جلوگیری می کند.
قرص پرگناکر اورجینال با فرمولاسیون تخصصی، ۱۹ ویتامین و ماده ی معدنی اصلی مورد نیاز برای تکامل حداکثری جنین و سلامت مادر را فراهم آورده و آهن، اسید فولیک و سایر ویتامین ها و مواد معدنی ضروری روزانه را در این دوران تامین می‌کند.

چه خطراتی مادر و جنین را در دوران بارداری تهدید می کند؟

امروزه با پیشرفت علم پزشکی و آگاهی عموم مردم، شیوع بیماری ها و مشکلات دوران بارداری هم برای مادر و هم برای جنین بطور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. شناخت فواید استفاده از ریزمغذی ها و مکمل درمانی مادر باردار، نقش مهمی در این پیشرفت داشته است.

نقایص مادرزادی نوزاد:

نقص لوله عصبی جنین جزو شایع ترین نواقص مادرزادی جنین می باشد که خوشبختانه با مصرف مکمل فولیک اسید (ویتامین B9) به راحتی قابل پیشگیری است. اسپینا بفیدا (Spina bifida) نوعی بیماری می باشد که در آن کانال نخاعی نوزاد بطور کامل بسته نمی شود و می تواند طیفی از علائم و مشکلات را برای جنین ایجاد نماید.
با شناخت نقش فولیک اسید (ویتامین B9) در پیشگیری از نقایص لوله عصبی جنین، مکمل یاری مادران با این ویتامین جزو دستورالعمل های کشوری و جهانی قرار گرفته و شیوع نقایص لوله عصبی از جمله اسپینا بفیدا نسبت به گذشته بطور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. قرص پرگناکر اورجینال، فولیک اسید مورد نیاز مادر باردار را در کنار سایر ریزمغذی ها تامین کرده و تضمین کننده ی تکامل طبیعی نوزاد می باشد.

وزن کم نوزاد هنگام تولد:

محدوده وزن طبیعی نوزاد تازه متولد شده بین 2.5 الی 4 کیلوگرم می باشد. تولد نوزاد با وزن کمتر از 2.5 کیلوگرم می تواند علل متعددی داشته باشد. جبران کمبود های تغذیه ای و اطمینان از دریافت کافی ریزمغذی ها توسط مادر طی دوران بارداری، از مهم ترین عوامل پیشگیری از تولد نوزاد با وزن کم می باشد. با مصرف قرص پرگناکر اورجینال در کنار یک رژیم غذایی پرکالِری، می توان بطور موثر از تولد نوزاد با وزن کم هنگام تولد پیشگیری نمود.

تولد نوزاد نارس:

محدوده طبیعی سن هنگام تولد نوزاد بین 37 الی 42 هفته می باشد. مشکلاتی مثل بیماری زمینه مادر هنگام بارداری (مانند دیابت کنترل نشده، فشار خون کنترل نشده و …) می توانند جزو عوامل خطر تولد نوزاد با سن کمتر از 37 هفته باشد. قرص پرگناکر اورجینال می تواند با تامین طیف وسیعی از ریزمغذی ها به کنترل بیماری زمینه ای مادر در دوران بارداری کمک نماید.

فشار خون دوران بارداری:

برخی از مادران طی دوران بارداری دچار فشار خون بالا می شوند. پره اکلامپسی (Preeclampsia) نوعی بیماری خطرناک در دوران بارداری با مشخصات فشار خون بسیار بالا و دفع پروتئین از ادرار می باشد. این بیماری می تواند برای مادر باردار بسیار خطرناک بوده و حتی به ختم حاملگی بیانجامد. عامل اصلی این بیماری بطور کامل شناخته شده نمی باشد. امروزه مقالات نشان داده اند افرادی که دچار کمبود ریزمغذی هایی مثل ویتامین B9 و ویتامین B12 هستند، بیشتر در معرض ابتلا به پره اکلامپسی قرار دارند.
قرص پرگناکر اورجینال با تامین ریزمغذی هایی مطابق با آخرین مقالات مثل ویتامین B9 و B12 و مواد معدنی، ریسک ابتلا به فشار خون دوران بارداری و پره اکلامپسی را کاهش می دهد.

قرص پرگناکر اورجینال، با تامین طیف وسیعی از ریزمغذی ها از جمله اسیدفولیک (ویتامین B9)، ویتامین B12 و مواد معدنی می تواند بطور موثر از مشکلات و عوارض دوران بارداری مانند نقایص مادرزاری نوزاد، وزن کم هنگام تولد، تولد نوزاد نارس و فشار خون دوران بارداری جلوگیری نماید.

نکته قابل توجه این است که مادرانی که اولین بارداری خود را تجربه می کنند و یا دچار بیماری زمینه ای مانند دیابت، فشار خون و یا مشکلات روماتولوژی می باشند، بیشتر در معرض عوارض بارداری و مشکلات جنین می باشند. بنابراین تامین ریزمغذی ها و کنترل دقیق تر وضعیت جسمی آنان طی بارداری برای تضمین سلامت آنان و جنین از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این، مطالعات بسیاری نشان داده اند زنان باردار در کشورهای در حال توسعه، بیشتر با کمبود ریزمغذی ها مواجهند و بنابراین جبران این کمبود ها از طریق قرص پرگناکر کانسپشن اهمیت می یابد.

طریقه مصرف قرص پرگناکر اورجینال:

روزی ۱ عدد قرص به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود .
مصرف این محصول را می توانید در هر نقطه از دوران بارداری شروع فرمایید و پس از اتمام دوران بارداری نیز ادامه دهید.

شرایط نگهداری و احتیاطات:

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
همراه با داروهای ضد انعقاد خون مصرف نشود.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.
جویده نشود.
مناسب برای گیاه خواران
فاقد هیچگونه ماده ی هورمونی و دارو
بدون گلوتن و ژلاتین
بدون نمک
بدون مخمر
بدون مواد نگهدارنده
هنگام استفاده از این محصول، نیاز به استفاده از مولتی ویتامین دیگری نمی باشد.

محصولات مرتبط پرگناکر