wellmanl-anti-ageing1

مرطوب کننده ضد چروک ولمن

Wellman® ANTI-AGEING Moisturizer

کنترل چین و چروک Wrinkle control

دارای ویتامین های A، B3، C و E، آرژنین، بتائین، روی و آلوئه ورا

مرطوب کننده ضد چروک ولمن دارای فرمولاسیونی با آبرسانی بالا است که مصرف روزانه آن اثر ضد چروک فوری داشته، شفافیت پوست را باز می گرداند و سبب حفاظت از پوست می شود. علاوه بر این مرطوب کننده ضد چروک ولمن برای حفظ رطوبت و آرامش پوست بعد از اصلاح صورت، محصولی ایده آل است.

مرطوب کننده ی ضد چروک ولمن توسط مجله ی GQ، به عنوان یکی از بهترین مرطوب کننده ها برای مردان توصیه گردیده است.

چرا به ضد چروک نیاز داریم؟

به مرور زمان و با افزایش سن، پوست انسان استحکام خود را از دست می دهد. امروزه با آلودگی های محیطی و استرس های فیزیکی و روحی، بسیاری از افراد حتی در سنین پایین با مشکلات پوستی و چین و چروک مواجه می شوند. بخصوص در مردان، رسیدگی به سلامت پوست معمولا مورد غفلت قرار می گیرد.
حفظ ظاهر جوان و شاداب پوست
افزایش شفافیت و ایجاد احساس یک دستی پوست صورت
آبرسانی پوست و جلوگیری از شکستگی های ناشی از کم آبی

مرطوب کننده ی ضد چروک ولمن از لحاظ پوستی آزمایش شده و برای انواع پوست ها مناسب است.

چرا مرطوب کننده ی ضد چروک ولمن ؟

بهترین راه مقابله با چین و چروک پوستی در درجه ی اول، پیشگیری است. با مصرف مرطوب کننده ی ضد چروک ولمن، از ایجاد چین و چروک پوستی جلوگیری می نمایید، زیرا این محصول هم با دارا بودن فاکتور محافظت از آفتاب (SPF 15)، محافظت کاملی در برابر نور آفتاب مهیا می نماید و هم برای حفظ سلامت پوست پس از اصلاح صورت محصولی ایده آل است. علاوه بر این، مرطوب کننده ی ضد چروک ولمن با تغذیه ی تخصصی پوست آقایان و آب رسانی کامل، باعث بهبود و رفع چین و چروک های ایجاد شده می گردد.
مرطوب کننده ی ضد چروک ولمن 12 ساعت رطوبت پوست را حفظ می نماید و با فاکتور محافظت از آفتاب (SPF 15)، محافظت کاملی در برابر نور آفتاب و اشعه ی UV فراهم می آورد.

طریقه مصرف مرطوب کننده ضد چروک ولمن

مرطوب کننده ضد چروک ولمن را هر صبح و شب روی نواحی صورت و گردن استفاده نمایید. برای جذب و اثربخشی بیشتر، به آرامی روی پوست ماساژ دهید.
از تماس مستقیم با چشم پرهیز شود.

محصولات مرتبط