پرگناکر برست فیدینگ

Pregnacare ® breast-feeding

تغذیه نوزاد با شیر مادر، توصیه ی قطعی کلیه ی کارشناسان تغذیه و پزشکان می باشد؛ زیرا شیر مادر، کامل ترین مواد مغذی مورد نیاز جهت رشد نوزاد را فراهم می آورد و سلامت دستگاه ایمنی وی را نیز در کوتاه مدت و بلند مدت تضمین می کند.
سلامت دستگاه ایمنی نوزاد در اوایل زندگی، به شدت تحت تاثیر مولکول های ایمنی می باشد که از طریق شیر مادر دریافت می کند زیرا در این دوران سیستم ایمنی نوزاد به تنهایی قادر به مقابله با عوامل بیماری زا نمی باشد. این مولکول های ایمنی، آنتی بادی (پادتن) نام دارند. یکی از اصلی ترین دلایلی که شیر خشک نمی تواند جایگزین مناسبی برای شیر مادر باشد همین است.
مادرانی که وارد دوران شیردهی می شوند، نیازمند یک رژیم غذایی سالم و معتبر می باشد زیرا تامین کامل ریزمغذی ها، تضمین کننده ی تولید شیر سالم و همچنین سلامت خود مادر خواهد بود. پرگناکر برست فیدینگ تکمیل کننده ی این رژیم غذایی حیاتی می باشد.
پرگناکربرست فیدینگ با فرمولاسیون شگفت انگیز و تخصصی که شامل اسید چرب ضروری امگا-۳ علاوه بر ویتامین ها و مواد معدنی می باشد، مجموعه ای ازتمامی نیازهای تغذیه ای مادر باردار و شیرده را در خود جای داده است.
یکی از تخصصی ترین اجزای پرگناکربرست فیدینگ ، اسید چرب ضروری امگا-۳ می باشد که استفاده از آن، چه در دوران بارداری و چه در دوران شیردهی توسط جدیدترین مطالعات توصیه گردیده است. اثرات کوتاه مدت و بلند مدت امگا-3 بر سلامت عصبی و بینایی جنین، توجه متخصصین را به خود جلب نموده است.
استفاده از پرگناکربرست فیدینگ برای تمام مادران پس از اتمام دوران بارداری، حتی در صورتی که در حال شیردهی نیستند نیز توصیه می گردد؛ زیرا ضروری است مادران طی ۶-۹ ماه ابتدایی پس از زایمان، ریزمغذی هایی را که طی دوران بارداری برای حمایت جنین مصرف نموده اند جبران نمایند. علاوه براین، زنان باردار نیز از فرمولاسیون تخصصی پرگناکر برست فیدینگ سود خواهند برد.

پرگناکربرست فیدینگ توسط متخصصین به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی تمام جنبه های سلامت مادر و نوزاد می باشد. بنابراین علاوه بر کمک به تولید مغذی ترین شیر برای نوزاد، نیازهای تغذیه ای مادر را نیز پس از اتمام دوران بارداری تامین می نماید.
مواد موثره ی موجود در پرگناکربرست فیدینگ بر اساس آخرین و معتبرترین رفرنس ها، با مقادیر مورد نیاز مادران شیرده مطابقت دارد.

طریقه مصرف پرگناکر برست فیدینگ:

روزانه 2 عدد قرص و 1 عدد کپسول پرگناکر برست فیدینگ را مصرف نمایید.
پرگناکربرست فیدینگ را می توانید هر زمان در طول دوره ی شیردهی استفاده نمایید و تا زمان مورد نیاز، ادامه دهید.

شرایط نگهداری و احتیاطات:

در دمای زیر ۲۵ درجه و جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری فرمایید.
با معده ی پر مصرف شود.
جویده نشود.
بیش از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
بدون رنگ های مصنوعی
فاقد گلوتن یا لاکتوز
بدون مواد نگه دارنده
فاقد نمک یا مخمر
در صورتی که به دلیل مشکلات زمینه ای تحت نظر پزشک هستید و یا مشکلات صرع، تیروئید، خونی و آلرژی به ریزمغذی های خاصی دارید، قبل از مصرف پرگناکر برست فیدینگ با پزشک خود مشورت نمایید.
پرگناکر برست فیدینگ دارای آهن می باشد. در صورتی که از مکمل آهن دیگری استفاده می نمایید قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
پرگناکر برست فیدینگ دارای ویتامین K می باشد. در صورتی که از داروهای ضد انعقاد (رقیق کننده ی خون) استفاده می کنید حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

محصولات مرتبط پرگناکر