کپسول امگا-اچ3 (Ω-H3)

OMEGA-H3® capsule

حاوی 33 ماده ی مغذی شامل ویتامین ها، مواد معدنی، عناصر گیاهی و امگا-3

کامل ترین مکمل مورد نیاز برای کارکرد دستگاه های بدن

ایده آل برای ورزشکاران و افراد با نیازهای تغذیه ای بالا

کپسول امگا-اچ3 با دارا بودن 33 ریزمغذی، مجموعه ای است که کامل ترین عناصر بیولوژیکی مورد نیاز برای کارکرد حداکثری انواع سیستم های بدن را تامین می نماید.

کپسول امگا-اچ3 با تامین انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، اسید چرب امگا-3 و عصاره های گیاهی حداکثر انرژی مورد نیاز بدن را تامین نموده و باعث بهبود سلامت دستگاه ایمنی، دستگاه عصبی، دستگاه قلب و عروق و قدرت جنسی می گردد.

امروزه با توجه به سبک زندگی مدرن، بدن ما در معرض انواع استرس های فیزیکی و روحی و آلودگی ها قرار دارد. بروز بسیاری از بیماری ها ناشی از این استرس ها و همچنین عادات غذایی نادرست می باشد. در مجموع میتوان ادعا نمود استفاده از مواد مغذی و مکمل های غذایی، از حیاتی ترین عناصر دخیل در سلامت عمومی بدن و کاهش استعداد ابتلا به انواع بیماری ها می باشد. در مقالات جدید، به نقش استفاده از مواد مغذی در پیشگیری و کمک به درمان بیماری های شایعی مثل کم خونی، دیابت، اختلالات چربی، بیماری های قلب و عروق و ناتوانی های جنسی اشاره شده است.

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در کپسول امگا-اچ3

مصرف ویتامین ها برای تولید کافی انرژی و سخت و ساز طبیعی بدن ضروری می باشد. مواد معدنی، دسته ی فراموش شده از مواد مغذی در رژیم غذایی مدرن می باشند. این مواد با خواص منحصر به فرد سلامت دستگاه ایمنی، غدد، قلب و عروق و سوخت و ساز کلی بدن را تضمین می کنند.
کمبود ویتامین ها و مواد معدنی خصوصا در کشورهای در حال توسعه شایع بوده و نگرانی های زیادی را ایجاد نموده است. مطالعات نشان داده اند کمبود این مواد بطور مستقیم با افزایش ریسک ابتلا به بیماری ها ارتباط داشته و در پیشرفت انواع بیماری ها نیز تاثیر گذار است. کپسول امگا-اچ3 این کمبود را جبران نموده و سلامت کامل را تضمین می نماید.

امگا-3ی موجود در کپسول امگا-اچ3

امگا-3 جزو اسیدهای چرب ضروری می باشد؛ یعنی در بدن ساخته نمی شود و لزوما باید از طریق رژیم غذایی تامین گردد. این ماده ی مغذی توسط دستورالعمل های معتبر، برای و رشد و نمو عصبی و چشمی کودکان و همچنین سلامت دستگاه قلب و عروق و تنظیم چربی بدن توصیه گردیده است.

آنتی اکسیدان های موجود در کپسول امگا-اچ3

آنتی اکسیدان ها، دسته ای مواد می باشند که مولکول های سمی (رادیکال های آزاد) را در بدن از بین می برند. این مولکول های سمی بر اثر فعالیت شدید، انواع استرس ها، بیماری ها و همچنین آلودگی هوا و دود سیگار تولید می گردند. استفاده از آنتی اکسیدان ها در این شرایط برای از بین بردن اثرات سمی آنها ضروری می باشد.

عصاره های گیاهی موجود در کپسول امگا-اچ3

عصاره های گیاهی مثل جنسینگ، عصاره گرده گل و روغن جوانه گندم از موادی هستند که از سالیان دور، برای پیشگیری و درمان بسیاری از اختلالات به کار می رفتند. این مواد باعث بهبود سلامت عمومی، فعالیت های مغزی و قوای جنسی می گردند.

خاصیت انرژی زایی کپسول امگا-اچ3

بخش اعظمی از ترکیبات این محصول شامل ریزمغذی هایی می باشد که در سوخت و ساز بدن و تولید انرژی نقش دارند. کمبود ریزمغذی هایی مثل آهن با کاهش انرژی و خستگی همراه است. علاوه براین مصرف ریزمغذی هایی مثل ویتامین های گروه B، منیزیم و امگا-3 حداکثر انرژی بدن را تضمین می نماید.

طریقه مصرف کپسول امگا-اچ3

روزی 1 عدد کپسول امگا-اچ3 همراه وعده غذایی اصلی با 1 ليوان آب ميل شود.

شرايط نگهداری و احتیاطات

در دمای زير 25 درجه سانتی گراد و در جای خشك و خنك و دور از تابش مستقيم نور خورشيد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود.
در زمان استفاده از این محصول، احتیاج به مصرف مکمل یا مولتی ویتامین دیگری نمی باشد.
در صورت مصرف دارو و یا مکمل دیگر، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
در صورت بارداری، شیردهی و یا دارا بودن بیماری های خاص، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
بدون مواد نگه دارنده و رنگ مصنوعی
بدون مخمر، نشاسته، نمک و شکر