• شربت اولترا امگا 3

شربت اولترا امگا-3

ultraTM Omega-3 Liquid

از 30 سال پیش تا کنون، با مشخص شدن مکانیسم عمل روغن ماهی و امگا-3 در بدن و وجود بیش از 7000 گزارش مبنی بر اثربخشی آن، توجه محققین و پزشکان نسبت به این ماده جلب شده است. شربت اولترا امگا-3، حداکثر مقدار اسیدهای چرب DHA و EPA را بعلاوه ی ویتامین D و E تامین می نماید.

  • موثر در پیشگیری و درمان بیماری های قلبی عروقی
  • کاهش دهنده ی چربی های مضر، بخصوص تری گلیسیرید (TG)
  • تضمین کننده ی رشد کودکان، سلامت بینایی و کارکرد مغزی
250 میلی لیتر

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 1,050,000 ریال

کودکان (5-12 سال): نصف قاشق مرباخوری (2.5 میلی لیتر) روزانه
بزرگسالان: یک قاشق مرباخوری (5 میلی لیتر) روزانه
شربت اولترا امگا-3 را هم می تواند به تنهایی و همراه با جرعه ای از نوشیدنی دلخواه مصرف نمایید و هم می توانید با شیر یا آب پرتغال مخلوط نموده و مصرف نمایید.

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.
در صورتی که به علت مشکلات زمینه ای تحت نظر پزشک می باشید و یا در صورت بارداری، شیردهی، صرع و آلرژی به ریزمغذی های خاص، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
در صورتی که از داروهای ضد انعقادی (رقیق کننده ی خون) استفاده می کنید، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
طی 3 ماه پس از باز کردن محصول، از آن استفاده نمایید.

فرمولاسیون شربت شامل موارد زیر است:

Number 1

پر فروش‌ترین برند مکمل انگلستان

ویتامین D

کمک به عملکرد قلب و عروق

ویتامین C

کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن

مایع

دارای عصاره پرتقال و لیمو

امگا3

روغن ماهی

شربت اولترا امگا-3

مقادیر حداکثری از اسیدهای چرب DHA و EPA به انضمام ویتامین D و ویتامین E، ترکیبی قدرتمند در تامین نیاز روزانه اسیدهای چرب ضروری برای کارکرد حداکثری بینایی و رشد در سنین کودکی و همچنین عملکرد قلب و عروق و سلامت عمومی بدن است.

شربت اولترا امگا-3 تضمین کننده ی رشد کودکان، سلامت و بینایی و سلامت قلب و عروق و مناسب برای تمام اعضای خانواده است.

امگا-3 چیست؟

اسید چرب امگا ۳، جزوی از خانواده ی اسیدهای چرب اشباع نشده می باشد که علارغم کارکرد های وسیع و ضروری، توسط بدن انسان ساخته نمی شوند. وقتی امگا-3 در بدن ساخته نمی شود، حتما باید آن را از طریق رژیم غذایی تامین نماییم و به همین دلیل، امگا-3 را اصطلاحا اسید چرب “ضروری” می نامند. امگا-3 دو جزء اصلی دارد: شامل ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) و دوکوزاهگزائنوئیک اسید (DHA).

امگا-3 جزو اسیدهای چرب “ضروری” طبقه بندی می شود؛ زیرا در بدن انسان ساخته نمی شود و اصطلاحا “ضروری” است توسط رژیم غذایی تامین گردد. شربت اولترا امگا-3، مقادیر حداکثری و کافی از امگا-3 را در اختیار بدن قرار می دهد.
پیش از 30 سال پیش تا کنون، با مشخص شدن مکانیسم عمل روغن ماهی و امگا-3 در بدن و انجام مطالعات متعدد و همچنین وجود بیش از 7000 گزارش مبنی بر اثربخشی آن، توجه محققین و پزشکان نسبت به این ماده جلب شده است.

 

کاربرد های اثبات شده ی شربت اولترا امگا 3 در بدن

– عملکرد قلب و عروق

طی سالیان گذشته مطالعات زیادی در مورد تاثیر مصرف امگا-3 در بیماری های قلبی عروقی انجام شده است. طی تحقیقات ثابت گردیده است مصرف امگا-3 هم ریسک ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد و هم باعث بهبود بیماری های قلبی عروقی می گردد. بطور مشخص، مطالعات ثابت کرده اند مصرف امگا-3 باعث کاهش سطح چربی مضر خون (TG,LDL) شده، سطح چربی مفید خون (HDL) را افزایش داده و به کنترل فشار خون کمک می نماید. بیمارانی که از امگا-3 استفاده نموده اند کمتر دچار عوارض بیماری های قلبی عروقی شدند و همچنین مرگ و میر در آنان کاهش پیدا کرد.
انجمن قلب آمریکا (American Heart Association) یا AHA، مصرف منظم امگا-3 را هم برای پیشگیری و هم برای کمک به درمان بیماری های قلبی عروقی توصیه نموده است. شربت اولترا امگا-3، مقادیر کافی و توصیه شده برای تضمین سلامت قلب و عروق را تامین می نماید.

– رشد و نمو کودکان

در سال 2002، سازمان غذا و دارو (FDA) مصرف امگا-3 در رژیم غذایی نوزادان را تایید نمود. سازمان صلاحیت غذایی اروپا (EFSA) در سال 2014، نقش DHA در رشد طبیعی مغز نوزادان و کودکان تا سن 18 سالگی را مورد تایید قرار داده است. همچنین مطالعات نشان داده اند مصرف این اسیدهای چرب ضروری، در کودکان پیش فعال و دچار اختلال تمرکز (ADHD) نیز مفید خواهد بود.

– بینایی

شواهد نشان می دهد هم نوزادان طبیعی و هم نوزادان زودرس با مصرف مکمل های امگا-3 در مقایسه با گروهی که مکمل دریافت نکردند در دوره 4 ماهه عملکرد بینایی بهتری داشتند.

– بیماری های روماتیسمی و آرتروز

مطالعات بالینی نشان داده اند مصرف امگا-3 باعث بهبود علائم بیماری های روماتیسمی و آرتروز می شود و باعث می شود بیمار نیاز کمتری به استفاده از مسکن ها داشته باشد.

 
عنوان
در هر 5میلی لیتر
نیاز روزانه %
Fish Oil
4.6 g
Providing minimum:
 
 
Omega-3
1380 mg
As EPA
736 mg
As DHA
460 mg
Vitamin D (as D3 500 IU)
12.5 µg
250
Vitamin E
6 mg TE
50

عناصر

شربت اولترا امگا-3، تامین کننده ی نیاز روزانه ی بدن به اسیدهای چرب امگا-3 می باشد و علاوه بر این، مقادیر کافی از امگا-3 را برای دستیابی به اهداف درمانی مصرف این ماده ی مغذی تضمین می نماید.

امگا-3 (Omega-3): امگا-3 جزو اسیدهای چرب ضروری محسوب می شود و روغن ماهی، مهم ترین منبع این ماده ی مغذی می باشد. برخلاف تصور عمومی، چربی ها در بدن فقط مضر نیستند و کاربردهای مهمی دارند. در واقع در بدن 2 نوع چربی وجود دارد: چربی مضر (مانند LDL و TG) و چربی مفید (مانند HDL). مصرف امگا-3 باعث می شود تولید چربی های مضر کاهش یافته و مقدار چربی های مفید افزایش یابد. نکته ی جالب اینجاست بالا رفتن مقدار چربی های مفید در بدن مانند HDL، نه تنها ریسک بیماری های قلبی عروقی را افزایش نمی دهد بلکه محافظت کننده و مفید است.

EPA (Eicosapentaenoic acid) و DHA (Docosahexaenoic acid): EPA و DHA 2 جزء اصلی اسیدهای چرب امگا-3 هستند و کارکردهای امگا-3، بخاطر وجود آنهاست. شربت اولترا امگا-3 مقادیر کافی از این دو ماده ی مغذی را تامین می نماید تا بهترین نتیجه از مصرف امگا-3 حاصل گردد.

شربت اولترا امگا-3 دارای عصاره ی طبیعی پرتغال و لیمو می باشد. بنابراین شربت اولترا امگا-3 طمعی عالی دارد و ته مزه ی نامطبوع روغن ماهی احساس نمی شود.

ویتامین D

ویتامین D از جمله مهم ترین ویتامین های بدن می باشد که نقش آن در سلامت استخوان و افزایش جذب کلسیم به خوبی شناخته شده است. در سال های اخیر، یافته ها حاکی از آن است ویتامین D نه تنها در سوخت و ساز کلسیم، سلامت بافت استخوان و رشد و نمو کودکان نقش دارد، بلکه باعث کارکرد طبیعی دستگاه ایمنی، دستگاه عصبی و مغز می گردد.

ویتامین E

ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است، یعنی آسیب ناشی از بیماری های مختلف و آلودگی ها را کاهش می دهد. با توجه به حساس بودن بافت مغز نسبت به مواد اکسیدان، غلظت های بالای ویتامین E باعث محافظت مغز و کاهش ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری ها می شود.
ویتامین E موجود در شربت اولترا امگا-3 بطور اختصاصی باعث محافظت از اسیدهای چرب امگا-3 می شود و اثرگذاری آنها را بطور موثر افزایش می دهد.

کودکان (5-12 سال): نصف قاشق مرباخوری (2.5 میلی لیتر) روزانه
بزرگسالان: یک قاشق مرباخوری (5 میلی لیتر) روزانه
شربت اولترا امگا-3 را هم می تواند به تنهایی و همراه با جرعه ای از نوشیدنی دلخواه مصرف نمایید و هم می توانید با شیر یا آب پرتغال مخلوط نموده و مصرف نمایید.
مصرف شربت اولترا امگا 3 ویتابیوتیکس برای افراد مبتلا به دیابت مانعی ندارد؟

شربت اولترا امگا 3 بدون قند بوده و افراد مبتلا به دیابت می‌توانند از آن استفاده کنند.

برای استفاده راحت‌تر کودکان از شربت اولترا امگا 3 می‌توان آن را با مایعات دیگر ترکیب کرد؟

طعم این شربت، لیمو و پرتقال است و بوی کم‌تری نسبت به محصولات مشابه دارد. اما طعم ماهی در محصولات دارای امگا 3 اجتناب ناپذیر بوده و می‌توان آن را با شیر، آب‌پرتقال و آب‌میوه‌های طبیعی مصرف کرد.

مصرف شربت اولترا امگا 3 برای افرادی که دارای چربی خون بالا هستند، مفید است؟

امگا 3 به کاهش چربی‌های مضر بدن و افزایش چربی‌های مفید کمک کرده و مصرف آن برای افراد با چربی خون بالا مفید است.

آیا شربت اولترا امگا 3 برای افراد بیش فعال می‌تواند کمک‌کننده باشد؟

بله، استفاده از این محصول سبب کاهش دوز مصرفی ریتالین در افراد ADHD شده و به بهبود دامنۀ توجه و تمرکز کمک می‌کند.

آیا شربتOmega 3 Ultra در بهبود بیماری آسم و یا آلرژی مؤثر است؟

بله، با کاهش التهاب و تورم در دستگاه تنفسی به بهبود وضعیت افراد مبتلا به آسم  و حساسیت کمک می‌کند.

در چه مواردی نباید از شربت Ultra Omega 3 استفاده کرد؟

در صورت استفاده از داروهای ضدانعقادی خون برای مصرف این محصول حتما با پزشک معالج مشورت کنید.

آیا مصرف شربت Ultra Omega برای مادران شیرده و باردار توصیه می‌شود؟

بله، مصرف این محصول زیر نظر پزشک معالج در طول بارداری و شیردهی سبب حفظ سلامت جنین و جلوگیری از کاهش ضریب هوشی می‌شود.

آیا کودکان زیر 4 سال نیز می‌توانند از شربت امگا 3 استفاده کنند؟

خیر، دوز مصرفی این محصول در کودکان کم‌تر از 5 سال حتما باید توسط پزشک معالج تعیین شود.

بدون شکر
بدون مواد نگهدارنده
بدون رنگ مصنوعی
بدون مخمر
امگا3 روی حیوانات آزمایش نشده است.
Unable to communicate with Instagram.

[email protected]

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید