• قرص ولومن +50 دارای مواد مغذی و همچنین ترکیبات آنتی اکسیدانی بوده که اختصاصاً برای افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی ، بهبود عملکرد شناختی و حافظه ، عملکرد نرمال سیستم ایمنی ، قلب، عروق و بینایی خانم های بالای 50 سال طراحی شده است.

  مشخصات قرص ولومن بالای 50 سال


 • مکمل ولومن بالای 50 سال که مخصوص خانم های بالای 50 سال طراحی شده است حاوی 26 ویتامین ، مواد معدنی و مواد مغذی می باشد که نقش مهمی در سلامت قلب ، مغز و چشم دارند .

قرص ولومن +50

قرص ولومن +50 دارای مواد مغذی و همچنین ترکیبات آنتی اکسیدانی بوده که اختصاصاً برای افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی ، بهبود عملکرد شناختی و حافظه ، عملکرد نرمال سیستم ایمنی ، قلب، عروق و بینایی خانم های بالای 50 سال طراحی شده است.

 • حمایت از سیستم ایمنی ، قلب و عروق و سیستم بینایی و عصبی
 • کمک به خون سازی
 • کمک به کاهش خستگی و افزایش انرژی
 • کمک به کنترل قند خون

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 2,640,000 ریال

روزانه 1 عدد قرص به همراه وعده غذایی اصلی همراه با 1 لیوان آب مصرف شود

 • در صورت ابتلا به صرع ، هموکروماتوز ، آلرژی به ماده غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و در صورت استفاده از سایر داروها و در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید .

 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد ، در جای خشک و دور از دید و دسترس اطفال نگهداری شود .
 • مصرف این فرآورده در کودکان توصیه نمی شود .
 • از جویدن قرص خودداری نمایید .
 • بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود . این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد .

بیش از 26 مواد مغذی، شامل:

قرص ولومن +50 1
ویتامین B6 و B5 و آهن

کمک به کاهش ضعف و خستگی

قرص ولومن +50 2
ویتامین B2 و Copper

کمک به آزادسازی طبیعی انرژی

قرص ولومن +50 3
ویتامین B1

کمک به عملکرد طبیعی قلب

قرص ولومن +50 4
ویتامین C و E

کمک به محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو

قرص ولومن +50 5
Zn zinc

کمک به حفظ بینایی طبیعی

قرص ولومن +50

کپسول ولومن +50 ویتابیوتیکس به کاهش خستگی و افزایش انرژی ، حمایت از سیستم ایمنی ، قلب و عروق و سیستم عصبی و بینایی خانم ها در دوران قبل و بعد از یائسگی کمک می کند. این محصول یکی از بهترین مکمل های غذایی و حاوی انواع ویتامین و ریز مغذی های مفید است که کاملا منطبق با نیاز خانم ها در این سن ساخته شده است .

ترکیبات مکمل ولومن +50 ویتابیوتیکس

 • منگنز magnesium

 منگنز یک ماده معدنی است که به سلامت ساختار استخوان ها ، متابولیسم استخوان ها و نیز به ایجاد آنزیم های ضروری برای ساخت استخوان کمک می­کند . علاوه بر این منگنز مزایای دیگری نیز برای سلامتی بدن دارد از جمله به تشکیل بافت های اتصالی ، جذب کلسیم ، عملکرد مناسب غده تیروئید و هورمون های جنسی ، تنظیم قند خون و متابولیسم چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می­کند . منگنز همچنین برای عملکرد طبیعی مغز و فعالیت مناسب سیستم عصبی در بدن بسیار ضروری است .

 • سلنیوم selenium

 سلنیوم یکی از اجزای تشکیل دهنده آنزیم های آنتی اکسیدان ( گلوتاتیون پراکسیداز ) است که از بدن در برابر صدمات اکسیداتیو محافظت می­کند . این عنصر برای استفاده از ید در تولید هورمون تیروئید ، برای عملکرد سیستم ایمنی و عملکرد سیستم باروری ضروری می باشد . رادیکال آزاد نقش مهمی در بیماری های مرتبط با افزایش سن دارد . به همین دلیل استفاده از مکمل های حاوی آنتی اکسیدان به ویژه سلنیوم می­تواند در داشتن دوران سالمندی سالم تر کمک کننده باشد .

 • فسفاتیدیل کولین phosphatidylcholine  

 فسفاتیدیل کولین یک ماده مغذی ضروری است که سرعت تولید و آزاد سازی استیل کولین را افزایش می دهد . در نتیجه به تقویت حافظه ، بهبود خلق و خو و کنترل عضلات کمک می­کند . این ماده  نقش مهمی در تقویت عملکرد شناختی ، ترمیم کبد چرب ، جلوگیری از آسیب به دستگاه گوارش ، کاهش علائم کولیت اولراتیو ، لیپولیز و حل سنگ کیسه صفرا دارد .

 •  کروم chromium  

کروم در کنترل چاقی شکمی ، سطح تری­گلیسیرید بالا ، سطح پایین کلسترول ، فشار خون بالا و سطح گلوکز خون ناشتا که خطر بیماری های قلبی ، دیابت و سکته مغزی را افزایش می دهند موثر است . همچنین کروم با بهبود مقاومت به انسولین، عملکرد شناختی و بیماری آلزایمر در مراحل اولیه را در افراد مسن بهبود می­بخشد.

 • آهن Iron  

 با افزایش سن نیاز به آهن در افراد کاهش پیدا میکند ولی همچنان از عناصر ضروری برای حفظ کارکردهای مختلف بدن است .

عنوان متوسط در هر قرص نیاز روزانه %
  2mg _
Green Tea Extract 20mg _
Co-enzyme Q10 2mg _
L-Carnitine 10mg _
Alpha Lipoic Acid (ALA) 20mg _
phosphatidylcholine 10mg _
Citrus Bioflavonoids 10mg _
Betacarotene 2mg _
Vitamin D (as D3 400 IU) 10µg 200
Vitamin E 15mgα -TE 125
Vitamin C 60mg 75
Thiamin (Vitamin B1) 14mg 1273
Riboflavin (Vitamin B2) 4mg 286
Niacin (Vitamin B3) 30mgNE 188
Vitamin B6 10mg 714
Folic Acid 200µg 100
Vitamin B12 5µg 200
Biotin 50µg 100
Pantothenic Acid 6mg 100
Magnesium 60mg 16
Iron 10mg 71
Zinc 15mg 150
Copper 1000µg 100
Manganese 0.5mg 25
Selenium 120µg 218
Chromium 75µg 188

عناصر کپسول ولوومن +50

لوتئین (Lutein Esters) 

یک کاروتنوئید است که دارای خواص ضدالتهابی می باشد. لوتئین در محافظت از پوست در برابر اشعه فرابنفش، بهبود عملکرد شناختی،حفظ سلامت چشم، پیشگیری از ابتلا به دژنراسیون ماکولا وابسته به سن و آب مرواید، کاهش خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی عروقی موثر است. این آنتی اکسیدان منجر به افزایش رنگدانه ماکولا ، بهبود دید در بیماران مبتلا به تخریب ماکولای وابسته به سن و بهبود سایر بیماری های چشمی می شود.

عصاره چای سبز (green tea extract)

 چای سبز از برگ گیاه  camelia sinensis گرفته می شود. بیشترین محتوای آنتی اکسیدان  چای سبز از ترکیباتی به اسم فلاونول ها به ویژه نوعی از آن موسوم به کاتچین تشکیل شده است. ماده موثره چای سبز اپی گالوکاتچین گالات یا  به اختصار  EGCG  است. این ماده یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است. چای سبز به دلیل داشتن کوئرسیتن و کافئین در کنترل ریزش مو ، تقویت معده ، کاهش وزن و چربی سوزی موثر است. این ماده در پیشگیری از سرطان ها ، التهابات ، کاهش کلسترول و خطر بیماری های قلبی و بهبود سیستم ایمنی موثر است.

بیوفلاونوئید مرکبات (Citrus Bioflavonoids)

اثرات مفید بیوفلاونوئید های مرکبات نه تنها به دلیل مقادیر بالای ویتامین ها و مواد معدنی بلکه به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی فلاونوئید های آنهاست . فلاونوئیدها با خاصیت آنتی اکسیدانی از بدن در برابر  رادیکال های آزاد  محافظت می کنند و قادرند باتقویت گردش خون و پیشگیری از ابتلا به سرطان، گرفتگی عروق، بیماری های قلبی و همچنین دارا بودن خاصیت ضدالتهابی و ضد میکروبی در حفظ سلامتی موثر می باشند.

مشاهده بیشتر…

بتاکاروتن (Betacarotene)

کاروتنوئیدها رنگدانه های طبیعی هستند که توسط گیاهان سنتز می شوند. بتاکاروتن نوعی کاروتنوئید و پیش ساز ویتامین A‎ می باشد. با گذشت زمان و افزایش سن بینایی به دلیل فرآیند اکسیداسیون ها کم می شود و بینایی ما کاهش می یابد. تحقیقات نشان می دهد سطح بالای کاروتنوئیدها در خون خطر ابتلا به دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن را تا 35 درصد کاهش می دهد.

بتاکاروتن در کنارمواد مغذی مانند روی، ویتامینC  و E  نقش بسزایی در سلامت سلول های بینایی دارد. همچنین این ماده با خاصیت آنتی اکسیدانی در کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، سرطان و بیماری های مرتبط باچشم و اختلالات شناختی مانند بیماری آلزایمر موثر است.

ویتامین C (Vitamin C)

این ویتامین به دلیل خاصیت اکسیدانی از ابتلا به بیماری هایی نظیر سرطان، بیماری های قلبی و عروقی ، استئوآرتریت ، آب مروارید و دژنراسیون ماکولا وابسته به سن جلوگیری می کند. جذب این ویتامین با افزایش سن کاهش می یابدو برای تأمین نیاز روزانه آن مصرف مکمل ضروری می باشد. ویتامینC همچنین در متابولیسم پروتئین ها نیز نقش داردو برای ساخت کلاژن ، ال کارنتین و انتقال دهنده عصبی موردنیاز است.

ویتامین E

جزو ویتامین های محلول در چربی می باشد و یکی از مهم ترین آنتی اکسیدان ها به شمار می آید. تحقیقات نشان می دهد این ویتامین از ایجاد مشکلات  چشمی مرتبط با سن ، مشکلات عروق  کرونری قلب و مشکلات شناختی جلوگیری می کند . همچنین پیری پوست را به تعویق می اندازد و از بروز برخی بیماری های پوستی جلوگیری می کند.

ویتامین B1

از ویتامین های محلول در آب می باشد . این ویتامین نقش مهمی در متابولیسم قندها و تولید انرژی در بهبود عملکرد سیستم عصبی دارد. کمبود این ماده باعث کاهش وزن، احساس خستگی، بی اشتهایی و ضعف حافظه می شود.

ویتامین های گروه B

این ویتامین ها نقش های بسیاری را در بدن بر عهده دارند از قبیل :

-افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت و ساز بدن

-تقویت سلامت پوست و افزایش قدرت  عضلانی

-افزایش سلامت سیستم ایمنی و دستگاه عصبی

ویتامین D (Vitamin D)

با افزایش سن بیستر در معرض کمبود ویتامین D قرار می گیرند. زیرا توانایی پوست در سنتز ویتامین D با افزایش سن کاهش می یابد.

روی (Zinc)

روی جزو 15 عنصر معدنی و ضروری است که بدن ما به آن نیاز دارد. این ماده معدنی سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و بدن را در مقابل بیماری ها مقاوم می کند.همچنین روی با جلوگیری از آسیب سلولی در شبکیه چشم ، پیشرفت دژنراسیون ماکولای وابسته به سن و کاهش بینایی در افراد مسن را به تأخیر می اندازد.

مس (copper)

مس در متابولیسم انرژی ، ساخت کلاژن و ملانین ( رنگدانه پوست) حفظ سلول های عصبی و تقویت سیستم ایمنی ، جذب و انتقال و عملکرد آهن (در ساختن گلبول های قرمز خون) و تشکیل استخوان  نقش دارد. پایین بودن سطح مس در بدن می تواند منجر به آنمی ( کم خونی ) ، پایین آمدن دمای بدن ، شکستگی استخوان، استئوپورز(پوکی استخوان) از بین رفتن زنگدانه های پوست و مشکلات تیروئید شود . مس به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی به کاهش تولید رادیکال های آزاد کمک می کند.مطالعات نشان میدهد کمبود مس با بیماری های آلزایمر، منکز (menkes) ارتباط دارد.

آلفالیپوئیک اسیدALA  (Alpha Lipoic Acid)

اسید آلفا لیپوئیک یک آنتی اکسیدان بسیار قوی و فعال بوده و با رادیکال های آزاد مبارزه می کند . بسیاری از آنتی اکسیدان ها محلول در آب می باشند بدین معنی که فقط در آب فعال می باشند و برخی دیگر محلول در چربی می­باشند و فقط در بافت چربی فعالیت می­کنند اما لیپوئیک اسید محلول در هر محیط می باشد لذا در تمام بافت ها و قسمت های بدن وجود داشته و قادر به فعالیت می باشد. این ماده همچنین به احیا سایر آنتی اکسیدان های بدن مانند C و E کمک می کند که این آنتی اکسیدان ها اثر قابل توجهی در مقابله با پیری پوست و ایجاد چین و چروک و جوانسازی پوست صورت دارد.

آلفالیپوئیک اسید متابولیسم چربی و گلوکز را افزایش می­دهد و باعث کاهش اشتها ، تسریع بهبود آسیب های بافتی و بهبود عملکرد سیستم عصبی می­شود . با توجه به خاصیت آنتی اکسیدانی این ماده به نظر میرسد که استفاده از مکمل آن بتواند از تخریب سیستم عصبی جلوگیری کند . مطالعات بر روی سالمندان نشان می­دهد این مکمل باعث بهبود وضعیت حافظه و به تعویق انداختن بیماری آلزایمر شده است .

ال کارنتین L-Carnitine  

 یکی از مشهورترین ترکیباتی است که به اثرات چربی سوزی ، کاهش وزن و بهبود عملکرد ورزشی شناخته می­شود . ال کارنتین با انتقال اسید های چرب به میتوکندری سلول های بدن نقش مهمی در تولید انرژی از چربی ها دارد . مطالعات نشان می­دهد این ماده می­تواند با کاهش قند خون ، فشار خون ، کاهش نارسایی قلبی و کاهش مرگ و میر در بیماران قلبی و عروقی مرتبط باشد .

روزانه 1 عدد قرص به همراه وعده غذایی اصلی همراه با 1 لیوان آب مصرف شود .

این محصول برای بانوان بالای 50 سال طراحی شده است و تاکنون عوارض خاصی در پی مصرف این محصول گزارش نشده است .

روزانه 1 عدد قرص به همراه وعده غذایی اصلی و با 1 لیوان آب مصرف شود . مصرف ولومن بالای 50 سال همراه با یک وعده غذایی کامل سبب جذب حداکثری مولتی ویتامین می شود و می توانند از بروز حالت تهوع ( در هنگام مصرف کپسول با معده خالی ) جلوگیری کند .

به طور کلی می توان Well Woman Over 50 Old Vitabiotics را همراه با سایر داروها استفاده نمود زیرا این محصول فاقد هرگونه ماده دارویی و هورمونی است . با این همه در صورت مصرف سایر داروها با پزشک معالج خود مشورت نمایید .

نتایج در بین افراد متفاوت است اما در بیشتر موارد انتظار داریم که اثرات مفید ویتامین ها و مواد معدنی موجود در محصول در طی چند هفته افزایش یابد و نتایج قابل توجهی در یک تا سه ماه حاصل شود . مصرف منظم این محصول توصیه می شود .

قرص ولومن +50 6
مناسب گیاه خواران
قرص ولومن +50 7
روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص ولومن +50 8
بدون گلوتن
قرص ولومن +50 9
بدون مواد نگهدارنده
قرص ولومن +50 10
بدون مخمر

محصولات مرتبط