• Panel 1

    Panel 3


  • Panel 2

قرص اولترا لیکوپن

ultraTM Lycopene

قرص اولترا لیکوپن، منبعی غنی از یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده می باشد. لیکوپن، ترکیبی طبیعی است که در گوجه فرنگی وجود دارد و مقادیر بالایی از آن در قرص اولترا لیکوپن خالص سازی شده است.

  • پیشگیری و بهبود مشکلات پروستات با خاصیت ضدالتهابی
  • حفظ سلامت دستگاه قلب و عروق و گردش خون
  • محافظت از پوست و تقویت دستگاه ایمنی
30 عدد قرص

روزی یک تا دو عدد قرص اولترا لیکوپن همراه با یک لیوان آب میل شود.

قرص اولترا لیکوپن را می توانید همراه با سایر محصولات ویتابیوتیکس مصرف نمایید.
مصرف قرص اولترا لیکوپن را می توانید تا زمان مورد نیاز ادامه دهید.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
جویده نشود.

Number 1

پر فروش‌ترین برند مکمل انگلستان

کیفیت عالی

دارای کنترل کیفیت GMP

وگان

مناسب برای گیاهخواران

عصاره خالص

15mg عصاره خالص لیکوپن

لیکوپن

دارای لیکوپن

تامین یکی از قوی ترین انواع آنتی اکسیدان، استخراج شده از عصاره ی گوجه فرنگی

کمک به سلامت پوست، قلب و عروق، ایمنی، پروستات و سلامت عمومی بدن

قرص اولترا لیکوپن، منبعی غنی از یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده می باشد. لیکوپن، ترکیبی طبیعی است که در گوجه فرنگی وجود دارد و مقادیر بالایی از آن در قرص اولترا لیکوپن خالص سازی شده است.

آنتی اکسیدان چیست؟

آنتی اکسیدان ها، محافظت کننده ی بدن از مولکول های سمی و آلودگی ها هستند. وقتی بدن در مواجهه با انواع بیماری ها، آلودگی ها و استرس های فیزیکی و روحی قرار می گیرد، مقدار بالایی از مولکول های سمی در بدن تولید می شوند. به این مولکول های سمی، رادیکال آزاد می گویند و آنتی اکسیدان ها، در واقع رادیکال های آزاد را از بین می برند.

چه افرادی از مصرف آنتی اکسیدان ها سود می برند؟

سبک زندگی امروزی به گونه ای است که افراد همه روزه در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرند. دود سیگار، آلودگی هوا، استرس های فیزیکی و روحی همگی تولید رادیکال های آزاد را در بدن افزایش می دهند، بنابراین در این شرایط نیاز بدن به آنتی اکسیدان ها هم افزایش می یابد.
نقش مولکول های سمی و رادیکال های آزاد در طیف وسیعی از بیماری ها شناخته شده است. مطالعات نشان داده اند در بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی عروقی، بیماری های روماتیسمی و انواع سرطان ها، تولید رادیکال های آزاد افزایش می یابد و این اتفاق باعث تشدید بیماری می گردد. بنابراین مصرف آنتی اکسیدان ها، مولکول های سمی در انواع بیماری ها را از بین می برد و به بهبود بیماری می انجامد.

قرص اولترا لیکوپن مولکول های سمی را که تولیدشان در شرایطی مثل انواع آلودگی ها، بیماری ها و استرس های فیزیکی و روحی افزایش می یابد، مهار نموده و باعث بهبود شرایط می گردد.

 
عنوان
متوسط در هر قرص
 
Tomato Extract
430 mg
Providing pure Lycopene
15 mg

عناصر

هر عدد قرص اولترا لیکوپن شامل 430 میلی گرم عصاره ی گوجه فرنگی است که معادل 15 میلی گرم لیکوپن خالص می باشد.

لیکوپن (Lycopene) جزو آن دسته از ترکیباتی است که با عنوان کاروتنوئیدها (Carotenoids) شناخته می‌شوند. این ترکیبات در گیاهان باعث ایجاد رنگ‌های زرد، نارنجی و قرمز می شوند. لیکوپن، رایج ترین کاروتنوئید در بدن انسان و یکی از قوی ترین آنتی‌اکسیدان‌های کاروتنوئیدی است. گفته می شود اثر آنتی اکسیدانی لیکوپن، 2 برابر بتاکاروتن و 100 برابر ویتامین E می باشد.

آنتی اکسیدان های قوی مثل لیکوپن، می توانند در عملکرد صحیح و نرمال سیستم ایمنی تاثیر داشته باشند و بدن را از تاثیرات مخرب رادیکالهای آزاد محافظت کنند.

لیکوپن موجود در قرص اولترا لیکوپن با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی، باعث پیشگیری و بهبود علائم در طیف وسیعی از بیماری ها و مشکلات می گردد و امروزه مقالات بسیاری به بحث در مورد استفاده از آنتی اکسیدان ها در بهبود سلامت عمومی بدن، پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی، کاهش التهاب و بهبود مشکلات پروستات پرداخته اند.

فواید استفاده از مقادیر بالای لیکوپن موجود در قرص اولترا لیکوپن در بدن شامل موارد زیر می باشد:

سلامت پروستات

مقالات بسیاری نقش لیکوپن در سرطان پروستات را بررسی نموده اند. لیکوپن در حفظ سلامت پروستات مفید است. پروستات مردان بخصوص در سنین بالا در معرض التهاب و بزرگی قرار دارد و لیکوپن با اثرات ضد تکثیر و ضد التهابی می تواند در محافظت از پروستات و بهبود مشکلات پروستات موثر باشد.

سلامت قلب و گردش خون

لیکوپن تاثیر چشمگیری در کمک به حفظ سلامت دستگاه قلب و عروق و گردش خون دارد. با ویژگی آنتی اکسیدانی فوق العاده، لیکوپن می تواند سطح چربی های مضر خون را کاهش داده و از رسوب آنها در رگ جلوگیری نماید.

سلامت پوست

لیکوپن می تواند با کاهش رادیکال های آزاد، به عملکرد سلول های پوشاننده ی سطح پوست کمک کند. لیکوپن همچنین پوست را در برابر اثرات مخرب نور خورشید و انواع آلودگی ها محافظت می نماید.

دستگاه ایمنی

بطور کلی نقش آنتی اکسیدان ها از جمله لیکوپن در تقویت دستگاه ایمنی و کاهش دوره و شدت انواع بیماری ها به خوبی شناخته شده است.

دیابت

لیکوپن می تواند عوارض درازمدت دیابت را کاهش دهد. مطالعات نشان داده اند عوارض دیابت و بسیاری از مشکلاتی که بیماران دیابتی با آنها مواجه می شوند، ناشی از مولکول های سمی و رادیکال های آزاد می باشد؛ بنابراین با مصرف لیکوپن می توان به مقابله با این مشکلات پرداخت.

روزی یک تا دو عدد قرص اولترا لیکوپن همراه با یک لیوان آب میل شود.
قرص اولترا لیکوپن چگونه به عملکرد بهتر قلب کمک می کند؟

کلسترول بالا باعث سختی عروق می شود که احتمال سکته قلبی را بالا می برد. قرص اولترا لیکوپن با آنتی اکسیدان هایی که دارد خطر سکته قلبی را کاهش می دهد.

قرص اولترا لیکوپن چه تاثیری بر سلامت پروستات دارد؟

قرص اولترا لیکوپن باعث محافظت از پروستات در شرایط خاص می شود، همچنین اثرات ضد تکثیر و ضد التهاب دارد.

قرص اولترا لیکوپن چگونه به بهبود دیابت کمک می‌کند؟

قرص اولترا لیکوپن عوارض دراز مدت دیابت را کاهش می دهد. با مصرف روزانه یک عدد قرص اولترا لیکوپن ، آنتی اکسیدان مورد نیاز فرد دیابتی تامین می شود و خطرات ناشی از دیابت کاهش می یابد.

مصرف قرص اولترا لیکوپن در چه مواردی توصیه می شود؟

قرص اولترا لیکوپن با خاصیت آنتی‌اکسیدانی، به سلامت قلب و گردش خون، کاهش سطح کلسترول بد، حفظ سلامت پروستات و سلامت پوست و مو کمک می نماید.

آیا خانم های باردار می توانند از قرص اولترا لیکوپن استفاده کنند؟

توصیه می‌شود در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف هر مکملی با پزشک خود مشورت کنید.

آیاکسانیکه مشکل قلبی دارند میتوانند از قرص اولترا لیکوپن استفاده کنند؟

بله به دلیل وجود آنتی اکسیدان ها در قرص اولترا لیکوپن، این قرص برای سلامت قلب بسیار مفید می باشد.

آیا میتوان از قرص اولترا لیکوپن برای درمان سرطان پروستات استفاده کرد؟

خیر. قرص اولترا لیکوپن درمان کننده نیست ولی به دلیل خاصیت ضد التهابی که دارد از بروز سرطان پروستات جلوگیری می نماید و میتواند همراه با داروهای مصرفی به عنوان مکمل برای بهبود سریعتر استفاده گردد.

لیکوپن روی حیوانات آزمایش نشده است.
بدون مواد نگهدارنده
بدون رنگ مصنوعی
بدون مخمر
بدون لاکتوز

vitabiotics.iran@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید