• قرص ویتامین دی

  قرص ویتامین دی


 • قرص ویتامین دی

قرص اولترا ویتامین D3

ultraTM Vitamin D Tablet 1000 IU

ویتامین D به واسطه ی نقشی که در جذب کلسیم و استحکام استخوان ها بر عهده دارد مشهور است، اما بر اساس مطالعات اخیر ویتامین D می تواند ۳۶ ارگان در بدن را تحت تاثیر قرار دهد و نقش آن به سلامت استخوان ها محدود نمی باشد. تخمین زده می شود امروزه تا 80% جمعیت عمومی دچار کمبود این ویتامین باشند.

 • تامین 1000 واحد ویتامین D به ازای هر قرص برای مصرف روزانه
 • حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی، قلبی-عروقی و سلامت استخوان ها
 • بهبود بیماری های مزمن و خودایمنی
90 عدد قرص

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 735,750 ریال

روزی یک عدد قرص اولترا ویتامین D3 همراه با یک لیوان آب میل شود.

در صورت ابتلا به صرع، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و در صورت استفاده از سایر داروها و در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
مصرف این فرآورده در کودکان توصیه نمی‌شود.
این فرآورده، مکمل تغذیه‌ای است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی‌باشد.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
جویده نشود.

Number 1

پر فروش‌ترین برند مکمل انگلستان

کیفیت عالی

دارای کنترل کیفیت GMP

ویتامین D

کمک به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها

ویتامین D

کمک به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن

قدرت مطلوب

بهترین کیفیت

قرص اولترا ویتامین D3 در بردارنده میزان بهینه ویتامین D برای حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی، قلبی-عروقی و سلامت استخوان ها

ویتامین D به واسطه ی نقشی که در جذب کلسیم و استحکام استخوان ها بر عهده دارد مشهور است اما بر اساس مطالعات اخیر ویتامین D می تواند ۳۶ ارگان در بدن را تحت تاثیر قرار دهد و نقش آن به سلامت استخوان ها محدود نمی باشد.
ویتامین D در بدن بوسیله ی نور آفتاب ساخته می شود. با قرار گرفتن در معرض نور خورشید، روند فعال سازی ویتامین D در پوست آغاز می شود و در کبد و کلیه به فرم فعال درمی آید.
میزان ویتامین D فعال شده تحت تاثیر فاکتورهای متفاوتی از جمله شدت تابش آفتاب، سلامت پوست و میزان تیرگی پوست قرار می گیرد. افراد با پوست تیره نسبتا ویتامین D کمتری در پوست می سازند. از طرف دیگر انواع آسیب های پوستی، مواد آرایشی و برخی ضدآفتاب ها تولید ویتامین D را محدود می نمایند. علاوه بر این با توجه به پوشش افراد در محیط خارج از خانه، سطح کمی از پوست در معرض نور آفتاب قرار می گیرد و وضعیت را تشدید می نماید. مطالعات بالینی در ایران در مورد شیوع کمبود ویتامین D، آمارهای متفاوتی را منتشر کرده اند و در مجموع کمبود ویتامین D در ایرانیان را بین 50-80 درصد جمعیت بیان کرده اند.
کمبود ویتامین D یکی از شایع ترین اختلالات تغذیه ای در جهان می باشد. نقطه مشترک مطالعات انجام شده در ایران، شیوع بالای کمبود این ویتامین در ایرانیان است و برخی مطالعات این کمبود را حتی تا 80% افراد نیز ذکر کرده اند. تمام این شواهد، بر اهمیت مصرف روزانه ی قرص اولترا-D3 تاکید دارند.

نقش های ویتامین D و کارکرد قرص اولترا-D3 در بدن

 • افزایش جذب کلسیم و همینطور رسوب کلسیم در استخوان و دندان
 • تنظیم و بهبود فعالیت سیستم ایمنی
 • تحریک تقسیم سلولی و کمک به رشد و نمو
 • تنظیم عملکرد ماهیچه ها و کمک به فعالیت سیستم قلبی عروقی
 • تنظیم ترشح انسولین و کنترل قند خون
 • بهبود کارکرد عصبی و شادابی و نشاط

بنابراین قرص اوترا-D3 می تواند با کنترل قند خون از ابتلا به دیابت یا پیشرفت آن جلوگیری کند. هم چنین ویتامین D یکی از هورمون های دخیل در بلوغ گلبول های سفید خون است، که از این طریق می تواند در بهبود فعالیت سیستم ایمنی موثر باشد. ویتامین D می تواند بر حفظ سلامت عروق و جلوگیری از بروز حوادث قلبی-عروقی نیز تاثیر گذار باشد.

در صورت کمبود ویتامین D، مصرف کلسیم با اثرگذاری مناسب همراه نیست و فرد مستعد ابتلا به پوکی استخوان می گردد. کمبود ویتامین D در کودکان باعث بیماری نرمی استخوان یا ریکتز (Rickets) یا راشیتیسم می گردد. علی‌رغم اینکه این بیماری در کودکان با مصرف مکمل ویتامین D به راحتی قابل پیشگیری است، متاسفانه شیوع بالایی دارد. کودکان دچار این بیماری دچار دفورمیتی و بدشکلی های استخوان می شوند و در صورت عدم درمان با عوارض طولانی مدت همراه خواهد بود.

 
عنوان
متوسط در هر قرص
نیاز روزانه %
Vitamin D(as D3 1000 IU)
25 µg
500

عناصر

هر قرص اولترا-D3 تامین کننده ی 1000 واحد ویتامین D برای مصرف روزانه می باشد. هر بسته از این محصول شامل 96 قرص می باشد.

میزان نیاز روزانه به ویتامین D در ایران بالا می باشد. طبق دستورالعمل کشوری، نوزادان تا 1 سالگی به 400 واحد ویتامین D روزانه نیاز دارند و در سنین بالاتر، افراد باید حداقل روزانه 600 واحد ویتامین D مصرف نمایند. این نیاز در دوران بارداری افزایش یافته و به 800 واحد روزانه می رسد.

با توجه به شیوع بالای کمبود ویتامین D در ایران و همینطور نقش های متعدد ویتامین در سلامت عمومی بدن و پیشگیری و درمان بیماری ها، بسیاری از متخصصین مصرف روزانه 1000 واحد ویتامین D را بخصوص برای ایرانیان ضروری می دانند. بدین ترتیب مصرف روزانه ی قرص اولترا-D3 توجیه می گردد.

روزی یک عدد قرص اولترا ویتامین D3 همراه با یک لیوان آب میل شود.

استفاده از ویتامین D معمولا بی‌خطر و ایمن است. بیشتر افراد بعد از مصرف این ویتامین با عوارض جانبی مواجه نمی‌شوند، مگر این‌که در استفاده از آن زیاده‌روی کرده باشند.

مطالعات جدید نشان‌دهنده این موضوع هستند که میزان اثرگذاری ویتامین D3 با دوز روزانه نسبت به قرص ویتامین D3 با دوز هفتگی یا ماهانه، بیش‌تر است.

بهتر است در دوران بارداری یا شیردهی پیش از مصرف هر گونه مکمل با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

سایز کوچک قرص اولترا ویتامین D3 مصرف آن را برای افراد مسن راحت و بدون مشکل می‌کند.

ویتامین D روی حیوانات آزمایش نشده است.
بدون مواد نگهدارنده
بدون رنگ مصنوعی
بدون مخمر
بدون لاکتوز
مناسب گیاهخوارن
Unable to communicate with Instagram.

vitabiotics.iran@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید