• قرص ایمیونس منبعی غنی از انواع آنتی اکسیدان ها و ریزمغذی های لازم جهت کارکرد طبیعی دستگاه ایمنی می باشد. آنتی اکسیدان های موجود در شربت ایمونس با مولکول های سمی ناشی از بیماری ها و آلودگی ها مقابله کرده و آسیب ناشی از آنها را کاهش می دهند.

  
ایمیونس مولتی ویتامینی پیشرفته شامل بیوفلاوونوییدها، آمینواسیدها به اضافه ویتامین‌های E و C است که به محافظت از سلول‌ها در برابر فرآیند اکسایش استرس‌های ناشی از فعالیت رادیکال‌های آزاد کمک فراوانی می‌کند.


 • قرص ایمیونس

قرص ایمیونس اورجینال

مطالعات نشان دادند میزان آنتی اکسیدان ها در بدن بیماران مختلف کمتر از حد طبیعی می باشد. این موضوع نشان می دهد در طیف وسیعی از بیماری ها، بدن با کمبود آنتی اکسیدان ها و ریزمغذی ها مواجه است و جبران این کمبود از طریق قرص ایمیونس ویتابیوتیکس ضروری می باشد.

 • محافظت بدن از انواع آلودگی ها و استرس های محیطی
 • پیشگیری و کمک به درمان بیماری های شایع مثل سرماخوردگی
 • کمک به کنترل بیماری های مزمن و طول کشیده
30 عدد قرص

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 2,310,000 ریال

روزانه 1 عدد قرص ایمیونس را همراه با وعده غذایی اصلی مصرف نمایید.

و یا طبق دستور پزشک.

 • در صورتی که از داروهای رقیق کننده ی خون و ضدانعقاد (مانند آسپرین، هپارین و وارفارین) استفاده می نمایید، فقط در صورت تجویز پزشک از این محصول استفاده نمایید.
 • جویده نشود.
 • بیش از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
 • قرص ایمیونس را با معده ی پر مصرف نمایید.
 • مصرف قرص ایمیونس را می توانید تا زمان لازم ادامه دهید.
 • در دوران بارداری، شیردهی و یا اختلالات صرع و تیروئید با نظر پزشک یا داروساز مصرف شود.

بیش از 20 مواد مغذی ، شامل:

قرص ایمیونس 1
ویتامینD،روی و سلنیوم

کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن

قرص ایمیونس 2
ویتامین B9

کمک به خون‎‌سازی

قرص ایمیونس 3
ویتامین E و C

محافظت از سلول‌ها در برابر رادیکال‌های آزاد

قرص ایمیونس 4
ویتامین A

کمک به پوست طبیعی و غشاهای مخاطی

قرص ایمیونس 5
NUMBER 1

پرفروش ترین برند مکمل انگلستان


قرص ایمیونس تقویت دستگاه ایمنی با تامین ریزمغذی های ضروری و آنتی اکسیدان ها

قرص ایمیونیس منبعی غنی از انواع آنتی اکسیدان ها و ریزمغذی های لازم جهت کارکرد طبیعی دستگاه ایمنی می باشد. آنتی اکسیدان های موجود در شربت ایمونس با مولکول های سمی ناشی از بیماری ها و آلودگی ها مقابله کرده و آسیب ناشی از آنها را کاهش می دهند.
از طرف دیگر مطالعات بالینی ثابت کرده اند مصرف آنتی اکسیدان ها در انواع بیماری ها باعث بهبود علائم گشته و به درمان نیز کمک می نماید. به عنوان مثال با مصرف آنتی اکسیدان ها می توان از بیماری های شایعی مثل سرماخوردگی بطور موثر پیشگیری نمود و همچنین در صورت ابتلا، علائم را بهبود بخشید و روند درمان را تسهیل نمود.

علاوه بر سرماخوردگی، کاربرد آنتی اکسیدان های موجود در قرص ایمیونیس ویتابیوتیکس در بیماری های قلبی عروقی، مشکلات مفصلی و بیماری های تنفسی نیز بررسی شده است و نتایج امیدوار کننده ای را نشان داده و بطور موثر از ابتلا به عفونت ها پیشگیری می نمایند.

بنابراین مصرف آنتی اکسیدان های موجود در قرص immunace سلامت دستگاه ایمنی را تضمین می نمایند. نیاز به مصرف آنتی اکسیدان ها در شرایط زیر افزایش می یابد:

 • افرادی که به بیماری های مختلفی مثل انواع عفونت ها، مشکلات قلبی عروقی، مفصلی و تنفسی مبتلا می باشند.
 • افرادی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.
 • افرادی که در معرض آلودگی هوا و یا دود دخانیات قرار دارند.
 • افرادی که بواسطه ی سبک زندگی پر مشغله، در معرض استرس های فیزیکی و روحی قرار دارند.
 • افراد ورزشکار که بواسطه ی فعالیت فیزیکی، سوخت و ساز زیادی دارند.
 • افراد دچار حساسیت های فصلی و انواع آلرژی ها.
 
عنوان
متوسط در هر قرص
 نیاز روزانه %
Vitamin A (2666 IU)
800 µg RE
100
Vitamin D (as D3 400 IU)
10 µg
200
Vitamin E
40 mg α-TE
333
Vitamin K
70 µg
93
Vitamin C
150 mg
188
Thiamin (Vitamin B1)
18 mg
1636
Riboflavin (Vitamin B2)
6 mg
429
Niacin (Vitamin B3)
27 mg NE
169
Vitamin B6
10 mg
714
Folic Acid
500 µg
250
Vitamin B12
14 µg
560
Pantothenic Acid
20 mg
333
Magnesium
50 mg
13
Iron
8 mg
57
Zinc
15 mg
150
Copper
500 µg
50
Manganese
4 mg
200
Selenium
180 µg
327
Chromium
100 µg
250
Iodine
200 µg
133
Betacarotene
3 mg
L-Cysteine
40 mg
L-Carnitine
30 mg
Citrus Bioflavonoids
30 mg


ترکیبات قرص ایمیونس اورجینال

قرص ایمیونس شامل ویتامین های گروه B و ویتامین های A، D، E، K، C، بتاکاروتن، آهن و سایر مواد معدنی شامل روی، منگنز، مس، سلنیوم، منیزیم، ید، کروم و همچنین اسیدآمینه های ال-کارنیتین و سیستئین و بیوفلاونوئید ها می باشد.
فرمولاسیون قرص ایمیونس بر اساس نظر متخصصین و با توجه به آخرین مطالعات در زمینه ی کاربرد آنتی اکسیدان ها طراحی گردیده است.
 
ویتامین های گروه B
ویتامین های گروه B بطور کلی در بدن باعث آزادسازی انرژی می گردند. علاوه بر این، هرکدام از ویتامین های گروه B نقش های اختصاصی نیز در دستگاه های مختلف بدن بازی می کنند و در سلامت پوست، مو، کارکرد سیستم عصبی، سیستم ایمنی و خون سازی نیز نقش دارند. قرص ایمیونس ویتامین های B1، B2، B3، B5، B6، B9 (فولیک اسید) و B12 را تامین می نماید.
نقش ویتامین های گروه B در رابطه با کارکرد سلول های ایمنی مورد توجه محققین قرار گرفته است. مطالعات نشان داده اند مقادیر کافی از ویتامین های گروه B عملکرد سلول های ایمنی را تنظیم می نماید.
 
بتاکاروتن (Betacarotene)
بتاکاروتن در بدن به ویتامین A تبدیل می گردد و در واقع پیش ساز این ویتامین می باشد. بتاکاروتن علاوه بر نقشی که در تامین ویتامین A ایفا می نماید، خود اثرات آنتی اکسیدانی قوی دارد و در مقابله با مولکول های سمی رادیکال های آزاد نقش مهمی ایفا می نماید.
 
ویتامین E
اصلی ترین تقش ویتامین E در بدن، از بین بردن مولکول های سمی از طریق خاصیت آنتی اکسیدانی است. ویتامین E علاوه بر این، در تولید سلول های خونی و سلامت سیستم قلبی عروقی نقش دارد.
 
ویتامین C
ویتامین C جزو مهم ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده در بدن می باشد و مقالات بسیاری نقش آن را در پیشگیری و بهبود عفونت ها ثابت کرده اند. ویتامین C در فرآیند بهبود و التیام زخم نقش داشته و تجویز آن در بیماران جراحی مفید است.
قرص ایمیونس ویتامین های C و E را که جزو مهم ترین آنتی اکسیدان های بدن هستند تامین می نماید. مصرف همزمان ویتامین C و ویتامین E، باعث افزایش اثرگذاری آنها شده و خاصیت آنتی اکسیدانی آنها را تقویت می نماید.
 

مشاهده بیشتر…

ویتامین A
معروف ترین نقش ویتامین A، کارکرد سلول های گیرنده ی نور و بینایی است. ویتامین A علاوه بر بینایی، برای سلامت پوست و غشای موکوسی نیز ضروری است. پوست و غشای موکوسی، اولین سد دفاعی بدن در برابر عوامل بیگانه می باشند و ویتامین A با تقویت این سد دفاعی، در دفاع بدن برابر عوامل بیگانه زا نقش دارد.
 
ویتامین D
نقش ویتامین D در رابطه با بهبود سلامت استخوان ها و جذب کلسیم به خونی شناخته شده است. بدون وجود مقادیر کافی از ویتامین D، کلسیم به خوبی در دستگاه گوارش جذب نشده و بافت استخوان تضعیف می گردد. نقش ویتامین D به سلامت استخوان ها محدود نمی شود و این ویتامین در رشد سلولی و همچنین برقراری ارتباط بین سلول های ایمنی نیز نقش دارد.
 
ویتامین K
ویتامین K در فرآیند انعقاد خون نقش دارد. امروزه کاربرد این ویتامین در کارکرد مغزی و دستگاه ایمنی در سطح سلولی مورد توجه قرار گرفته است.
 
آهن (Iron)
در بدن انسان، آهن در ساختار گلبولهای قرمز خون وجود دارد. گلبول قرمز و هموگلوبین در انتقال اکسیژن از شش ها به سلولهای بدن نقش دارد، بنابراین آهن نقش مهمی در انتقال اکسیژن در بدن و نهایتا رشد و نمو سلول ها دارد. کمبود آهن سبب محدود شدن انتقال اکسیژن به سلول ها شده و به دنبال آن سبب خستگی، پایین آمدن سطح ایمنی بدن و کاهش توانایی در انجام کارها می شود.
 
روی (Zinc)
روی از جمله مواد معدنی موثر در سوخت و ساز بدن می باشد. روی در خون سازی، تقسیم سلولی، رشد و نمو و فعالیت دستگاه ایمنی نقش دارد. علاوه بر این، روی جزو آنتی اکسیدان های قوی بدن می باشد و در بهبود زخم نقش مهمی دارد.
 
سلنیوم (Selenium)
سلنیوم نوعی آنتی اکسیدان قوی می باشد و مطالعات متعددی به نقش آن در پیشگیری و کمک به درمان عفونت ها اشاره نموده اند.
 
ال-کارنیتین (L-Carnitine)
ال-کارنیتین نوعی اسیدآمینه می باشد و در ساختمان پروتئین شرکت می کند. ال-کارنیتین انرژی لازم برای فعالیت های مغزی را تامین می نماید و باعث بهبود عملکرد مغزی و حافظه می گردد. این آمینواسید همچنین در کارکرد ماهیچه ها نقش دارد. مقالات نشان داده اند ال-کارنیتین باعث تحریک تقسیم و رشد سلول های ایمنی می گردد.
 
ال-سیستین (L-Cystine)
ال-سیستین به کارکرد یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های موجود در بدن (به نام گلوتاتیون) کمک می نماید. علاوه بر این، سیستین به سلامت بافت پوست، مو و ناخن کمک نموده و به عنوان یک عامل ضد پیری شناخته می شود.
 
بیوفلاونوئید ها (Bioflavonoids)
بیوفلاونوئید ها ترکیباتی هستند که بطور طبیعی در مرکبات وجود دارند. خاصیت آنتی اکسیدانی و همچنین ضد التهابی بیوفلاونوئید ها به خوبی طی سالیان اخیر شناخته شده است و مورد توجه محققین قرار گرفته است.
 
ید (Iodine)
ید برای رشد و نمو و همچنین کارکرد طبیعی غده ی تیروئید ضروری می باشد.
 
کروم (Chromium)
کروم ماده ای معدنیست که در سوخت و ساز قند و تنظیم قند خون نقش دارد.
 
منگنز (Manganese)، منیزیم (Magnesium) و مس (Copper)
این مواد معدنی برای سوخت و ساز بدن ضروری می باشند و کمبود آنها، بدن را با کمبود انرژی مواجه کرده و رشد و نمو را تحت تاثیر قرار می دهد. سیستم ایمنی نیز برای کارکرد طبیعی خود به مقادیر کافی از مواد معدنی نیاز دارد.

بهترین زمان مصرف قرص ایمیونس

روزانه 1 عدد قرص ایمیونس را همراه با وعده غذایی اصلی مصرف نمایید.

و یا طبق دستور پزشک.

بله با توجه به میزان 400 واحد D3 موجود در قرص ایمیونس، نیاز روزانه به D3 تامین می‌شود.

باتوجه به ریزمغذی‌های موجود در قرص ایمیونس، مصرف این قرص پس از جراحی توصیه می شود.

بله. با وجود خاصیت آنتی اکسیدانی موجود در قرص ایمیونس، آسیب ناشی از التهاب بیماری‌های خودایمنی کاهش می‌یابد.

مصرف مداوم قرص ایمیونس برای تقویت دائمی سیستم ایمنی توصیه می‌گردد.

قرص ایمیونس به دلیل داشتن ویتامین K  با  وارفارین و داروهای ضدانعقاد خون تداخل دارد و بهتر است قبل از مصرف، با پزشک خود مشورت نمایید.

بله. قرص ایمیونس دارای فرمولی کامل از آنتی اکسیدان‌ها جهت بهبود و حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن است که در دوران شیردهی قابل استفاده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مصرف هر مکملی با پزشک خود مشورت نمایید.

قرص ایمیونس 6
قرص ایمونس روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص ایمیونس 7
بدون رنگ مصنوعی
قرص ایمیونس 8
بدون لاکتوز
قرص ایمیونس 9
مناسب گیاهخواران
قرص ایمیونس 10
بدون مواد نگهدارنده

محصولات مرتبط