• قرص دوپاویت ویتابیوتیکس یک محصول منحصر به فرد می باشد که ترکیبات آن بر اساس آخرین تحقیقات متخصصین برای بهبود عملکرد عضلانی و کارکرد مغزی طراحی گردیده است.

  قرص دوپاویت راه حلی بی خطر و موثر در بیماران مسنی که دچار علائم پارکینوسنیسم می گردند محسوب می شود.


 • فرمولاسیون تخصصی دوپاویت شامل مقادیر بالایی از اسیدآمینه ی ال-تیروزین و سایر ویتامین ها و مواد معدنی برای عملکرد مغزی-عضلانی می باشد.

قرص دوپاویت

قرص دوپاویت ویتابیوتیکس یک محصول منحصر به فرد می باشد که ترکیبات آن بر اساس آخرین تحقیقات متخصصین برای بهبود عملکرد عضلانی و کارکرد مغزی طراحی گردیده است. فرمولاسیون تخصصی دوپاویت شامل مقادیر بالایی از اسیدآمینه ی ال-تیروزین و سایر ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. مصرف مقادیر بالای ال-تیروزین در مطالعات زیادی مورد توجه محققین قرار گرفته است.

 • بهبود علائم بیماری و سیر بیماری پارکینسون با کمک به تولید دوپامین در سلول های مغزی
 • راه حلی ایمن موثر در افراد مسن دچار علائم پارکینسونیسم
 • تقویت کارکرد تیروئید و بهبود کم کاری تحت بالینی
 • بهبود علائم پیش‌فعالی در کودکان

 قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 3,300,000 ریال

روزانه 4 عدد قرص دوپاویت را همراه با وعده غذایی اصلی مصرف نمایید (ترجیحا در 2 وعده ی 2 عددی پس از نهار و شام) و یا طبق دستور پزشک.
توجه: در صورتی که قرص دوپاویت را جهت کمک به درمان بیماری پارکینسون، اختلالات پیش فعالی و یا کم کاری تیروئید مصرف می نمایید، حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نموده و بدون نظر پزشک این محصول را جایگزین درمان دارویی نفرمایید.
توجه: قرص دوپاویت عاری از ماده ی دارویی (Drug free) و بدون عارضه ی جانبی می باشد.

 • در مکان خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  در دوران بارداری، شیردهی و یا در صورت مصرف دارو قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
  در صورت ابتلا به بیماری هموکروماتوز (Hemochromatosis) و یا بیماری نادر تیروزینمی (Tyrosinemia) از این محصول استفاده ننمایید.

بیش از 20 مواد مغذی، شامل:

قرص دوپاویت 3
منیزیم

بهبود عملکرد مغزی

قرص دوپاویت 4
ویتامین B6 , B9

بهبود عملکرد ادراک و شناخت

قرص دوپاویت 5
نیاسین (ویتامین B3)

کمک به عملکرد سیستم طبیعی

قرص دوپاویت 6
مواد مغذی خاص

ال-تیروزین

قرص دوپاویت جهت بهبود عملکرد مغزی-عضلانی و کمک به درمان پارکینسونیسم، مشکلات تیروئید و پیش فعالی

قرص dopavite یک محصول منحصر به فرد می باشد که ترکیبات آن بر اساس آخرین تحقیقات متخصصین برای بهبود عملکرد عضلانی و کارکرد مغزی طراحی گردیده است. فرمولاسیون تخصصی دوپاویت شامل مقادیر بالایی از اسیدآمینه ی ال-تیروزین و سایر ویتامین ها و مواد معدنی برای عملکرد مغزی-عضلانی می باشد.

تیروزین نوعی آمینواسید می باشد که کارکردهای متنوع و مهمی در بدن انسان دارد. مصرف مقادیر بالای ال-تیروزین در مطالعات زیادی مورد توجه محققین قرار گرفته است. ال-تیروزین در کارکرد دستگاه عصبی، مغز و اعصاب و همینطور عملکرد ماهیچه ای و غده ی تیروئید نقش دارد. دوپاویت با تامین مقادیر بالایی از ال-تیروزین، باعث تقویت دستگاه عصبی، کارکرد مغزی، عملکرد تیروئید و عضلات می گردد.

کپسول دوپاویت جهت بهبود بیماری پارکینسون و علائم پارکینسونیسم

پارکینسون نوعی بیماری عصبی می باشد و بعد از آلزایمر، شایع ترین بیماری مخرب عصبی به حساب می آید. این بیماری نتیجه ی از بين رفتن یا تضعیف نوعی از سلول های عصبی می باشد که ماده ای به نام دوپامین ترشح می کنند.
پارکینسون يک بیماری مزمن و همیشه در حال پیشرفت است. علایم پارکینسون در مراحل اوليه بيماری ملایم و بیشتر اوقات در یک سمت بدن دیده می شوند. لرزش دست و بدن در حالت استراحت یک علامت ویژه بیماری پارکینسون است. با مرور زمان علایم اوليه بدتر و وخیم تر می شوند. یک رعشه ملایم تبدیل به یک ارتعاش مزاحم و ملموس می شود. آرام شدن حرکات به مشکلی کاملا محسوس بدل می شود که محدود کننده ترین علامت پارکینسون است و این مشکل می تواند مانع انجام فعالیت های روزانه شود.
مکمل دوپاویت با کمک به تولید دوپامین در سلول های مغزی، به بهبود علائم بیماری پارکینسون و سیر بیماری کمک می نماید.
بروز علائم خفیفی شبیه به بیماری پارکینسون در افراد مسن بسیار شایع می باشد. علائمی مثل لرزش دست، کندی حرکت و مشکلات عضلانی در افراد مسن، پارکینسونیسم نام دارد. این افراد به پارکینسون مبتلا نیستند و صرفا بخاطر کهولت سن به این علائم مبتلا هستند.
قرص دوپاویت راه حلی بی خطر و موثر در بیماران مسنی که دچار علائم پارکینوسنیسم می گردند محسوب می شود.

کاربرد قرص دوپاویت برای تقویت کارکرد تیروئید

کم کاری تیروئید جزو شایع ترین اختلالات هورمونی می باشد. نوعی از کم کاری تیروئید، کم کاری ساب کلینیکال (sub-clinical hypothyroidism) نام دارد. در این اختلال، عملکرد غده ی تیروئید تضعیف گردیده است ولی شدید نیست. در مورد درمان کم کاری ساب کلینیکال، توافق نظر وجود ندارد و بسیاری از پزشکان، مصرف دارو را در این بیماران لازم نمی دانند.
قرص دوپاویت با تحریک ساخت هورمون های تیروئیدی، باعث تقویت کارکرد تیروئید شده و می تواند در بیماران دچار کم کاری ساب کلینیکال، جایگزین درمان دارویی گردد.

بهبود اختلالات پیش فعالی (ADHD)

سندرم اختلال تمرکز و پیش فعالی (ADHD) اختلالی است که معمولا در کودکان و نوجوانان تشخیص داده می شود، با این حال علائم این بیماری می تواند تا بزرگسالی ادامه یابد. معمولا در درجات خفیف این بیماری، تجویز دارو صورت نمی گیرد و درمان مبتنی بر آموزش خانواده و رفتار-درمانی است.
مطالعات بسیاری نقش ریزمغذی های موجود در کپسول تقویتی دوپاویت، به خصوص ال-تیروزین را در بهبود علائم پیش فعالی ثابت نموده اند.

 
عنوان
متوسط در هر 4 قرص
نیاز روزانه %
L-Tyrosine
2000 mg
Niacin (B3 as Nicotinamide)
20 mg
125
Vitamin B6 (as HCl)
2 mg
143
Folacin (Folic Acid)
400 µg
200
Iron (as Ferrous Sulphate)
20 mg
143
Zinc (as Zinc Sulphate)
20 mg
200
Manganese
4 mg
200

ترکیبات قرص دوپاویت

حاوی مقادیر حداکثری از اسیدآمینه ی ال-تیروزین

قرص دوپاویت شامل مقادیر بالایی از اسیدآمینه ی تیروزین به همراه آهن، روی، منگنز و ویتامین های B3، B6 و B9 می باشد.

ال-تیروزین (L-Tyrosine)

تیروزین نوعی آمینواسید بوده و در ساختمان پروتئین ها شرکت می کند. تیروزین در بدن انسان نیمه ضروری می باشد، یعنی در شرایطی که نیاز به تیروزین افزایش یابد، بدن قادر نیست مقادیر کافی از این آمینواسید را بسازد و با کمبود آن مواجه می شود.
تیروزین موجود در قرص دوپاویت، به فرم ال-تیروزین (L-Tyrosine) وجود دارد و بدین ترتیب علاوه بر جذب کامل از دستگاه گوارش، اثرگذاری مناسبی در دستگاه مغز و اعصاب دارد.

مشاهده بیشتر…

نقش تیروزین در کارکرد مغزی-عضلانی

اسیدآمینه ی تیروزین در سیستم عصبی باعث تشکیل مولکولی به نام دوپامین می گردد. در واقع در مغز، تیروزین را به دوپامین تبدیل می نماید.
دوپامین به ما توانایی، انرژی و لذت می بخشد و کمبود آن باعث خستگی و بی حوصلگی می شود. تامین مقادیر کافی از دوپامین باعث بهبود عملکرد مغزی شده و تمرکز و حافظه را تقویت می نماید. علاوه بر این، دوپامین در بخشی از فرآیند های مغزی که مسئول کنترل عضلات هستند نقش دارد؛ به همین دلیل کمبود شدید آن باعث بیماری پارکینسون می گردد.
قرص دوپاویت با تحریک ساخت دوپامین، باعث بهبود عملکرد مغزی، تمرکز و حافظه می گردد. علاوه براین به عملکرد و کنترل عضلات کمک کرده و باعث بهبود علائم پارکینسون می شود.

نقش تیروزین در کارکرد تیروئید

غده ی تیروئید تیروزین را به هورمون های تیروئید تبدیل می نماید، بنابراین جهت ساخت هورمون های تیروئیدی (T3, T4) مقادیر کافی از آمینواسید تیروزین مورد نیاز می باشد.

ویتامین های گروه B

نقش کلی ویتامین های گروه B آزادسازی انرژی می باشد. ویتامین B3 یا نیاسین (Niacin) در عملکرد عصبی، قلبی و تنظیم چربی خون نقش داشته و باعث تقویت مو و ناخن می گردد. ویتامین B6 در خلق و خوی فرد و کارکرد مغزی نقش مهمی دارد. ویتامین B9 یا فولیک اسید (Folic acid) نیز در خلق و خوی فرد نقش مهمی داشته و باعث تنظیم چرخه ی خواب نیز می گردد.

آهن (Iron)

آهن جزو مهم ترین مواد معدنی در بدن می باشد زیرا فرآیند خون سازی به آهن وابسته است. آهن علاوه بر تشکیل سلول های خونی، در کارکرد سیستم ایمنی و سلول های عصبی نیز نقش دارد. کمبود آهن می تواند با تضعیف فعالیت های مغزی و عدم توانایی در انجام فعالیت های روزانه همراه باشد.

روی (Zinc)

روی ماده ای معدنی است که در رشد و نمو، تقسیم سلولی و کارکرد عصبی و ایمنی نقش دارد. روی دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی بوده و بدن را از آسیب سلولی ناشی از مولکول های سمی محافظت می نماید.

منگنز (Manganese)

منگنز در متابولیسم و سوخت و ساز طبیعی نقش دارد. منگنز از جمله مواد معدنی است که برای کارکرد طبیعی غده ی تیروئید ضروری می باشد.

در قرص دوپاویت، ویتامین های گروه B و عناصر معدنی شامل آهن، روی و منگنز بطور تخصصی در کنار تیروزین گنجانده شده اند تا اثرگذاری تیروزین افزایش یافته و سوخت وساز تیروزین در دستگاه عصبی و تیروئید بطور کامل انجام گیرد.

طریقه مصرف قرص دوپاویت

روزانه 4 عدد قرص دوپاویت را همراه با وعده غذایی اصلی مصرف نمایید (ترجیحا در 2 وعده ی 2 عددی پس از نهار و شام) و یا طبق دستور پزشک.

تداخل دارویی قرص دوپاویت

توجه: در صورتی که قرص دوپاویت را جهت کمک به درمان بیماری پارکینسون، اختلالات پیش فعالی و یا کم کاری تیروئید مصرف می نمایید، حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نموده و بدون نظر پزشک این محصول را جایگزین درمان دارویی نفرمایید.
توجه: قرص دوپاویت عاری از ماده ی دارویی (Drug free) و بدون عارضه ی جانبی می باشد.

بهتر است برای مصرف قرص دوپاویت همزمان با مصرف داروی پارکینسون با پزشک معالج خود مشورت کنید.

ماده اصلی موثر این محصول تیروزین است که در مغز نهایتا تبدیل به دوپامین می شود.

قرص دوپاویت 7
کپسول دو پاویت روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص دوپاویت 8
بدون رنگ مصنوعی
قرص دوپاویت 9
بدون لاکتوز
قرص دوپاویت 10
بدون گلوتن
قرص دوپاویت 11
بدون مواد نگهدارنده

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط