• قرص نروزان اورجینال ترکیبی ایده آل از مواد مغذی برای تضمین عملکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را فراهم می آورد. مغز انسان جزو ارگان های حیاتی بدن و مهم ترین بخش دستگاه عصبی می باشد.

  کپسول نروزان اورجینال با تامین 18 ریزمغذی عمومی و 8 ماده ی مغذی تخصصی جهت بهبود عملکرد مغزی باعث بهبود حافظه، تمرکز، خلق و خو، اضطراب، عملکرد شناختی و سایر ناراحتی های مربوط به سیستم عصبی می گردد.


 •  

  قرص نروزان اورجینال

قرص نـروزان اورجینال

قرص نروزان اورجینال ترکیبی ایده آل از مواد مغذی برای تضمین عملکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را فراهم می آورد. مغز انسان جزو ارگان های حیاتی بدن و مهم ترین بخش دستگاه عصبی می باشد. تامین نیازهای تغذیه ای مغز برای انجام فعالیت های متابولیسمی، تمرکز و حافظه ضروری است.

 • بهبود تمرکز و حافظه بوسیله عصاره جینکو بیلوبا
 • تقویت نشاط و شادابی و بهبود افسردگی بوسیله تامین 5-HTP و ساخت سروتونین
 • موثر در بهبود بیماری هایی مانند میگرن، پارکینسون و آلزایمر
30 عدد قرص

 قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 2,838,000 ریال

روزی ۱ عدد قرص نوروزان اورجینال به همراه وعده غذای اصلی با یک لیوان آب مصرف شود .

 • در دوران بارداری و شیردهی و یا چنانچه هر داروی دیگری مصرف می کنید با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
  در صورت حساسیت به سویا از مصرف این محصول اجتناب نمایید.
  جویده نشود.
  بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید. هنگام مصرف قرص نوروزان اورجینال نیاز به مصرف مولتی ویتامین دیگری نمی باشد.

بیش از 20 مواد مغذی ، شامل:

قرص نـروزان اورجینال 2
آهن، روی و ید

کمک به عملکرد عصبی

قرص نـروزان اورجینال 3
اسید پانتوتنیک

کمک به عملکرد مغز

قرص نـروزان اورجینال 4
ویتامین C،آهن و مس

تامین انرژی مورد نیاز بدن

قرص نـروزان اورجینال 5
سلنیوم و روی

کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن

قرص نـروزان اورجینال 6
Number 1

پر فروش‌ترین برند مکمل انگلستان

قرص نـروزان اورجینال مکمـلی ایـده آل جهت حفظ و تقـویت عملکرد سیستم عصبی و مغز

مغز انسان جزو ارگان های حیاتی بدن و مهم ترین بخش دستگاه عصبی می باشد. تامین نیازهای تغذیه ای مغز برای انجام فعالیت های متابولیسمی، تمرکز و حافظه ضروری است. قرص نروزان اورجینال ( Neurozan Original ) ترکیبی ایده آل از مواد مغذی برای تضمین عملکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را فراهم می آورد.
مغز انسان حدود 30% انرژی بدست آمده از مواد غذایی را مصرف می نماید! این مسئله نشان دهنده ی اهمیت تامین نیازهای تغذیه ی مغز از طریق قرص نوروزان اورجینال می باشد.

دستگاه عصبی، برخلاف دیگر نقاط بدن به ریزمغذی های تخصصی برای عملکرد هرچه تمام تر نیاز دارد. مشکلات شایع در زمینه ی مغز و اعصاب که بسیاری از افراد دچار آن می باشند شامل خستگی ذهنی، ضعف حافظه، عدم تمرکز و اختلالات خلق و خوی می باشد. بسیاری از این شکایات ناشی از کمبود همین ریزمغذی های تخصصی می باشد و یا با تامین آن ها می توان به بهبود آن ها کمک نمود.

قرص نروزان اورجینال با تامین 18 ریزمغذی عمومی و 8 ماده ی مغذی تخصصی جهت بهبود عملکرد مغزی باعث بهبود حافظه، تمرکز، خلق و خو، اضطراب، عملکرد شناختی و سایر ناراحتی های مربوط به سیستم عصبی می گردد.

کاربرد مواد مغذی تخصصی موجود در کپسول نروزان اورجینال

– تقویت ساختمان سلول های عصبی

سلول های عصبی، نورون (Neuron) نام دارند. مغز انسان از بیش از 80 بیلیون نورون تشکیل شده است. نورون ها ساختمان بخصوصی دارند که برای ساخت و انتقال پیام های عصبی طراحی شده است. اگر به هر دلیلی ساختمان نورون دچار مشکل شود، انتقال پیام های عصبی با اشکال مواجه می شود و به کندی انجام می گیرد. مواد مغذی موجود در قرص نوروزان اورجینال، ساختمان نورون ها را تقویت نموده و باعث افزایش سرعت انتقال پیام عصبی می شوند.

– تقویت ساخت واسطه های عصبی

واسطه های عصبی در واقع پل ارتباطی بین سلول های عصبی (نورون ها) هستند. واسطه های عصبی انواع مختلفی دارند و در مناطق مختلف مغز و اعصاب، نقش بخصوصی بازی می کنند. کمبود و یا تضعیف هرکدام از واسطه های عصبی ارتباط مستقیمی با مشکلات عصبی و بیماری های مغز و اعصاب دارد. قرص نوروزان اورجینال، مواد مغذی تخصصی مورد نیاز برای ساخت واسطه های عصبی را در اختیار دستگاه عصبی قرار می دهد و عملکرد حداکثری مغز را تضمین می نماید.
قرص نوروزان اورجینال عاری از هرگونه ی ماده ی دارویی می باشد و ریزمغذی های موجود در آن به وابستگی فیزیکی منجر نمی شود.

عنوان
متوسط در هر قرص
نیاز روزانه %
Ginkgo Biloba Extract equiv.to
120 mg
5-HTP
20 mg
L-Arginine
40 mg
L-Glutamine
10 mg
L-Glutathione
5 mg
Co-Q10
10 mg
Phosphatidylcholine
10 mg
Phosphatidylserine
10 mg
Betacarotene
2 mg
Vitamin D (as D3 1000 IU)
25 µg
500
Vitamin E
36 mg α-TE
300
Vitamin C
80 mg
100
Thiamin (Vitamin B1)
25 mg
2273
Riboflavin (Vitamin B2)
3 mg
214
Niacin (Vitamin B3)
32 mg NE
200
Vitamin B6
10 mg
714
Folic Acid
400 µg
200
Vitamin B12
100 µg
4000
Pantothenic acid
36 mg
600
Magnesium
75 mg
20
Iron
8 mg
57
Zinc
15 mg
150
Copper
250 µg
25
Manganese
2 mg
100
Selenium
110 µg
200
Chromium
40 µg
100
Iodine
150 µg
100

ترکیبات قرص نروزان اورجینال ویتابیوتیکس

محصول نوروزان اورجینال هم ریزمغذی های عمومی و هم ریزمغذی های تخصصی مورد نیاز برای کارکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را تامین می نماید.

فسفاتیدیل سرین (Phosphatidylserine) و فسفاتیدیل کولین (Phosphatidylcholine)

این دو ماده ی مغذی از لحاظ ساختمانی جزو اسید های چرب طبقه بندی می شوند. فسفاتیدیل سرین و فسفاتیدیل کولین بطور تخصصی ساختمان سلول های عصبی (نورون ها) را تقویت می نمایند.
دور تا دور نورون ها را غلافی می پوشاند که “میلین” نام دارد. این غلاف 2 وظیفه ی مهم دارد: از طرفی سلول های عصبی را از اسیب های محیطی محافظت می کند و همچنین باعث افزایش سرعت انتقال پیام عصبی در طول رشته ی عصبی می گردد. فسفاتیدیل سرین و فسفاتیدیل کولین باعث تقویت میلین می شوند و از این طریق باعث تقویت ساختمان سلول های عصبی گشته و نهایتا به بهبود فعالیت های عصبی کمک می نمایند. این 2 ریزمغذی همچنین به ساخت واسطه های عصبی نیز کمک می کنند.

آرژنین (Arginine)، گلوتامین (Glutamine) و گلوتاتیون (Glutathione)

آرژنین، گلوتامین و گلوتاتیون در دسته ی آمینواسیدها قرار دارند. این 3 ماده ی مغذی در ساختمان واسطه های عصبی وجود دارند. در واقع سلول های عصبی (نورون ها) برای ساخت واسطه های عصبی به این ریزمغذی ها نیاز دارند. این مواد همچنین به بهبود سوخت و ساز دستگاه عصبی کمک می نمایند.

کو آنزیم Q10 (Co-Q10) و کاروتنوئید ها (Carotenoids)

این مواد از قوی ترین و موثرترین آنتی اکسیدان های شناخته شده می باشند که اثرات استفاده از آن ها در طیف وسیعی از بیماری ها ثابت شده است. مغز از حساس ترین ارگان های بدن می باشد، به طوری که تولید کوچک ترین مقادیر مولکول های سمی (رادیکال های آزاد) در آن باعث ایجاد طیف وسیعی از بیماری ها و مشکلات مغز و اعصاب می گردد. کوآنزیم Q10 و کاروتنوئید ها، با اثرات آنتی اکسیدانی قوی، رادیکال های آزاد را مهار کرده و باعث پیشگیری و کمک به درمان بیماری های مغز و اعصاب مانند آلزایمر، پارکسینسون و … می گردند.
قرص نوروزان اورجینال با تقویت ساختمان سلول های عصبی و ساخت واسطه های عصبی و همچنین خواص آنتی اکسیدانی، محصول منحصر به فردی است که به تقویت همه جانبه ی سیستم عصبی و مغز می پردازد.

عصاره جینکو بیلوبا (Ginkgo biloba extract)

این گیاه با قدمت هزاران ساله، از قدیمی ترین مواد مورد استفاده در طب سنتی چینی می باشد، به طوری که با مطالعات انجام شده راه خود را به طب مدرن باز کرده است. طی مقالات متعدد ثابت شده است این ماده می تواند باعث بهبود خون رسانی به مغز گشته و علاوه بر این، خواص آنتی اکسیدانی دارد. مصرف این ماده می تواند باعث بهبود بیماری های مزمنی مانند آلزایمر، پارکسینسون و فراموشی گردد.

مشاهده بیشتر…

5-HTP

این ماده در مغز باعث تحریک ترشح واسطه ی عصبی مهمی به نام “سروتونین” می گردد. سروتونین در انجام فعالیت های مهمی مانند تنظیم خلق و خو، خواب، تمرکز و حافظه نقش دارد؛ بنابراین مصرف 5-HTP به درمان طیف وسیطی از اختلالات مانند مشکلات خواب، استرس، افسردگی، میگرن، پیش فعالی، پارکینسون و … کمک خواهد نمود.
ریزمغذی های تخصصی موجود در قرص نوروزان اورجینال شامل عصاره جینکو بیلوبا، 5-HTP، آرژنین، گلوتامین، گلوتاتیون، کوآنزیم Q10، فسفاتیدیل سرین، فسفاتیدیل کولین و کاروتنوئید می باشند.

ویتامین ها (D, E, C و گروه B)

ویتامین C و E نقش آنتی اکسیدانی مهمی در بدن ایفا می کنند. تحقیقات جدید نشان داده است ویتامین D علاوه بر نقش اصلی در جذب کلسیم و کمک به ساختمان استخوان، باعث سلامت سلول های عصبی (نورون) نیز می گردد. ویتامین های گروه B نقش مهمی در تولید انرژی در بدن ایفا می کنند و انرژی بالای مورد نیاز سلول های عصبی و مغز را تامین می نمایند.

قرص نوروزان اورجینال مقادیر بالایی از ویتامین D و ویتامین های B1، B5، B6 و B12 را تامین می نماید. این ریزمغذی ها علاوه بر کارکرد های عمومی، برای سوخت و ساز مغزی ضروری می باشند و کمبود هرکدام از آنها با ضعف کارکرد مغزی-عصبی همراه است.

مواد معدنی (منیزیم، آهن، روی، مس، منگنز، سلنیوم، کروم و ید)

مواد معدنی نقش بسیار مهمی در انجام فعالیت های متابولیسمی و حفظ ساختمان سلول ها برعهده دارند. مطالعات جدید ثابت نموده اند مصرف این مواد بصورت مکمل، با اثرات کوآنزیمی و ساختمانی، مستقیما سلول های عصبی و ساختمان دستگاه عصبی را تقویت کرده و فعالیت آن ها را بهبود می بخشند.
سایر ریزمغذی های موجود در قرص نوروزان اورجینال شامل انواع ویتامین ها (D, E, C و گروه B) و مواد معدنی (منیزیم، آهن، روی، مس، منگنز، سلنیوم، کروم و ید) می باشند.

نحوه مصرف مکمل نروزان اورجینال :

روزی ۱ عدد قرص نوروزان اورجینال به همراه وعده غذای اصلی با یک لیوان آب مصرف شود .

بزرگسالان ، کودکان و نوجوانان می‌توانند در صورت نیاز از این محصول استفاده کنند.

بله. ترکیبات موجود در قرص نروزان ارتباط سلول‌های عصبی را تقویت کرده و برای بهبود عملکرد فعالیت‌های شناختی مؤثر است.

قرص نروزان ترکیبات اعتیاد آور ندارد و در طولانی‌مدت ایجاد وابستگی در فرد نمی‌کند.

اگر مقدار مصرفی از دوز پیشنهادی بیش‌‌تر نشود، مواد تشکیل‌دهنده قرص نروزان هیچ عارضه جانبی ایجاد نمی‌کند.

بله، وجود آنتی‌اکسیدان‌های قوی در ترکیبات قرص نروزان برای افراد مبتلا به ام‌اس مفید است.

زیر نظر پزشک معالج خود می‌توانید از قرص نروزان استفاده کنید.

بله، در صورت تایید پزشک معالج برای افسردگی پس از زایمان قابل استفاده است.

قرص نـروزان اورجینال 7
نـروزان روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص نـروزان اورجینال 8
بدون مخمر
قرص نـروزان اورجینال 9
بدون رنگ مصنوعی
قرص نـروزان اورجینال 10
بدون مواد نگهدارنده
قرص نـروزان اورجینال 11
مناسب گیاهخواران

محصولات مرتبط