•  

  فرمولاسیون پیشرفته ی TimeDefy™ موجود در قرص پرفکتیل پلاتینوم ویتابیوتیکس، پیشرفت عظیمی در تغذیه ی زیبایی می باشد. بهترین حمایت تغذیه ای پوست، از طریق رگ های خونی صورت می گیرد؛ بنابراین “زیبایی از درون” (Beauty from within) معنی می یابد. این فرمول منحصر به فرد، کلاژن و عصاره های گیاهی را همراه با ریزمغذی های اختصاصی در اختیار پوست قرار می دهد.


 •  

  کپسول پرفکتیل پلاتینیوم

قرص پرفکتیل پلاتینیوم

فرمولاسیون پیشرفته‌ی TimeDefy™ موجود در قرص پرفکتیل پلاتینیوم، پیشرفت عظیمی در تغذیه ی زیبایی می باشد. بهترین حمایت تغذیه ای پوست، از طریق رگ های خونی صورت می گیرد؛ بنابراین “زیبایی از درون” (Beauty from within) معنی می یابد. قرص پرفکتیل پلاتینوم بگونه ای طراحی شده است تا طیف وسیعی از ریزمغذی های مورد نیاز روزانه برای زیبایی شما را تضمین نماید.

 • پیشگیری و درمان آسیب های ناشی از تغییرات فصلی و پیری بر روی پوست
 • تامین 35 ریزمغذی شامل عصاره های گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی
 • تقویت ساختمان پوست از طریق تامین کلاژن بیومارین

 قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 4,620,000 ریال

روزانه 2 عدد قرص پرفکتیل پلاتینوم را همراه با وعده ی غذایی اصلی مصرف نمایید.

 • در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • هنگام مصرف قرص پرفکتیل پلاتینوم، نیاز به مصرف مکمل مولتی ویتامین دیگری نمی باشد.
 • مانند دیگر مکمل های غذایی، در صورتی که تحت درمان دارویی می باشید، در دوران بارداری و شیردهی و در صورت آلرژی غذایی، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • حتما با معده پر مصرف شود.
 • جویده نشود.

بیش از 30 ریزمغذی، شامل:

قرص پرفکتیل پلاتینیوم 1
ویتامین C

تامین کلاژن مورد نیاز پوست

قرص پرفکتیل پلاتینیوم 2
ویتامین E،C و سلنیوم

محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو

قرص پرفکتیل پلاتینیوم 3
ویتامین B2 و بیوتین

کمک به حفاظت از پوست

قرص پرفکتیل پلاتینیوم 4
ریزمغذی خاص

عصاره چای سبز ، کلاژن ، لیکوپن ، دانه انگور و چای سبز

قرص پرفکتیل پلاتینیوم 5
روی و سلنیوم

حفاظت از پوست و مو

قرص پرفکتیل پلاتینیوم برای سلامت و حفاظت کامل از پوست، مو و ناخن

زیبایی از درون… (Beauty from within…)

ما اعتقاد داریم زیبایی پوست از دورن منشا می گیرد. درک عمیق متخصصین vitabiotics® از فرآیند های موثر در تغذیه ی پوست، ما را قادر نموده است فرمولاسیون زیبایی TimeDefy™ را توسعه دهیم که دارای ثبت بین المللی می باشد.
فرمولاسیون پیشرفته ی TimeDefy™ موجود در قرص پرفکتیل پلاتینوم ویتابیوتیکس، پیشرفت عظیمی در تغذیه ی زیبایی می باشد. بهترین حمایت تغذیه ای پوست، از طریق رگ های خونی صورت می گیرد؛ بنابراین “زیبایی از درون” (Beauty from within) معنی می یابد. این فرمول منحصر به فرد، کلاژن و عصاره های گیاهی را همراه با ریزمغذی های اختصاصی در اختیار پوست قرار می دهد. قرص پرفکتیل پلاتینوم بگونه ای طراحی شده است تا طیف وسیعی از ریزمغذی های مورد نیاز روزانه برای زیبایی شما را تضمین نماید.

قرص پرفکتیل پلاتینوم چگونه باعث حفظ سلامت پوست می گردد؟

توانایی منحصر بفرد “تجدید سلول” (Cell renewal) قرص مکمل پرفکتیل پلاتینیوم ( Perfectil Platinum) بوسیله ی کلاژن، عصاره دانه انگور، عصاره پوست درخت کاج، چای سبز و عصاره گوجه فرنگی به علاوه ی دیگر عصاره های گیاهی و ریزمغذی ها تضمین می گردد. این مواد مغذی در مجموع باعث کمک به ساخت کلاژن و همچنین محافظت و تقسیم سلولی می گردند.
اثربخشی فوق‌العاده قرص پرفکتیل پلاتینوم بر روی تغییرات فصلی و پیری پوست به صورت بالینی و طی مقالات اثبات شده است.
براساس مقالات ثابت گردیده است مصرف قرص پرفکتیل پلاتینوم، می تواند باعث پیشگیری و حتی درمان آسیب های ناشی از تغییرات فصلی و پیری بر روی پوست گردد.

تاثیر کپسول پرفکتیل پلاتینوم بر پروتئین های ساختاری پوست (کلاژن و الاستین)

کلاژن و الاستین از پروتئین های ساختاری هستند که به طور طبیعی در لایه ی میانی پوست تولید می شوند. کلاژن و الاستین برای حفظ نرمی و خاصیت ارتجاعی پوست ضروری هستند. بدن به طور طبیعی این پروتئین ها را تولید می کند و افراد جوان معمولا میزان بالایی از کلاژن و الاستین را در پوست خود دارند، اما تولید آن ها درون بدن به واسطه ی عواملی مثل افزایش سن، رادیکال های آزاد و عوامل محیطی و فقر ویتامین و املاح ضروری کم شده و چین و چروک و سایر مشکلات پوستی ایجاد می گردد.
قرص پرفکتیل پلاتینوم ویتابیوتیکس ریزمغذی های ضروری را برای تولید کلاژن و الاستین تامین، و از طریق گردش خون به تمامی نواحی پوست (حتی عمیق ترین لایه) می رساند.

عنوان
متوسط در هر قرص
نیاز روزانه %
Bio-Marine Collagen (Cartidea)
200 mg
Grape Seed Extract
15 mg
(95% Proanthocyanidins)
Pine Bark Extract
8 mg
(95% Proanthocyanidins)
Green Tea Extract
20 mg
Tomato Extract
10 mg
Providing pure Lycopene
0.5 mg
Blackcurrant Seed Oil
50 mg
Alpha Lipoic Acid
40 mg
Co-enzyme Q10
5 mg
Betacarotene
4 mg
Vitamin D (as D3 500 IU)
12.5 µg
250
Vitamin E (Natural Source)
50 mg α-TE
417
Vitamin C
90 mg
113
Thiamin (Vitamin B1)
4 mg
727
Riboflavin (Vitamin B2)
4 mg
286
Niacin (Vitamin B3)
18 mg NE
113
Vitamin B6
10 mg
714
Folic Acid
400 µg
200
Vitamin B12
9 µg
360
Pantothenic Acid
40 mg
667
Magnesium
100 mg
27
Iron
12 mg
86
Zinc
15 mg
150
Copper
1000 µg
100
Manganese
0.5 mg
25
Selenium
100 µg
182
Chromium
50 µg
125
Iodine
200 µg
133
(from Purified Sea Kelp extract)
Silicon
50 mg
L-Cysteine
20 mg

ترکیبات کپسول پرفکتیل پلاتینوم

قرص پرفکتیل پلاتیوم، 35 ریزمغذی شامل عصاره های گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی را جهت حمایت اختصاصی از ساختمان پوست و همچنین سلامت عمومی بدن تامین می نماید.

کلاژن بیومارین (Bio-Marine Collagen)

کلاژن از جمله مهم ترین پروتئین های ساختاری موجود در ساختمان پوست، مو و ناخن می باشد. متخصصین بخش مهمی از فرآیند پیری پوست، مو و ناخن را به تحلیل و تضعیف پروتئین های ساختاری مانند کلاژن نسبت می دهند.

قرص پرفکتیل پلاتینوم دارای کلاژن بیومارین می باشد. این فرم از کلاژن به صورت اختصاصی موجب افزایش قابل توجه ساخت کلاژن و در نتیجه بازسازی پوست می گردد. کلاژن بیومارین به خوبی جذب شده و با اثرگذاری بالا، فرآیند پیری پوست را متوقف کرده و باعث استحکام پوست می گردد.

روغن دانه انگور سیاه (Black Currant Seed Oil)

روغن دانه انگور سیاه به دلیل دارا بودن اسید های چرب ضروری از پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و سبب کاهش تشکیل چروک های زودرس می شود.

عصاره پوست درخت کاج (Pine Bark Extract)

عصاره پوست درخت کاج حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی بسیار قوی می باشد که سبب تقویت و محافظت پروتئین های ساختاری (کلاژن و الاستین) پوست در برابر تخریب های محیطی می گرد..

عصاره دانه انگور (Grape Seed Extract)

عصاره ی دانه انگور آنتی اکسیدان قوی بوده و ازتخریب کلاژن و الاستین و هیالورونیک اسید موجود در پوست جلوگیری می کند و پوست را دربرابر مضرات نور خورشید محافظت می کند.

کوآنزیم Q10 (Co-Enzyme Q10):

کوآنزیم Q10 با تحریک سنتز کلاژن و الاستین در پوست سبب افزایش استحکام و تقویت خاصیت ارتجاعی پوست می شود. این ریز مغذی با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی، عوامل مهاجم به سلول های پوست را خنثی کرده و روند پیروی را کند می کند.

عصاره چای سبز(Green Tea Extract)

عصاره چای سبز از پرکاربردترین عصاره های گیاهی می باشد که از بروز علائم پیری پوست مانند چروک های ریز تا عمیق و لکه جلوگیری می کند و سبب حفظ و تقویت سلامت پوست نیز می گردد.

آلفا لیپوئیک اسید (Alpha Lipoic Acid)

آلفا لیپوئیک اسید ماده ای است که در بدن در فرآیند های تولید انرژی نقش دارد. آلفا لیپوئیک اسید به شکل گیری و استحکام هرچه بیشتر سلول های پوست کمک می کند و همچنین موجب کاهش خطوط سطحی و چروک های ظریف می گردد.

عصاره گوجه فرنگی (Tomato extract)

لیکوپن (Lycopene) ماده ای است که از عصاره ی گوجه فرنگی به دست می آید. لیوکوپن یک آنتی اکسیدان قوی می باشد که سبب حفاظت پوست در برابر نور مضر خورشید و حفظ لطافت پوست می شود.

مشاهده بیشتر…

کاروتنوئید ها (Carotenoids)

کاروتنوئید ها موادی هستند که از گیاهان مشتق می شوند. کاروتنوئید ها هم دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی بوده و هم در بدن به ویتامین A تبدیل می شوند.

فرمولاسیون پیشرفته ی TimeDefy™ موجود در قرص پرفکتیل پلاتینوم، گزیده ای از بهترین و موثرترین عصاره های گیاهی را جهت حمایت طبیعی از ساختمان پوست تامین می نماید.

ویتامین B3

ویتامین B3، جزو مهم ترین ویتامین های موثر در تقویت پوست می باشد. این ویتامین موجب بهبود التهاب پوست و کاهش تولید ترشحات چربی از منافذ پوست می‌شود و از ایجاد آکنه و جوش جلوگیری می‌کند.

ویتامین C

ویتامین C از اصلی ترین آنتی اکسیدان های بدن می باشد. این ویتامین علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی، یک نقش اختصاصی در ساختمان پوست، مو و ناخن دارد زیرا جهت تولید کلاژن ضروری می باشد.

بیوتین (Biotin)

بیوتین جزو ویتامین های گروه B می باشد. این ویتامین برای رشد و نگهداری موها و بهبود و تقویت ناخن‌ها ضروری است و سندرم ناخن‌های شکننده را کاهش می‌دهد. کمبود بیوتین بطور واضح باعث کاهش کیفیت ناخن شده و زیبایی و سلامت آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

سیستین (Cystine)

سیستین از لحاظ شیمیایی جزو آمینواسید ها طبقه بندی می شود. آمینه اسید ها اجزای تشکیل دهنده ی پروتئین ها هستند. همانطور که اشاره شد کلاژن و الاستین از مهم ترین اجزای ساختاری پوست، مو و ناخن هستند و جنس پروتئینی دارند. مصرف سیستین باعث سلامت و افزایش رشد مو و ناخن می گردد.

روی (Zinc)

روی از جمله مواد معدنی است که نقش بسزایی در سلامت و تقویت پوست، مو و ناخن دارد و از خشکی و شکنندگی آن ها جلوگیری می‌کند.

سیلیکون (Silicone)

سیلیکون با خاصیت مولکولی منحصر به فرد، نقش های متفاوتی در سلامت پوست ایفا می کند: از طرفی باعث انتقال بهتر مواد موثره ی موجود در محصول به سلول های پوستی گشته و از طرف دیگر، با ایجاد لایه ای محافظ روی پوست، هم از ازدست رفتن آب و رطوبت پوست جلوگیری می نماید و هم اجازه ی نفوذ عوامل بیگانه و آسیب رسان را به ساختمان پوست نخواهد داد.

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در قرص پرفکتیل پلاتینوم در کنار عصاره های گیاهی، ترکیبی قدرتمند جهت تقویت همه جانبه ی ساختمان پوست، مو و ناخن تشکیل می دهند.

روزانه 2 عدد قرص پلاتینیوم را همراه با وعده ی غذایی اصلی مصرف نمایید.

مصرف مداوم قرص پرفکتیل پلاتینیوم برای تقویت همیشگی ساختمان پوست، مو و ناخن توصیه می گردد.

قرص پرفکتیل پلاتینیوم بخاطر ترکیباتی مثل میکس کاروتن و ویتامین سی، باعث کم رنگ شدن لک های پوستی می گردد.

قرص پرفکتیل پلاتینیوم حاوی 15 میلیگرم زینک می باشد و در صورت مصرف این محصول، نیازی به خوردن قرص زینک نیست.

این دو محصول در ترکیبات و مواد تشکیل دهنده با هم تفاوت دارند. قرص پرفکتیل اورجینال یک محصول برای سلامت عمومی پوست مو و ناخن می باشد. در حالیکه قرص پرفکتیل پلاتینیوم به دلیل دارا بودن کلاژن، آنتی اکسیدان های گیاهی و مواد معدنی تاثیر چشمگیری در جوان سازی پوست دارد.

پیشنهاد می شود قرص پرفکتیل پلاتینیوم به مدت یک دوره ی سه ماهه مصرف شود. در صورت اثربخش بودن این مکمل می توانید پس از یک ماه، دوباره مصرف را شروع کنید.

بله. مصرف همزمان قرص پرفکتیل پلاتینیوم با قرص راکوتان مجاز می باشد ولی بهتر است با فاصله دو ساعت از هم استفاده شوند.

قرص پرفکتیل پلاتینیوم 6
پرفکتیل روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص پرفکتیل پلاتینیوم 7
بدون رنگ مصنوعی
قرص پرفکتیل پلاتینیوم 8
بدون مخمر
قرص پرفکتیل پلاتینیوم 9
بدون گلوتن
قرص پرفکتیل پلاتینیوم 10
بدون مواد نگهدارنده

محصولات مرتبط