• قطره اولترا ویتامین D3


  • قطره اولترا ویتامین D3

قطره اولترا ویتامین D3

ultraTM Vitamin D Drop 1000 IU

قطره اولترا ویتامین D3 مکملی ایده آل جهت تامین ویتامین D مورد نیاز شیرخواران و اطفال است. ویتامین D یک ریزمغذی پیشرفته در بدن محسوب می شود که موجب جذب کلسیم از طریق روده هـا شده و به همین دلیل کاهش سطح ویتامین D در بدن با اختلالات کلسیمی و عوارض اسکلتی- عضلانی ناشی از آن همراه خواهد بود.

  • طعم دلپذیر آناناسی و فاقد شکر
  • تامین حداکثر مقدار ویتامین D روزانه شیرخواران
  • با جذب و اثرگذاری 100 درصدی
30 میلی لیتر

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 218,000 ریال

روزانه ۱ میلی لیتر (معادل 1000 واحد ویتامین D) قطره اولترا ویتامین D3 را بعد از غذا و یا طبق دستور پزشک مصرف نمایید.

از قطره چکان مدرج موجود در بسته بندی قطره اولترا ویتامین D3 استفاده نمایید.
در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.

حقوق حیوانات

قطره ویتامین D3 روی حیوانات آزمایش نشده است

NUMBER 1

پر فروش‌ترین برند مکمل انگلستان

ویتامین D

کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن

ویتامین D

برای رشد و نمو طبیعی استخوان ها در کودکان

قطره اولترا ویتامین D3

جهت تضمین رشد و نمو، سلامت استخوان ها، سیستم ایمنی و جلوگیری از نرمی استخوان

قطره اولترا ویتامین D3 مکملی ایده آل جهت تامین ویتامین D مورد نیاز شیرخواران و اطفال است. ویتامین D یک ریزمغذی پیشرفته در بدن محسوب می شود که موجب جذب کلسیم از طریق روده هـا شده و به همین دلیل کاهش سطح ویتامین D در بدن با اختلالات کلسیمی و عوارض اسکلتی- عضلانی ناشی از آن همراه خواهد بود. ویتامین D در شیرخواران و اطفال علاوه بر تضمین سلامت استخوان ها، برای رشد و نمو و سلامت سیستم ایمنی نیز مورد نیاز است و کمبود آن با عوارض جدی همراه خواهد بود.

شیرخواران رشد سریعی داشته و نیاز بیشتری به ویتامین D جهت ساخت استخوان های قوی و سالم دارند. کودکانی که به خوبی رشد نمی کنند، دیر راه افتادن، کوتاه قدی و یا دیر دندان درآوردن کودکان می تواند از علایم کمبود ویتامین D باشد.
قطره اولترا ویتامین D3 با تامین حداکثر مقدار مورد نیاز روزانه شیرخواران به ویتامین D، رشد حداکثری استخوان و دندان آنها را تضمین کرده و علاوه بر این باعث تقویت سیستم ایمنی و رشد مغزی نوزادان می گردد.

کمبود ویتامین D در نوزادان و کودکان باعث بیماری نرمی استخوان (ریکتز یا راشیتیسم) خواهد شد. نرمی استخوان در کودکان باعث ضعیف شدن استخوان، ایجاد پاهای پرانتزی و تغییر شکل در اندام می گردد. علائمی مثل خواب آلودگی، شلی و ضعف عضلات، تاخیر در رشد، تاخیر در راه افتادن، کلفتی مچ دست و انحراف پاها به داخل در این بیماری دیده می شود. نرمی استخوان شدید میتواند باعث نارسایی کلیه، اختلال غده پاراتیروئید، تشنج و تغییر شکل قفسه سینه گردد.

با اینکه با تامین مقادیر کافی از ویتامین D به راحتی می توان از نرمی استخوان پیشگیری نمود، متاسفانه این بیماری شیوع بالایی دارد و به همین دلیل، مصرف مکمل ویتامین D برای تمام شیرخواران از اوایل تولد تا 2 سالگی جزو دستورالعمل کشوری قرار گرفته است. قطره اولترا ویتامین D3 این نیاز تغذیه ای را بطور کامل تامین می نماید.

منبع اصلی تولید ویتامین D نور خورشید است. در مورد شیرخواران و نوزادان، ویتامین D کافی از طریق پوست تولید نمی گردد؛ زیرا پوست بدن نوزادان و کودکـان بسیار حساس می باشد و از طرف دیگر بخاطر پوشش زیاد در بیرون از خانه، در معرض تابش آفتاب قرار نمی گیرند بنابراین دریافت مقادیر کافی ویتامین D برای شیرخواران و نوزادان از طریق قطره اولترا ویتامین D3 اهمیت می یابد.

نوزادانی که بصورت نارس متولد شده اند و همچنین نوزادان با وزن کم هنگام تولد، نیاز بیشتری به ویتامین D دارند. قطره اولترا ویتامین D3 با دارا بودن 1000 واحد ویتامین D در هر میلی لیتر، نیاز تغذیه ای این گروه از نوزادان را تامین می نماید.

 
عنوان
در هر 1میلی لیتر
Vitamin D3 (as cholecalciferol)
25 µg

عناصر

هر میلی لیتر از قطره اولترا ویتامین D3 شامل 1000 واحد ویتامین D معادل 25 میکروگرم کوله کلسی فرول (cholecalciferol) می باشد. هر بسته از قطره اولترا ویتامین D3 شامل 30 میلی لیتر می باشد.

طبق راهنمای کشوری، 1000 واحد ویتامین D معادل حداکثر نیاز روزانه ی ویتامین D برای شیرخواران تا 1 سالگی می باشد؛ بنابراین با مصرف روزانه ی 1 میلی لیتر از قطره اولترا ویتامین D3، دریافت مقادیر کافی ویتامین D برای شیرخواران تضمین می گردد.

بر اساس دستورالعمل کشوری، تمام شیرخواران از 3-5 روزگی الی 2 سالگی باید روزانه 400 واحد ویتامین D را جهت رشد و نمو طبیعی و جلوگیری از بیماری نرمی استخوان مصرف نمایند. قطره اولترا ویتامین D3 1000 واحد ویتامین D را معادل حداکثر نیاز روزانه ی شیرخوار به ویتامین D تامین می نماید.
کوله کلسی فرول (cholecalciferol) یا ویتامین D3، همان فرم از ویتامین D می باشد که در پوست بوسیله ی نور آفتاب ساخته می گردد.

 

  •  روزانه ۱ میلی لیتر (معادل 1000 واحد ویتامین D) قطره اولترا ویتامین D3 را بعد از غذا و یا طبق دستور پزشک مصرف نمایید.
  • از قطره چکان مدرج موجود در بسته بندی قطره اولترا ویتامین D3 استفاده نمایید.
  • در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  • بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.

برای تکمیل ذخایر ویتامین D در بدن، روزانه 1000 واحد بین المللی IU مورد نیاز است.

از علائم کمبود ویتامین D3 می توان به پای پرانتزی، رشد نامناسب، دیر راه افتادن، کوتاه قدی، دیر دندان درآوردن و شکنندگی استخوان­ها اشاره کرد.

ویتامین D به جذب بهتر کلسیم کمک می کند و مسلما برای پیشگیری از بیماری های استخوان، بهبود عملکرد ماهیچه ای و رشد دندان ها تاثیرگذار است.

بله، قطره اولترا D3 به کودکانی که دچار مشکلاتی از قبیل رشد، دیر  دراوردن دندان، دیر راه افتادن و کوتاه قدی هستند کمک می کند.

خیر با توجه به سن و میزان سطح آزمایشگاهی مصرف قطره اولترا D3 برای افراد متفاوت میباشد.

طبق دستورالعمل کشوری، تمام شیرخواران باید از 3 روزگی الی 2 سالگی بصورت روزانه ویتامین D مصرف نمایند. کمبود ویتامین D در این سن با اختلال رشد و نرمی استخوان همراه است.

بله، قطره ویتامین D3 اولترا 1000، مقدار مناسب نیاز روزانه شیرخواران را تامین می کند.

قطره اولترا D3 بدون قند ، بدون لاکتوز، بدون مخمر، بدون نمک، بدون گلوتون، بدون رنگ مصنوعی و مواد نگهدارنده می باشد.

مناسب گیاهخوارن
بدون مخمر
بدون رنگ مصنوعی
بدون گلوتن
بدون مواد نگهدارنده

محصولات مرتبط

Unable to communicate with Instagram.

vitabiotics.iran@

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید