omega3-liquid2

شربت اولترا امگا-3 (روغن ماهی)

UltraTM Omega-3 Liquid

مقادیر حداکثری از اسیدهای چرب DHA و EPA بعلاوه ی ویتامین D و E

تضمین کننده ی رشد کودکان، سلامت و بینایی و سلامت قلب و عروق

مناسب برای تمام اعضای خانواده

شربت اولترا امگا-3 به انضمام ویتامین D و ویتامین E، ترکیبی است قدرتمتد در تامین نیاز روزانه اسیدهای چرب ضروری برای کارکرد حداکثری بینایی و رشد در سنین کودکی و همچنین عملکرد قلب و عروق و سلامت عمومی بدن.

امگا-3 چیست؟

اسید چرب امگا ۳، جزوی از خانواده ی اسیدهای چرب اشباع نشده می باشد که علارغم کارکرد های وسیع و ضروری، توسط بدن انسان ساخته نمی شوند. وقتی امگا-3 در بدن ساخته نمی شود، حتما باید آن را از طریق رژیم غذایی تامین نماییم و به همین دلیل، امگا-3 را اصطلاحا اسید چرب “ضروری” می نامند. امگا-3 دو جزء اصلی دارد: شامل ایکوزاپنتانوئیک اسید (EPA) و دوکوزاهگزائنوئیک اسید (DHA).

امگا-3 جزو اسیدهای چرب “ضروری” طبقه بندی می شود؛ زیرا در بدن انسان ساخته نمی شود و اصطلاحا “ضروری” است توسط رژیم غذایی تامین گردد. شربت اولترا امگا-3، مقادیر حداکثری و کافی از امگا-3 را در اختیار بدن قرار می دهد.
پیش از 30 سال پیش تا کنون، با مشخص شدن مکانیسم عمل روغن ماهی و امگا-3 در بدن و انجام مطالعات متعدد و همچنین وجود بیش از 7000 گزارش مبنی بر اثربخشی آن، توجه محققین و پزشکان نسبت به این ماده جلب شده است.
کاربرد های اثبات شده ی شربت اولترا امگا-3 در بدن

عملکرد قلب و عروق

طی سالیان گذشته مطالعات زیادی در مورد تاثیر مصرف امگا-3 در بیماری های قلبی عروقی انجام شده است. طی تحقیقات ثابت گردیده است مصرف امگا-3 هم ریسک ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد و هم باعث بهبود بیماری های قلبی عروقی می گردد. بطور مشخص، مطالعات ثابت کرده اند مصرف امگا-3 باعث کاهش سطح چربی مضر خون (TG,LDL) شده، سطح چربی مفید خون (HDL) را افزایش داده و به کنترل فشار خون کمک می نماید. بیمارانی که از امگا-3 استفاده نموده اند کمتر دچار عوارض بیماری های قلبی عروقی شدند و همچنین مرگ و میر در آنان کاهش پیدا کرد.
انجمن قلب آمریکا (American Heart Association) یا AHA، مصرف منظم امگا-3 را هم برای پیشگیری و هم برای کمک به درمان بیماری های قلبی عروقی توصیه نموده است. شربت اولترا امگا-3، مقادیر کافی و توصیه شده برای تضمین سلامت قلب و عروق را تامین می نماید.

رشد و نمو کودکان

در سال 2002، سازمان غذا و دارو (FDA) مصرف امگا-3 در رژیم غذایی نوزادان را تایید نمود. سازمان صلاحیت غذایی اروپا (EFSA) در سال 2014، نقش DHA در رشد طبیعی مغز نوزادان و کودکان تا سن 18 سالگی را مورد تایید قرار داده است. همچنین مطالعات نشان داده اند مصرف این اسیدهای چرب ضروری، در کودکان پیش فعال و دچار اختلال تمرکز (ADHD) نیز مفید خواهد بود.

بینایی

شواهد نشان می دهد هم نوزادان طبیعی و هم نوزادان زودرس با مصرف مکمل های امگا-3 در مقایسه با گروهی که مکمل دریافت نکردند در دوره 4 ماهه عملکرد بینایی بهتری داشتند.

بیماری های روماتیسمی و آرتروز

مطالعات بالینی نشان داده اند مصرف امگا-3 باعث بهبود علائم بیماری های روماتیسمی و آرتروز می شود و باعث می شود بیمار نیاز کمتری به استفاده از مسکن ها داشته باشد.

طریقه مصرف شربت اولترا امگا-3

کودکان (5-12 سال): نصف قاشق چای خوری (2.5 میلی لیتر) روزانه
بزرگسالان: یک قاشق چای خوری (5 میلی لیتر) روزانه
شربت اولترا امگا-3 را هم می تواند به تنهایی و همراه با جرعه ای از نوشیدنی دلخواه مصرف نمایید و هم می توانید با شیر یا آب پرتغال مخلوط نموده و مصرف نمایید.

شرایط نگهداری و احتیاطات

در دمای کمتر از 25 درجه و دور از دسترس کودکان نگهداری فرمایید. در تماس نور مستقیم آفتاب و گرما قرار ندهید.
بیش از مقدار توصیه شده مصرف نگردد.
در صورتی که به علت مشکلات زمینه ای تحت نظر پزشک می باشید و یا در صورت بارداری، شیردهی، صرع و آلرژی به ریزمغذی های خاص، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
در صورتی که از داروهای ضد انعقادی (رقیق کننده ی خون) استفاده می کنید، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
بدون رنگ مصنوعی
بدون مواد نگه دارنده (با جایگزینی ویتامین E برای حفاظت از چربی موجود در محصول)
فاقد شکر
دارای عصاره ی پرتغال و لیمو برای تضمین طعم عالی و دوری از طعم ناخوشآیند ماهی
طی 3 ماه پس از باز کردن محصول، از آن استفاده نمایید.