قرص اولترا لیکوپن

UltraTM Lycopene

تامین یکی از قوی ترین انواع آنتی اکسیدان، استخراج شده از عصاره ی گوجه فرنگی

کمک به سلامت پوست، قلب و عروق، ایمنی، پروستات و سلامت عمومی بدن

قرص اولترا لیکوپن، منبعی غنی از یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده می باشد. لیکوپن، ترکیبی طبیعی است که در گوجه فرنگی وجود دارد و مقادیر بالایی از آن در قرص اولترا لیکوپن خالص سازی شده است.

آنتی اکسیدان چیست؟

آنتی اکسیدان ها، محافظت کننده ی بدن از مولکول های سمی و آلودگی ها هستند. وقتی بدن در مواجهه با انواع بیماری ها، آلودگی ها و استرس های فیزیکی و روحی قرار می گیرد، مقدار بالایی از مولکول های سمی در بدن تولید می شوند. به این مولکول های سمی، رادیکال آزاد می گویند و آنتی اکسیدان ها، در واقع رادیکال های آزاد را از بین می برند.

چه افرادی از مصرف آنتی اکسیدان ها سود می برند؟

سبک زندگی امروزی به گونه ای است که افراد همه روزه در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرند. دود سیگار، آلودگی هوا، استرس های فیزیکی و روحی همگی تولید رادیکال های آزاد را در بدن افزایش می دهند، بنابراین در این شرایط نیاز بدن به آنتی اکسیدان ها هم افزایش می یابد.
نقش مولکول های سمی و رادیکال های آزاد در طیف وسیعی از بیماری ها شناخته شده است. مطالعات نشان داده اند در بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی عروقی، بیماری های روماتیسمی و انواع سرطان ها، تولید رادیکال های آزاد افزایش می یابد و این اتفاق باعث تشدید بیماری می گردد. بنابراین مصرف آنتی اکسیدان ها، مولکول های سمی در انواع بیماری ها را از بین می برد و به بهبود بیماری می انجامد.

قرص اولترا لیکوپن مولکول های سمی را که تولیدشان در شرایطی مثل انواع آلودگی ها، بیماری ها و استرس های فیزیکی و روحی افزایش می یابد، مهار نموده و باعث بهبود شرایط می گردد.

طریقه مصرف قرص اولترا لیکوپن:

روزی یک تا دو عدد قرص اولترا لیکوپن همراه با یک لیوان آب میل شود.

بدون رنگ های افزودنی

بدون نگه دارنده

بدون لاکتوز یا مخمر

جویده نشود.

مصرف قرص اولترا لیکوپن را می توانید تا زمان مورد نیاز ادامه دهید.

قرص اولترا لیکوپن را می توانید همراه با سایر محصولات ویابیوتکس مصرف نمایید.