در سال های اخیر استرس، افسردگی و فشار کارهای روزانه بر روی آقایان بیشتر شده و با در نظر گرفتن این حقیقت که آقایان به سلامت جسمی و روحی خود کمتر اهمیت می دهند، بر این باور هستیم که مرور نکاتی مربوط به سلامت آقایان می تواند کیفیت زندگی ما یا شریک زندگی مان تاثیر گذار باشد.

Men's Health Week 1

با آدمهای بیشتری ارتباط برقرار کنیم.

خانواده یا دوستان نزدیک، افرادی که از صحبت کردن و وقت گذراندن با آنها احساس بهتری دارید را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

Men's Health Week 2

فعالیت بدنی، اما غیر مرتبط با کار

فعالیت بدنی که مورد نظر ماست با آنچه شما هر روز ممکن است با کار روزانه انجام دهید کمی فرق دارد. پیاده روی، دوچرخه سواری و فعالیت بدنی که شما را چند دقیقه ای از فشار کار و استرس روزانه دور ک رده و احساس سبکی و شادی برای شما به همراه داشته باشد.

Men's Health Week 3

موسیقی؟ آشپزی یا هیچ کدام؟

مهم نیست موسیقی باشد یا آشپزی، نجاری یا باغبانی حرفه ای، مهم این است که با یاد گرفتن یک مهارت جدید ، مغز شما شروع به ترشح هورمون های رضایت از خودتان می کند و این احساس خوب می تواند شما را به موفقیت های بیشتری برساند.

Men's Health Week 4

کمک بگیریم؟ چرا که نه …

شاید قبلاً لازم نبود یا اصلاً نمی خواستیم. اما در زندگی مدرن امروز و شرایط خاص بعد از پاندمی شاید کمک گرفتن از یک متخصص مشاور یا تراپیست، باعث شود زمان کمتری از عمر گرانبهایمان را به غم و افسردگی و عبور از مراحل سخت زندگی اختصاص دهیم.

Men's Health Week 5

آزمایشات دوره ای را پشت گوش نیاندازیم

انجام معاینات و آزمایش های دوره ای به ما کمک می کند که زودتر از پیش زمینه ایجاد شده برای برخی از بیماری ها آگاه شویم و از بروز آنها جلوگیری کنیم. برای همین این آزمایشات و معاینات را جدی بگیریم.