• مشخصات قرص کوکیوتن اولترا

  قرص اولترا کیوتن


 • معرفی کیوتن اولترا

قرص اولترا کیوتن

قرص اولترا کیوتن نوعی آنتی اکسیدان بسیار قوی بوده که در غشای داخلی میتوکندری تمام بافت های بدن یافت می شود. میتوکندری مسئول تولید انرژی است و سلول ها را در برابر استرس اکسیداتیو و عوامل بیماری زا محافظت می نماید. در نتیجه کوآنزیم کیوتن در سلول ها نقش حیاتی داشته و انرژی مورد نیاز سلول ها را تامین می کند. از آنجایی که با افزایش سن توانایی بدن در تولید این ماده ضروری کاهش می یابد، باید توسط رژیم غذایی برای بدن فراهم شود.

 • موثر در افزایش سطح انرژی سلول ها
 • کمک به کاهش اثرات آسیب رسان استرس اکسیداتیو
 • کاهش آسیب ناشی از رادیکال های آزاد
60 عدد قرص

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 5,940,000 ریال

روزانه 1 الی 2 عدد قرص همراه با 1 لیوان آب

 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک و دور از دید و دسترس اطفال نگهداری شود.
 • درصورت ابتلا به صرع، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و درصورت مصرف داروهای رقیق کننده خون و یا سایر داروها و در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

 • مصرف این فرآورده در کودکان توصیه نمی شود.
 • از جویدن قرص خودداری نمایید. بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود.
 • این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد.
قرص اولترا کیوتن 1
اولترا کیوتن روی حیوانات آزمایش نشده است.
قرص اولترا کیوتن 2
بدون مواد نگهدارنده
قرص اولترا کیوتن 3
بدون رنگ مصنوعی
قرص اولترا کیوتن 4
بدون مخمر
قرص اولترا کیوتن 5
وگان
قرص اولترا کیوتن 6
بدون لاکتوز

مشخصات قرص اولترا کیوتن

کوآنزیم کیوتن به طور مستقیم روی پوست اثر کرده و با افزایش سطح انرژی سلول های پوستی و حفظ عملکرد آنتی اکسیدان ها، قادر به کاهش این عوامل آسیب رسان شده و از پیری پوست جلوگیری می نماید. همچنین این ماده قادر به افزایش قدرت بدنی است و خستگی و ضعف را کاهش می دهد و به این ترتیب موجب بهبود عملکرد افراد در هنگام تمرین های ورزشی می شود. کوکیوتن جهت تقویت عملکرد مغز و ریه ها بسیار می شود. قرص کیوتن ویتابیوتیکس فاقد هرگونه مواد نگهدارنده، رنگ های مصنوعی، مخمر و لاکتوز بوده و استفاده از آن برای گیاهخواران کاملاً مناسب است.

تحقیقات نشان می دهد این مکمل می تواند فشار خون را اندکی کاهش دهد. همچنین مکمل حاوی کیوتن برای درمان نارسایی و سایر بیماری های قلبی نیز استفاده می شود. این احتمال وجود دارد که مصرف این محصول در ترکیب با داروهای معمولی دیگر به بهبود برخی علائم و کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی در آینده کمک می کند.

مصرف مکمل اولترا کوکیوتن فواید زیر را به همراه دارد:

بیماری های قلبی: نشان داده است که مصرف این آنزیم علائم نارسایی احتقانی قلب را بهبود می بخشد. همچنین ممکن است به کاهش فشارخون  بالا نیز کمک کند. در مطالعه ای روی 420 فرد مبتلا به نارسایی قلبی، درمان با 10Q به مدت 2 سال علائم آنها را بهبود بخشید و خطر مرگ ناشی از مشکلات قلبی را کاهش داد. همچنین در مطالعه دیگری 641 نفر با 10Q یا دارونما به مدت 1 سال درمان کرد. در پایان مطالعه، افرادی که در گروه 10Q بودند کمتر در بیمارستان بستری شده بودند.

دیابت: برخی تحقیقات مبنی بر این بودنده اند که مصرف کیوتن ممکن است به کاهش کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) و سطح کلسترول کل در افراد مبتلا به دیابت کمک کند. همچنین می تواند خطر ابتلا به بیماری را در آنها کاهش دهد. مکمل 10Q حساسیت به انسولین را بهبود می بخشد و سطح قند خون را تنظیم می کند.

میوپاتی ناشی از استاتین: مصرف کوآنزیم کیوتن ممکن است به کاهش ضعف و درد عضلانی که گاهی اوقات با مصرف استاتین ها مرتبط است کمک کند.

میگرن: تحقیقات نشان می دهد که استفاده از این مکمل، تعداد دفعات سردرد میگرنی را کاهش می دهد.

جلوگیری از ایجاد علائم پیری روی پوست

تقویت عملکرد مغز و ریه ها

موثر در درمان نارسایی های قلبی، مشکلات عروق کرونر، فشار خون بالا و دیابت

افزایش دهنده قدرت بدنی و جلوگیری از ایجاد خستگی

مزایای کوآنزیم کیوتن:

کمک به عملکرد ورزش:

استرس اکسیداتیو می تواند بر عملکرد ماهیچه ها و در نتیجه بر عملکرد ورزشی تأثیر بگذارد. به طور مشابه، عملکرد غیرطبیعی میتوکندری می تواند انرژی عضلانی را کاهش دهد و انقباض موثر و حفظ ورزش را برای ماهیچه ها دشوار می کند. کیوتن می تواند با کاهش استرس اکسیداتیو در سلول ها و بهبود عملکرد میتوکندری به عملکرد ورزشی کمک کند. علاوه بر این، مکمل کیوتن می تواند به افزایش قدرت در حین ورزش و کاهش خستگی کمک کند که هر دو می تواند عملکرد ورزش را بهبود بخشند.

کمک به باروری:

باروری زنان با افزایش سن به دلیل کاهش تعداد و کیفیت تخمک های موجود کاهش می یابد. 10Q مستقیماً در این فرآیند دخالت دارد. با افزایش سن تولید 10Q کند می شود و بدن را در محافظت از تخمک ها در برابر آسیب اکسیداتیو کمتر می کند. اسپرم مرد نیز مستعد اثرات آسیب اکسیداتیو است که ممکن است منجر به کاهش تعداد اسپرم، کیفیت پائین اسپرم و ناباروری شود. مطالعات نشان می دهد مکمل کیوتن ممکن است کیفیت، فعالیت و غلظت اسپرم را با افزایش حفاظت آنتی اکسیدانی بهبود بخشد.  

عنوان میزان مصرف برای هر قرص
Co-enzyme Q10 50 mg

عناصر قرص اولترا کیوتن

قرص اولترا کوکیوتن ویتابیوتکس با فرمولاسیونی غنی و در بالاترین سطح استانداردهای کنترل کیفیت تعبیه شده است و هر قرص از این مکمل مقدار 50 میلی گرم کوآنزیم کیوتن با غلظت بالا را برای بدن تامین می کند. این ماده اساسی آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد را که منجر به اختلال در فرآیندهای سلولی می شوند به شدت کاهش می دهد. از دیگر ویژگی های این آنتی اکسیدان، کمک به درمان نارسایی های قلبی، مشکلات عروق کرونر، فشارخون بالا و دیابت می باشد.

نحوه مصرف: روزانه 1 الی 2 عدد قرص همراه با 1 لیوان آب

اگر این مکمل طبق دستور مصرف شود هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای ندارد. از میزان مصرف توصیه شده تجاوز نکنید و در صورت مصرف بیش از حد فوراً به پزشک مراجعه کنید.

نتایج در بین افراد متفاوت است. اما در بیشتر موارد انتظار داریم که اثرات مفید اولتراکوکیوتن در یک دوره 1 تا 3 ماهه افزایش یابد.

 

محصولات مرتبط