• قرص سلنیوم یک مکمل غذایی مناسب و آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می گردد .

  سلنیوم یک ماده معدنی ضروری برای بدن است که در بسیاری از مواد غذایی و مکمل ها یافت می شود . این ماده معدنی به آنزیم های مختلف در بدن کمک می کند که در فرایند متابولیسم ، ساخت هورمون های تیروئیدی ، ساخت DNA و جلوگیری از آسیب اکسیداتیو و عفونت نقش داشته باشند . عضلات اسکلتی بدن مهم ترین مرکز ذخیره سلنیوم هستند .


 • کپسول سلنیوم برای درمان کم کاری تیروئید استفاده می شود . مصرف روزانه سلنیوم ممکن است آنتی بادی های موجود در بدن را که در ایجاد این بیماری نقش دارند کاهش دهد .

قرص اولترا سلنیوم 

قرص سلنیوم یک مکمل غذایی مناسب و آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می گردد . سلنیوم هم چنین به عملکرد نرمال غده تیروئید و حفظ مو و ناخن های طبیعی کمک می کند. وجود سلنیوم به همراه ویتامین E و C در ساختار این مکمل نقش به سزایی در محافظت از سلول ها در برابر اثرات آسیب رسان رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو دارد . 

 • کمک به کاهش خستگی
 • کمک به تقویت و محافظت سلولی
 • کمک به حفظ سلامت پوست ، مو ، ناخن
30 عدد قرص

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 825,000 ریال

روزانه 1 عدد قرص به همراه وعده غذایی اصلی با 1 لیوان آب مصرف شود.

 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد ، در جای خشک و دور از دید و دسترس اطفال نگهداری شود.
 • در صورت آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فراورده و در صورت استفاده از سایر داروها و در دوران بارداری و شیردهی ، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمائید
 • از جویدن قرص خودداری نمایید . بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود .
 • این فراورده مکمل است و جهت پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد .
قرص اولترا سلنیوم 1
سلنیوم

کمک به حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی

قرص اولترا سلنیوم 2
ویتامین c,e,se

کمک به محافظت سلول ها از استرس اکسیداتیو

قرص اولترا سلنیوم 3
ویتامین c

کمک به کاهش خستگی

مشخصات قرص سلنیوم

سلنیوم یک ماده معدنی ضروری برای بدن است که در بسیاری از مواد غذایی و مکمل ها یافت می شود . این ماده معدنی به آنزیم های مختلف در بدن کمک می کند که در فرایند متابولیسم ، ساخت هورمون های تیروئیدی ، ساخت DNA  و جلوگیری از آسیب اکسیداتیو و عفونت نقش داشته باشند . عضلات اسکلتی بدن مهم ترین مرکز ذخیره سلنیوم هستند .

سلنیوم به بدن در تولید سلنوپروتئین هایی که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می­کنند کمک می­کند  . هم چنین از سیستم ایمنی بدن ، عملکرد پروستات و تحرک اسپرم پشتیبانی می کند . غده تیروئید نیز از سلنیوم برای تولید هورمون T4  استفاده می کند . سلنیوم همچنین در تبدیل هورمون T4  به هورمونT3   نقش مهمی دارد.

 • کمک به کاهش خستگی
 • کمک به تقویت و محافظت سلولی
 • کمک به حفظ سلامت پوست ، مو ، ناخن
 • افزایش استحکام ناخن
 • تقویت سیستم ایمنی به واسطه داشتن سلنیوم ، A  و C
 • کمک به بهبود باروری مردان ( کمک به بهبود ناباروری مردان و تقویت اسپرم )
 • افزایش کلاژن سازی به علت داشتن ویتامین C

همچنین ویتامین C موجود در قرص اولترا سلنیوم در تشکیل کلاژن تاثیر داشته و به این ترتیب موجب حفظ عملکرد طبیعی سلول های پوستی می شود . یکی دیگر از اثرات ویتامین C کاهش ضعف و خستگی مفرط در افراد می باشد و اثرات مثبت آن در حفظ عملکرد روان شناختی افراد نیز ثابت شده است .

موارد مصرف قرص اولترا سلنیوم :

قرص سلنیوم عمدتا برای درمان یا پیشگیری از بیماری های ناشی از کمبود سلنیوم استفاده می شود . برخی از موارد مصرف قرص سلنیوم عبارتست از :

کم کاری تیروئید :

کپسول سلنیوم برای درمان کم کاری تیروئید استفاده می شود . مصرف روزانه سلنیوم ممکن است آنتی بادی های موجود در بدن را که در ایجاد این بیماری نقش دارند کاهش دهد .

درمان بیماری کاشین بک :

بیماری کاشین بک kashin-back  استخوان ها و مفاصل را درگیر می کند و معمولا افراد مبتلا به کمبود سلنیوم و ید مستعد بیماری کاشین بک هستند . مصرف قرص سلنیوم و ید از بروز این بیماری پیشگیری می کند .

پیشگیری از پره اکلامپسی pre-eclampsia  :

داروی سلنیوم Selenium برای پیشگیری و درمان پره اکلامپسی استفاده می شود . این یک عارضه بارداری است که علائم آن فشار خون بالا و وجود پروتئین در ادرار است . تحقیقات نشان می دهد که زنان بارداری که سطح سلنیوم در خونشان پایین است بیشتر در معرض ابتلا به پره اکلامپسی قرار دارند .

بهبود قوای باروری آقایان :

سلنیوم به تولید اسپرم کمک می کند . محققان دریافته اند که کمبود سلنیوم می تواند عاملی بر کیفیت پایین اسپرم باشد .

عنوان متوسط در هر قرص نیاز روزانه %
Vitamin E 30mga-TE 333
Vitamin C 120mg 150
Selenium 165µg 300
Acai Berry 25mg _
provided by     
Acai Dry Extract 6:1 4.2mg  

ترکیبات کپسول اولترا سلنیوم

Acai Berry  :

آکای بری یک نوع توت کوچک و بنفش رنگ است که روی درخت نخل آسای رشد می کند . این میوه به جز اینکه خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی دارد حاوی الکترولیت ها ، مواد معدنی ، آمینواسیدها و میزان کمی از اسید های چرب می­باشد.

این میوه حاوی آنتی اکسیدان ، ویتامین C  ، ویتامین A  و فیبر می باشد .

مزایای توت آکای برای سلامتی :

1- سرشار از آنتی اکسیدان : بیشتر مزایای آکای به علت آنتی اکسیدان بالای آن است به همین علت است که گفته می شود ORAC  آن بالاست . ( ORAC  مخفف ظرفیت جذب رادیکال اکسیژن است ) . این مقیاس خاصیت آنتی اکسیدانی مواد غذایی را می سنجد . آنتی اکسیدان های موجود در آکای 10 برابر بیشتر از آنتی اکسیدان های موجود در انگور قرمز است .

2- کمک به تقویت و سلامت پوست : به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی باعث بهبود لکه های پوستی ، چین و چروک ، خطوط ریز ، زخم ، ترک های پوستی و خشکی پوست می شود .

3- کمک به تقویت حافظه و تمرکز : آکای از سلول های مغز محافظت کرده و سبب تقویت عملکرد شناختی و حرکتی می شود .

4- کمک به کاهش اشتها و تقویت کاهش وزن : به دلیل تاثیر آکای روی هورمون های کنترل کننده سطح قند خون و احساس گرسنگی و سیری ، توانایی سرکوب کردن اشتها را دارد .

5- کمک به محافظت از قلب و مغز : این ماده سطح کلسترول را متعادل کرده و قادر به محافظت از قلب و مغز بوده و عملکرد مغز را تقویت می کند .

ویتامین E:

ویتامین E بعنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و از غشاهای سلولی و بافت ها محافظت می نماید. همچنین از فرایند پیری و سخت شدن بافت ها جلوگیری می نماید. مکمل اولترا سلنیوم به دلیل دارا بودن ویتامین E، سطح کلسترول بدن را کنترل کرده و از التهاب های پوستی نیز جلوگیری می کند. همچنین تنظیم سطح مناسب ویتامین E در بدن تولید هورمون های زنانه و هورمون های جنسی را افزایش می دهد، بنابراین باعث تقویت قوای جنسی نیز خواهد شد.

ویتامین سی:

قرص اولترا سلنیوم به دلیل دارا بودن ویتامین C، قادر به بهبود جای زخم و مشکلات پوستی است و از پوست در برابر عوامل بیماری زا و آلودگی ها محافظت خواهد کرد. ویتامین C  با افزایش جریان خون به تقویت فولیکول موکمک می­کند . همچنین از ریزش شدید مو نیز جلوگیری کرده و باعث پیشگیری از خشکی مو می شود.

نحوه مصرف قرص سلنیوم (selenium) :

روزانه 1 عدد قرص به همراه وعده غذایی اصلی با 1 لیوان آب مصرف شود.

نتایج در بین افراد متفاوت است . اما در بیشتر موارد ما انتظار داریم که اثرات مفید موادمغذی موجود در مکمل اولتراسلنیوم طی چند هفته افزایش یابد .

روزانه 1 عدد قرص به همراه وعده غذایی اصلی با 1 لیوان آب مصرف شود .

اولتراسلنیوم برای کلیه مردان و زنان به عنوان محافظ تغذیه ای توصیه می شود . این مکمل هم چنین برای کسانیکه زندگی پرمشغله دارند و نیاز به افزایش سیستم ایمنی دارند و افراد بالای 50 سال مناسب می باشد .

قرص اولترا سلنیوم 4
اولترا سلنیوم روی حیوانات آزمایش نشده است.
قرص اولترا سلنیوم 5
بدون مواد نگهدارنده
قرص اولترا سلنیوم 6
بدون رنگ مصنوعی
قرص اولترا سلنیوم 7
بدون مخمر
قرص اولترا سلنیوم 8
بدون لاکتوز

محصولات مرتبط