• قرص جوینتیس اورجینال 2 مولکول تخصصی را تامین می نماید که در بافت غضروفی نقش مهمی داشته و تضمین کننده ی سلامت آن می باشد: گلوکزآمین (Glucosamine) و کندرئوتین (Chondroitin). با مصرف این مواد تخصصی، آسیب پذیری غضروف در برابر عوامل آسیب رسان کاهش می یابد و سلامت مفصل تضمین می گردد.

  قرص جوینتیس اورجینال حاوی گلوکزامین، کندروئوتین و ویتامین‌های D، C، E، B12، مواد معدنی و زنجبیل


 •  

  کپسول جوینتس کلاژن در بهبود علائم و کارکرد مفصل در بیماری آرتروز، پیشگیری از مشکلات مفصلی در ورزشکاران وکاهش نیاز به مصرف مسکن در دردهای مفصلی موثر است.

قرص جوینتیس اورجینال

قرص جوینتیس اورجینال 2 مولکول تخصصی را تامین می نماید که در بافت غضروفی نقش مهمی داشته و تضمین کننده ی سلامت آن می باشد: گلوکزآمین (Glucosamine) و کندرئوتین (Chondroitin). با مصرف این مواد تخصصی، آسیب پذیری غضروف در برابر عوامل آسیب رسان کاهش می یابد و سلامت مفصل تضمین می گردد.

 • بهبود علائم و کارکرد مفصل در بیماری آرتروز
 • پیشگیری از مشکلات مفصلی در ورزشکاران
 • کاهش نیاز به مصرف مسکن در دردهای مفصلی
30 عدد قرص

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 2,805,000ریال

روزانه ۲ عدد قرص جوینتیس اورجینال به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

 • در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  جویده نشود.
  بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
  مصرف منظم این محصول توصیه می گردد.
  پس از صبحانه یا به همراه چای و قهوه و با معده خالی مصرف نشود.
  در زمان بارداری و شیردهی و چنانچه به داروی خاصی حساسیت دارید با پزشک خود مشورت نمایید.

بیش از 12 مواد مغذی ، شامل:

قرص جوینتیس اورجینال 1
مواد مغذی خاص

گلوکوزامین و کندرویتین

قرص جوینتیس اورجینال 2
مس

نگهداری بافت غضروف‌

قرص جوینتیس اورجینال 3
ویتامین C

کمک به تشکیل کلاژن جهت تقویت بافت غضروف و استخوان

قرص جوینتیس اورجینال 4
ویتامین D، روی و منیزیم

کمک به حفظ استخوان ها

قرص جوینتیس اورجینال 5
Number 1

پر فروش ترین برند مکمل انگلستان

قرص جوینتیس اورجینال حاوی گلوکزامین، کندروئوتین و ویتامین‌های D، C، E، B12، مواد معدنی و زنجبیل

غضروف چیست و قرص جوینتیس اورجینال چه نقشی در تقویت آن دارد؟

غضروف، ساختمان قابل ارتجاعی است که وظیفه ی اصلی آن در بدن تسهیل حرکات مفصل می باشد. مهم ترین ویژگی بافت غضروفی، خاصیت ارتجاعی آن می باشد. عواملی مانند استفاده ی نامناسب از مفصل، بیماری های مفصلی، آرتروز و کهولت سن به مرور زمان به غضروف آسیب می زند. با از بین رفتن خاصیت ارتجاعی غضروف، حرکات مفصل دردناک خواهد شد و به مرور زمان سلامت مفصل از دست می رود.
قرص جوینتیس اورجینال 2 مولکول تخصصی را تامین می نماید که در بافت غضروفی نقش مهمی داشته و تضمین کننده ی سلامت آن می باشد: گلوکزآمین (Glucosamine) و کندرئوتین (Chondroitin). با مصرف این مواد تخصصی، آسیب پذیری غضروف در برابر عوامل آسیب رسان کاهش می یابد و سلامت مفصل تضمین می گردد.

قرص جوینتیس اورجینال: راه حلی برای مقابله با آرتروز (Osteoarthritis)

آرتروز، از شایع ترین بیماری های مفصلی می باشد. کهولت سن و استفاده ی طولانی مدت از مفصل، از عوامل ایجاد کننده ی این بیماری می باشد. امروزه به دلیل استفاده ی نادرست از مفاصل، بیماری آرتروز در افراد جوان هم دیده می شود. در بیماری آرتروز، غضروف مفصلی به مرور دچار خوردگی می شود. بیماری آرتروز درمان قطعی ندارد زیرا بافت غضروفی پس از ازبین رفتن دوباره تولید نمی شود. در بیماری آرتروز، مفصل دچار درد، تورم، قرمزی و محدودیت حرکت می گردد. بیماران معمولا از مسکن های خوراکی و یا ژل های ضدالتهاب برای بهبود علائم آرتروز استفاده می نمایند.
با توجه به اینکه برای بیماری آرتروز درمان قطعی وجود ندارد، بهترین راه مقابله با آن پیشگیری بوسیله ی استفاده ی اصولی از مفاصل و مصرف قرص جوینتیس اورجینال می باشد.
قرص جوینتیس اورجینال به دلیل دارا بودن گلوکزامین و کندروئیتین و همچنین عصاره ریشه زنجبیل، علاوه بر اینکه در تامین سلامت و محافظت از مفاصل بسیار مفید است، درد مفصل را کاهش داده و ناراحتی در این نواحی را از بین می‌برد.

عنوان
متوسط در هر 2 قرص
نیاز روزانه %
Glucosamine Sulphate 2KCl
1000 mg
Chondroitin Sulphate
400 mg
Ginger Root Extract eq.to
80 mg
Vitamin D (as D3 400 IU)
10 µg
200
Vitamin E (Natural Source)
40 mg α-TE
333
Vitamin C
60 mg
75
Folic Acid
400 µg
200
Vitamin B12
20 µg
800
Zinc
10 mg
100
Copper
1000 µg
100
Manganese
4 mg
200
Selenium
120 µg
218

عناصر

فرمولاسیون قرص جوینتیس اورجینال شامل ریزمغذی های تخصصی (گلوکزآمین، کندرئوتین و عصاره ریشه زنجبیل) و همینطور ویتامین ها (ویتامین D، C، E، B9 و B12) و مواد معدنی (روی، سلنیوم، مس و منیزیم) می باشد.

گلوکزامین (Glucosamine)

گلوکزآمین ترکیبی است که به طور طبیعی در بافت‌های غضروفی وجود دارد و برای تشکیل و ترمیم کلاژن بسیار ضروری است. با افزایش سن، بدن توانایی خود را برای ساخت مقادیر کافی گلوکزامین از دست می‌دهد. به دنبال کاهش ساخت گلوکزامین، غضروف دچار فرسایش شده و بیماری‌های مفصلی بروز می‌کند. گلوکزامین سبب ترمیم و بازسازی غضروف و توقف در روند تخریب آن می شود؛ بنابراین علائم مرتبط با بیماری‌های مفاصل را کاهش می‌دهد و در رفع دردهای مفصلی و بهبود خشکی مفاصل نقش بسزایی دارد.

کندروئوتین (Chondroitin)

کندرئوتین در ساخت و نگهداری بافت غضروف‌ نقش داشته و موجب افزایش تاثیر گلوکزامین بر سلامت غضروف می شود. کندروتین نیز به صورت طبیعی در غضروف بدن انسان وجود دارد. به نظر می رسد که کندروتین باعث حمل مایعات به بافت ها شده تا در نهایت خاصیت ارتجاعی غضروف ها را حفظ کند و غضروف ها را در برابر از بین رفتن توسط آنزیم های مخرب محافظت کند.
مطالعات بالینی نشان داده است مصرف گلوکزآمین و کندرئوتین در افراد مبتلا به آرتروز، باعث بهبود کارکرد مفاصل شده و حتی نیاز این بیماران به مصرف مسکن های خوراکی را کاهش می دهد. قرص جوینتیس اورجینال بطور تخصصی این دو ماده را تامین نموده و باعث بهبود آرتروز می گردد.
عصاره ریشه زنجیل (Ginger root extract): عصاره ریشه زنجیل موجود در قرص جوینتیس اورجینال ماده ای گیاهی است که در طب سنتی برای کاهش التهاب و درد مفاصل استفاده می شود. مطالعات نشان داده اند که خواص ضد التهابی زنجبیل مربوط به وجود ماده ای به نام Zengibain در این گیاه است که باعث کاهش دردهای ماهیچه ای – مفصلی می گردد. به علت اثر تشدیدکنندگی که گلوکزآمین در کنار مصرف همزمان با زنجبیل در پژوهش ها نشان داده است و همچنین کاهش عوارض گوارشی ناشی از مصرف گلوکز آمین با وجود زنجبیل، محققان به سمت استفاده همزمان از این دو ترکیب سوق داده شده اند.

ویتامین C

ویتامین C جزو مهم ترین و موثرترین آنتی اکسیدان های بدن می باشد. ویتامین C به واسطه ی نقش آنتی اکسیدانی، باعث کاهش التهاب مفاصل شده و علائم بیماری های مفصلی مانند تورم، درد، قرمزی و گرمی را کاهش می دهد. ویتامین C علاوه بر نقش آنتی اکسیدانی، باعث تحریک تولید کلاژن می شود. کمبود ویتامین C باعث تضعیف بافت غضروفی در بدن می گردد.

ویتامین E و سلنیوم

ویتامین E و سلنیوم نیز مانند ویتامین C خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارند و با کاهش التهاب مفاصل، علائم بیماری های مفصلی مانند تورم، درد، قرمزی و گرمی را بهبود می بخشند.

ویتامین D

ویتامین D مهم ترین عامل جذب کلسیم از دستگاه گوارش می باشد. کمبود ویتامین D بخصوص در کشورهای درحال توسعه بسیار شایع می باشد. دریافت ناکافی ویتامین D از مهم ترین عوامل خطر ابتلا به پوکی استخوان و بیماری های مفصلی می باشد.
منگنز (Manganese) و مس (Copper): این دو ماده ی معدنی با کمک به جذب کلسیم، در استحکام بافت اسختوانی و غضروف نقش دارند. منگنز و مس همچنین با تقویت سوخت و ساز بدن، سلامت عمومی را تقویت می نمایند.

روی (Zinc)

روی از جمله مواد معدنی می باشد که به سلامت استخوان‌ها کمک کرده و همچنین سبب حفاظت از غضروف می‌شود.

فولیک اسید (B9) و B12

ویتامین های B9 و B12 در فرآیندهای تقسیم سلولی نقش داشته و باعث حفظ غضروف و بهبود ترمیم بافتی می گردند.

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در قرص جوینتیس کلاژن علاوه بر تقویت غضروف و مفصل، سلامت عمومی فرد را نیز بهبود می بخشند.

طریقه مصرف قرص جوینتیس:

روزانه ۲ عدد قرص جوینتس اورجینال به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

طبق تحقیقات صورت گرفته هیچ اثری روی قند خون ندارد و مصرف آن در افراد دیابتی با نظارت پزشک مانعی ندارد.

بله، عصاره زنجبیل موجود در این محصول خاصیت ضد التهابی دارد و باعث کم شدن درد مفصل می‌شود.

جوینتیس به تنهایی دارای ترکیبات مفیدی برای افراد مبتلا به آرتروز و روماتیسم است و نیاز به مصرف هم‌زمان مکمل دیگری نیست.

بله محصول جوینتیس می‌تواند به آبرسانی مفاصل، افزایش انعطاف و رفع خشکی آن‌ها کمک کند و تا حدود زیادی دردهای آرتروزی و مفصلی بهبود خواهند یافت.

محصول جوینتیس با دارا بودن عصاره زنجبیل که ضد درد و تورم است، نیاز مصرف‌کننده را به مسکن از بین می‌برد.

بله برای پیش‌گیری از زانو درد و تحلیل غضروف می‌توان از این محصول استفاده کرد.

قرص جوینتیس فاقد هر گونه مسکن است و مصرف آن مانعی ندارد.

قرص جوینتیس اورجینال 6
روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص جوینتیس اورجینال 7
بدون مخمر
قرص جوینتیس اورجینال 8
بدون لاکتوز
قرص جوینتیس اورجینال 9
بدون گلوتن
قرص جوینتیس اورجینال 10
بدون مواد نگهدارنده
قرص جوینتیس اورجینال 11
بدون رنگ مصنوعی

محصولات مرتبط