• قرص منوپیس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی هـای خاص مورد نیاز در دوران یائسـگی خانم ها می شود. تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مشکلات دوران یائسـگی می توانند بواسطه ی مصرف ریز مغذی هایی که به صورت کامل و کافی در قرص مونوپس وجود دارد، به صورت قابل توجهی کاهش یابند.

  
قرص منوپیس ویتابیوتیکس اورجینال منبع مهمی از 22 ماده مغذی‌ست که بخش‌های مهمی مانند فعالیت هورمونی، سلامت قلب، سلامت استخوان‌ها و موارد دیگر را هدف قرار می‌دهد


 • قرص منوپیس

قرص منوپیس

قرص منوپیس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی هـای خاص مورد نیاز در دوران یائسـگی خانم ها می شود. تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مشکلات دوران یائسـگی می توانند بواسطه ی مصرف ریز مغذی هایی که به صورت کامل و کافی در قرص مونوپس وجود دارد، به صورت قابل توجهی کاهش یابند.

 • تامین ۲۱ ریزمغذی تخصصی برای دوران یائسگی
 • تامین ایزوفلاوون های سویا با خاصیت شبه استروژنی
 • کنترل علائم دوران یائسگی مانند گرگرفتگی و اختلال خلق و خو
30 عدد قرص

 قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 2,145,000 ریال

۲ عدد قرص به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

 • بیش از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
  قرص منوپیس حتما با معده پر مصرف شود.
  در صورت مصرف دارویی دیگر، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
  در صورت حساسیت به سویا از مصرف این محصول اجتناب نمایید.

بیش از 20 مواد مغذی ، شامل:

 

قرص منوپیس 1
ویتامین B6

کمک به تنظیم فعالیت هورمون ها

قرص منوپیس 2
ویتامین B6 , B12

کمک به خون‌سازی

قرص منوپیس 3
ویتامین D

کمک به عملکرد سیستم ایمنی

قرص منوپیس 4
ویتامین D و منیزیم

حفظ استخوان ها

قرص منوپیس 5
سویا ایزوفلاون

شبه استروژن

قرص منوپیس 6
NUMBER 1

پر فروش‌ترین برند مکمل انگلستان

قرص منوپیس ویتابیوتیکس مکمل تخصصی برای بانوان در سنین یائسگی و پیش-یائسگی

قرص منوپیس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی هـای خاص مورد نیاز در دوران یائسـگی خانم ها می شود. تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مشکلات دوران یائسـگی می توانند بواسطه ی مصرف ریز مغذی هایی که به صورت کامل و کافی در قرص منوپیس وجود دارد، به صورت قابل توجهی کاهش یابند.
قرص منو پیس دارای فرمول متعادل، دقیق و جامع شامل ۲۱ ریزمغذی ضروری به همراه ایزوفلاون های سویا می باشد. قرص منوپیس علاوه بر رفع علائم و نشانه های دوران یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها و حفظ و بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی می شود.

یائسگی دوره ای طبیعی از زندگی زنان است که معمولاً در حدود سن ۴۵ تا ۵۵ سالگی آغاز می‌شود. در این زمان تخمدان ها به میزان کمتری هورمون های زنانه، به خصوص استروژن را ترشح می کنند که این مسئله سبب بروز علائم یائسگی می شود. دوران یائسگی با یک سری تغییرات جسمی و روحی همراه است. خانم هایی که در حال وجود به دوران یائسگی هستند، اصطحالا در دوره ی پیش-یائسگی علائم ضد و نقیضی از یائسگی نشان می دهد.

علائم و مشکلات دوران یائسگی

دوران یائسگی با علائمی مانند گرگرفتگی، تپش قلب، تعریق، اضطراب، بی خوابی و همچنین افزایش خطر ابتلا به مشکلاتی از قبیل پوکی استخوان، بیماری‌های قلبی وعروقی و افسردگی همراه است. علائم و مشکلات به وجود آمده در دوران یائسگی عمدتا به دلیل کاهش شدید تولید گروهی از هورمون های جنسی به نام استروژن در بدن خانم ها به وجود می آید.
برای تسکین علائم و پیشگیری از مشکلات دوران یائسگی، می توان موادی که در بدن عملکردی شبیه عملکرد هورمون استروژن دارند مصرف نمود تا کمبود استروژن در این دوران تا حدی جبران گردد. ایزوفلاون های استخراج شده از دانه سویا در بدن مانند استروژن عمل کرده و مولکول های “شبه استروژن” محسوب می شوند.
قرص منوپیس مواد تخصصی مانند ایزوفلاون های سویا را تامین می نمایند که در بدن خواص “شبه استروژنی” داشته و علائم و مشکلات ناشی از کمبود استروژن را در دوران یائسگی برطرف می سازد.
گر گرفتگی: در ابتدای دوران یائسگی بروز گرگرفتگی بسیار شایع است. استرس و فشارهای روحی می توانند سبب تشدید این مسئله گردند.
پوکی استخوان: یکی از مهم ترین مشکلات دوران یائسگی پوکی استخوان است. افزایش سن باعث اختلال در سوخت و ساز ویتامین D و اختلال در جذب کلسیم می شود. اثر افزایش سن روی از دست دادن استخوان در زنان بیشتر از مردان است. از طرف دیگر، با توجه به کمبود ویتامین D در برخی کشورها از جمله کشور ما، امکان بروز پوکی استخوان در زنانی که کمتر نور خورشید دریافت می کنند افزایش می یابد. نور خورشید منبع تامین ویتامین D است.
در سالیان اولیه ی شروع دوران یائسگی، تراکم بافت استخوانی 1-2% به ازای هر سال کاهش پیدا میکند، بنابراین پوکی استخوان یک مشکل جدی در خانم های یائسه بوده و قرص منوپیس با تامین ریزمغذی های لازم، از این بیماری جلوگیری می نماید.
اختلالات خواب، تعریق شبانه، بیماری‌های قلبی عروقی، مشکلات روحی و … نیز از مشکلات دوران یائسگی محسوب می شود که با مصرف ریزمغذی های تخخصی و ایزوفلاون سویای موجود در قرص منوپیس میتوان به مقابله با آنها پرداخت.

 
عنوان
متوسط در هر قرص
نیاز روزانه %
Vitamin A ( 2500 IU)
750 µg RE
94
Vitamin D (as D3 200 IU)
5 µg
100
Vitamin E (Natural Source)
30 mg α-TE
250
Vitamin C
45 mg
56
Thiamin (Vitamin B1)
10 mg
909
Riboflavin (Vitamin B2)
5 mg
357
Niacin (Vitamin B3)
20 mg NE
125
Vitamin B6
10 mg
714
Folic Acid
500 µg
250
Vitamin B12
9 µg
360
Pantothenic Acid
30 mg
500
Magnesium
100 mg
27
Iron
6 mg
43
Zinc
15 mg
150
Copper
1000 µg
100
Manganese
0.5 mg
25
Selenium
100 µg
182
Chromium
50 µg
327
Iodine
225 µg
150
PABA
25 mg
Soya Isoflavone Extract
20 mg
Biotin
30 µg
60

ترکیبات کپسول منوپیس ویتابیوتیکس

فرمولاسیون قرص مونوپس شامل 21 ریزمغذی شامل ویتامین ها و مواد معدنی بعلاوه ی ایزوفلاون های استخراج شده از دانه ی سویا می باشد.

ایزوفلاون سویا (Soy Isoflavone)

ایزوفلاون های سویا موادی هستند که از دانه ی سویا استخراج می شوند. دانه های سویا از گذشته برای بهبود علائم دوران یائسگی مصرف می شدند. با افزایش محبوبیت مصرف این مواد، توجه محققین به این مسئله جلب گردید و مکانیسم اثرشان کشف شد.
همانطور که اشاره کردیم، در دوران یائسگی سطح هورمون استروژن در خانم ها به شدت کاهش می یابد و علائم دوران یائسگی نیز به همین دلیل ایجاد می شود. ایزوفلاون های سویا در بدن مانند استروژن عمل کرده و مولکول های “شبه استروژن” محسوب می شوند. بنابراین می توانند بخش مهمی از کمبود استروژن در بدن را جبران نموده و علائم یائسگی را بهبود دهند.

به طور کلی اثرات استفاده از ایزوفلاون های سویا در یائسگی شامل موارد زیر است: کاهش و بهبود علایم یائسگی (گـر گرفتگی، تعریـق و …)، کاهش کلسترول و بهبود عملکرد سیستم قلبی- عروقی، حفظ سلامت و استحکام استخوان ها، بهبود حافظه و فعالیت های ذهنی، بهبود خلق و خو و کاهش علایم افسردگـی ناشی از یائسگی.

تاثیرات فوق العاده ی مصرف ایزوفلاون های سویا در بهبود علائم و مشکلات دوران یائسگی طی مطالعات و مقالات متعددی به اثبات رسیده است. قرص مونوپس مقادیر متعادل از این ماده ی مغذی را تامین می نماید.

ایزوفلاون های استخراج شده از دانه ی سویا شامل 3 ماده ی فعال شامل دیادزین (Diadzein)، گلایستین (Glycetine) و جنیستئین (Genistein) می باشد که هر سه در قرص مونوپس به مقادیر کافی وجود دارند.

ویتامین D

ویتامین D باعث افزایش جذب کلسیم و فسفر از روده و همچنین باعث محفوظ ماندن ذخایر کلسیم می شود. با توجه به شیوع بالای پوکی استخوان در خانم های یائسه و عدم دریافت کافی نور آفتاب جهت تولید این ویتامین در بدن، مصرف کافی آن از طریق رژیم غذایی ضرورت می یابد.
قرص مونوپس با تامین ویتامین D و مواد معدنی شامل منیزیم (Magnesium)، منگنز (Manganese) و روی (Zinc) از پوکی استخوان که یکی از مهم ترین عوارض دوران یائسگی است جلوگیری می نماید.

مشاهده بیشتر…

ویتامین B6

این ویتامین مانند سایر ویتامین های گروه B، در تولید انرژی نقش دارد ولی یکی از نقش های اختصاصی ویتامین B6، تنظیم فعالیت هورمونی می باشد. همانطور که میدانید، مهم ترین مشکل در دوران یائسگی، برهم خوردن تنظیمات هورمونی بدن می باشد که ویتامین B6 در بهبود این مشکل کمک کننده است.

PABA

این ریزمغذی در بدن جهت ساخت گلبولهای قرمز نقش دارد. کمبود این ماده در بدن می تواند باعث خستگی مفرط، حساسیت پذیری، عصبی شدن و افسردگی و یبوست می شود و نقش مهمی در سیستم ایمنـی و سلامت پوست دارد. مطالعات نشان داده اند PABA در رشد مو و کند شدن رویش موهـای خاکستری نقش دارد.

سلنیوم (Selenium)، ویتامین های C و E و A و منگنز (Manganese)

این مواد نقش بسیار مهمی در سوخت و ساز بدن داشته و سلامت عمومی بدن را تضمین می نمایند. علاوه بر این، آنتی اکسیدان هایی قوی هستند که سبب حذف و خنثی کردن مولکول های سمی ناشی از آلودگی های محیطی و کهولت سن در بدن می شوند.
ویتامین C موجود در قرص مونوپس علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی، به تولید کلاژن نیز کمک می کند. کلاژن جزو پروتئین های ساختمانی می باشد که در استخوان ها و پوست نقش مهمی داشته و کمبود آن در دوران یائسگی، با افزایش ریسک پوکی استخوان و مشکلات پوستی همراه است.
بیوتین (Biotin) و پانتوتنیک اسید (Pantothenic acid): جزوی از ویتامین های گروه B هستند که بر روی رشد و کیفیت مو تاثیرات مطلوب دارد. بیوتین در حفظ و تامین سلامت پوست، اعصاب و دستگاه گوارش و تنظیم متابولیسم نقش دارد. پانتوتنیک اسید جهت کاهش علایم دوران یائسگی و علایم پیری و سلامت پوست موثر و مفید است.

ویتامین B12 و ویتامین B1

این دسته از ویتامین های گروه B علاوه بر تولید انرژی، به عملکرد طبیعی سیستم عصبی نیز کمک می نمایند.

فولیک اسید (Folic acid)

همان ویتامین B9 می باشد که نقش مهم در سلامت قلب و عروق و ساخته شدن گلبول های قرمز دارد.

۲ عدد قرص به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

وجود ترکیبات خاص این محصول، به بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی و پیشگیری از این بیماری‌ها کمک کرده و این گروه از افراد زیر نظر پزشک معالج می‌توانند از منوپیس استفاده کنند.

سیستم اثرگذاری منوپیس با هورمون‌ها کاملاً متفاوت است و استفاده از این مکمل برای این گروه از افراد زیر نظر پزشک معالج مانعی ندارد.

بله، قرص منوپیس به دلیل داشتن ویتامین D3 و منیزیم جذب کلسیم را بالا می‌برد و بهتر است در دوران یائسگی و پیش از آن برای جلوگیری از پوکی استخوان از این دو محصول در کنار هم استفاده کرد.

بله، مکمل منوپیس به‌دلیل داشتن استروژن گیاهی سبب کاهش چربی بد خون و تری‌گلیسرید می‌شود و می‌توان زیر نظر پزشک معالج از آن استفاده کرد.

منوپیس حاوی ایزوفلاون‌های سویا بوده که طبق مطالعات انجام شده، باعث ایجاد یا عود کیست پستان نمی‌شود و می‌توان زیر نظر پزشک معالج از آن استفاده کرد.  

در ترکیبات این مکمل از هیچ نوع هورمونی استفاده نشده است.

وجود پابا و سایر ریزمغذی‌ها به کندتر شدن روند خاکستری شدن موها کمک می‌کند.

بله، به دلیل وجود بیوتین و پانتوتنیک اسید در قرص منوپیس این محصول بر روی رشد و کیفیت مو تأثیرات مطلوب دارد.

قرص منوپیس اگر طبق دستور پزشک مصرف شود، عوارض جانبی شناخته شده ای ندارد.

بیش از مقدار توصیه شده مصرف نکنید.

در صورت مصرف بیش از حد ، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

قرص منوپیس 7
منوپیس روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص منوپیس 8
بدون مخمر
قرص منوپیس 9
بدون لاکتوز
قرص منوپیس 10
بدون گلوتن
قرص منوپیس 11
بدون مواد نگهدارنده
قرص منوپیس 12
مناسب گیاهخواران

محصولات مرتبط