menopace-tablet1

قرص مونوپیس

Monopace®

مکمل تخصصی برای بانوان در سنین یائسگی و پیش-یائسگی

قرص منوپیس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی هـای خاص مورد نیاز در دوران یائسـگی خانم ها می شود. تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مشکلات دوران یائسـگی می توانند بواسطه ی مصرف ریز مغذی هایی که به صورت کامل و کافی در قرص مونوپیس وجود دارد، به صورت قابل توجهی کاهش یابند.
قرص مونوپیس دارای فرمول متعادل، دقیق و جامع شامل ۲۱ ریزمغذی ضروری به همراه ایزوفلاون های سویا می باشد. قرص مونوپیس علاوه بر رفع علائم و نشانه های دوران یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها و حفظ و بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی می شود.

یائسگی دوره ای طبیعی از زندگی زنان است که معمولاً در حدود سن ۴۵ تا ۵۵ سالگی آغاز می‌شود. در این زمان تخمدان ها به میزان کمتری هورمون های زنانه، به خصوص استروژن را ترشح می کنند که این مسئله سبب بروز علائم یائسگی می شود. دوران یائسگی با یک سری تغییرات جسمی و روحی همراه است. خانم هایی که در حال وجود به دوران یائسگی هستند، اصطحالا در دوره ی پیش-یائسگی علائم ضد و نقیضی از یائسگی نشان می دهد.

علائم و مشکلات دوران یائسگی

دوران یائسگی با علائمی مانند گرگرفتگی، تپش قلب، تعریق، اضطراب، بی خوابی و همچنین افزایش خطر ابتلا به مشکلاتی از قبیل پوکی استخوان، بیماری‌های قلبی وعروقی و افسردگی همراه است. علائم و مشکلات به وجود آمده در دوران یائسگی عمدتا به دلیل کاهش شدید تولید گروهی از هورمون های جنسی به نام استروژن در بدن خانم ها به وجود می آید.
برای تسکین علائم و پیشگیری از مشکلات دوران یائسگی، می توان موادی که در بدن عملکردی شبیه عملکرد هورمون استروژن دارند مصرف نمود تا کمبود استروژن در این دوران تا حدی جبران گردد. ایزوفلاون های استخراج شده از دانه سویا در بدن مانند استروژن عمل کرده و مولکول های “شبه استروژن” محسوب می شوند.
قرص مونوپیس مواد تخصصی مانند ایزوفلاون های سویا را تامین می نمایند که در بدن خواص “شبه استروژنی” داشته و علائم و مشکلات ناشی از کمبود استروژن را در دوران یائسگی برطرف می سازد.
گر گرفتگی: در ابتدای دوران یائسگی بروز گرگرفتگی بسیار شایع است. استرس و فشارهای روحی می توانند سبب تشدید این مسئله گردند.
پوکی استخوان: یکی از مهم ترین مشکلات دوران یائسگی پوکی استخوان است. افزایش سن باعث اختلال در سوخت و ساز ویتامین D و اختلال در جذب کلسیم می شود. اثر افزایش سن روی از دست دادن استخوان در زنان بیشتر از مردان است. از طرف دیگر، با توجه به کمبود ویتامین D در برخی کشورها از جمله کشور ما، امکان بروز پوکی استخوان در زنانی که کمتر نور خورشید دریافت می کنند افزایش می یابد. نور خورشید منبع تامین ویتامین D است.
در سالیان اولیه ی شروع دوران یائسگی، تراکم بافت استخوانی 1-2% به ازای هر سال کاهش پیدا میکند، بنابراین پوکی استخوان یک مشکل جدی در خانم های یائسه بوده و قرص مونوپیس با تامین ریزمغذی های لازم، از این بیماری جلوگیری می نماید.
اختلالات خواب، تعریق شبانه، بیماری‌های قلبی عروقی، مشکلات روحی و … نیز از مشکلات دوران یائسگی محسوب می شود که با مصرف ریزمغذی های تخخصی و ایزوفلاون سویای موجود در قرص مونوپیس میتوان به مقابله با آنها پرداخت.

طریقه مصرف قرص مونوپیس

 • ۲ عدد قرص به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.
 • شرایط نگهداری و احتیاطات
 • در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود
 • بدون گلوتن
 • بدون ژلاتین
 • بدون نمک
 • بدون مخمر
 • بدون لاکتوز
 • بدون رنگ مصنوعی و مواد نگهدارنده
 • بیشتر از دوز پیشنهاد شده مصرف ننمایید.
 • حتماً با معده پر مصرف شود
 • در صورت مصرف دارویی دیگر، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
 • در صورت حساسیت به سویا از مصرف این محصول اجتناب نمایید.