•  

  مکمل ولمن کانسپشن با حفظ سطوح طبیعی تستسترون و تنظیم عملکرد هورمونی به فرآیند تولید اسپرم و تقسیم سلولی طبیعی در بدن آقایان کمک می­کند. همچنین در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها موثر است. قرص ولمن کانسپشن ویتابیوتیکس موثر در خون سازی و کاهش ضعف و خستگی بدن بوده که موجب تقویت قوای باروری و افزایش توانایی جنسی در آقایان می شود. این فرآورده به علت داشتن آنتی اکسیدان، بدن را در مقابل بیماری از بیماری ها نیز ایمن می کند.

   

  قرص ولمن کانسپشن یک مکمل غنی از ویتامین برای آقایان محسوب می شود . این محصول جهت بهبود ترشح هورمون افزایش قوای جنسی و سلامت عمومی مردان مناسب است .این محصول با فرمولاسیون تخصصی خود به انزال زودرس ، اکسیداتیو استرس ، افزایش سیستم ایمنی ، اثرات ناشی از بیماری های میکروبی ، تسهیل روند التیام زخم ، بازسازی بافت ها ، آرتروز ، مسمومیت و بسیاری مسائل مربوط به قوای جسمانی مردان کمک شایانی می کند .


 •  

  قرص ولمن اسپرت

قرص ولمن کانسپشن

قرص ولمن کانسپشن یک مکمل غنی از ویتامین برای آقایان محسوب می شود . این محصول جهت بهبود ترشح هورمون افزایش قوای جنسی و سلامت عمومی مردان مناسب است .این محصول با فرمولاسیون تخصصی خود به انزال زودرس ، اکسیداتیو استرس ، افزایش سیستم ایمنی ، اثرات ناشی از بیماری های میکروبی ، تسهیل روند التیام زخم ، بازسازی بافت ها ، آرتروز ، مسمومیت و بسیاری مسائل مربوط به قوای جسمانی مردان کمک شایانی می کند .

 • باعث بهبود سطح انرژی و کاهش خستگی
 • بهبود قوای جنسی و جسمی مردان
 • غنی از ترکیبات آنتی اکسیدان
 • فاقد گلوتن ، نگهدارنده و رنگ های مصنوعی ، نمک و مخمر می باشد.

 قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده ) : 4,620,000 ریال

روزانه 1 عدد قرص همراه با وعده غذایی اصلی با 1 لیوان آب مصرف شود .

 • در صورت ابتلا به صرع ، هموکروماتوز ، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فراورده و در صورت استفاده از سایر دارو ها قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید .
 • این فراورده مکمل است و جهت پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد .
 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد ، در جای خشک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود .
 • مصرف این فراورده در کودکان توصیه نمی شود . از جویدن قرص خودداری نمایید .

بیش از 30 مواد مغذی، شامل:

قرص ولمن کانسپشن 1
روی (zinc)

برای حفظ سطح طبیعی تستوسترون در خون

قرص ولمن کانسپشن 2
سلنیوم

کمک به اسپرماتوژنر طبیعی

قرص ولمن کانسپشن 3
ویتامین B6

کمک به تنظیم فعالیت هورمونی

قرص ولمن کانسپشن 4
ویتامین دی (vitamin D)

کمک به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی

مشخصات قرص ولمن کانسپشن

مکمل ولمن کانسپشن با حفظ سطوح طبیعی تستسترون و تنظیم عملکرد هورمونی به فرآیند تولید اسپرم و تقسیم سلولی طبیعی در بدن آقایان کمک می­کند. همچنین در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها موثر است. قرص ولمن کانسپشن ویتابیوتیکس موثر در خون سازی و کاهش ضعف و خستگی بدن بوده که موجب تقویت قوای باروری و افزایش توانایی جنسی در آقایان می شود. این فرآورده به علت داشتن آنتی اکسیدان، بدن را در مقابل بیماری ها نیز ایمن می کند.

 • قرص ول من کانسپشن برای کمک به بهبود قدرت باروری
 • موثر در سلامت سیستم تولید مثل مردان به واسطه داشتن زینک ، جینسینگ ، کیوتن ، آمینواسید و اینوزیتول
 • حفظ سطح طبیعی تستوسترون به علت داشتن عصاره ماکا
 • حفظ اسپرماتوژنز نرمال به واسطه داشتن ترکیبات آنتی اکسیدان و ال کارنیتن
عنوان متوسط در هر 2 قرص نیاز روزانه %
siberian GinsengExtract eq.to 30 mg
Maca Extract eq.to 250 mg
Coenzyme Q10 2 mg
L-Carnitine 50 mg
Citrus Bioflavonoids 10 mg
L-Arginine 10 mg
Lycopene Extract 1/5 mg
Pine Bark Extract 1/5 mg
Octacosanol 3 mg
Inositol 40 mg
L-Glutathione 2/5mg
Vitamin A(2500 IU) 750 µg RE 94
Vitamin D (as D3 600 IU) 15 µg 300
Vitamin E(Natural Source) 30 mg a-TE 250
Vitamin C 90 mg 113
Thiamin(Vitamin B1) 12 mg 1091
Riboflavin(Vitamin B2) 5 mg 357
Niacin(Vitamin B3) 18 mg NE 113
VitaminB6 10 mg 714
Folic Acid 400 µg 200
Vitamin B12 75µg 3000
Biotin 150 µg 300
Pantothenic Acid 10 mg 167
Magnesium 60 mg 16
Iron 6 mg 43
Zinc 15 mg 150
Copper 1000 µg 100
Manganese 0.5 mg 25
Selenium 150 µg 273
chromium 50 µg 125

ترکیبات قرص ولمن کانسپشن

روی (zinc)

 روی موجود در مکمل ولمن کانسپشن به عنوان ماده مغذی برای تقویت باروری مردان تلقی شده و کمبود آن با تستوسترون پایین ، تعداد اسپرم و تحرک کم آن ارتباط دارد . مردان در هر بار انزال حدود 5 میلی گرم از روی بدن خود را از دست می دهند که خوردن این مکمل به جبران آن کمک می کند .

ویتامین B6

 ویتامین B6 میتواند به بهبود سلامت جنسی مردان کمک کند چون به کنترل سطح پرولاکتین و عملکرد تستوسترون کمک می کند . همچنین این ویتامین با افزایش تعداد اسپرم در درمان ناباروری موثر است . ویتامین B6 سطح دوپامین بدن را نیز بهبود می بخشد .

منیزیم (magnesium) و B12

 در افزایش تولید و تقویت اسپرم های مردان از طریق تقسیم سلولی موثر می­باشند . ویتامین B12  در افزایش تعداد حرکت اسپرم ، جلوگیری ازصدمات ژنی در سلول های اسپرم ، پیشگیری از انزال زودرس و درمان ناتوانی جنسی نقش به سزایی دارد . کمبود  B12در بدن عواقب گوناگونی دارد ، که از آن جمله می­توان به ناتوانی جنسی ، خستگی ، ضعف قوای بدنی ، یبوست ، کم خونی مگالوبلاست ، مشکلات عدم تعادل ، زوال عقل ، گیجی ، افسردگی و حافظه اشاره کرد .

( اسیدفولیک )B9 

 اسیدفولیک با محافظت از DNA در برابر آسیب اکسیداتیو خواص آنتی اکسیدانی خود را بروز می دهد . این ماده در سنتز RNA  و DNA و اسید های آمینه نقش دارد و به عنوان یک ریز مغذی ضروری برای اسپرماتوژنز عمل می کند . در نتیجه می­تواند به افزایش تعداد اسپرم در مردان کمک کرده و به همین دلیل یک درمان موثر برای ناباروری محسوب می­شود .

مشاهده بیشتر…

سلنیوم(Selenium)

سلنیوم یک ماده مغذی است که خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و کمبود آن ممکن است باعث کاهش کیفیت اسپرم به دلیل استرس اکسیداتیو شود .

کوآنزیم کیوتن (CO Q10 )

 کوآنزیم کیوتن یک آنتی اکسیدان است که برای تولید انرژی در سلول ها ضروری می باشد . مطالعات بهبود تعداد اسپرم ، حرکت اسپرم و مورفولوژی آن را پس از مصرف مکمل کیوتن نشان میدهد .

ال-کارنیتن ( L-CARNITINE

کارنیتین یک ماده غذایی ضروری برای سلول های اسپرم می باشد . و در افزایش تعداد اسپرم و حرکت آن ها نقش دارد . همچنین از مزایای دیگر این ماده می توان به اثر چربی سوزی ، بهبود عملکرد ورزشکاران استقامتی ، بهبود ناباروری مردان و کاهش استرس اکسیداتیو نام برد .

جینسینگ سیبری ( SIBERIAN GINSENG  )

 یکی از ترکیبات مهم کپسول ولمن کانسپشن عصاره جینسینگ است . این عصاره در افزایش عملکرد ورزشکاران ، تقویت سیستم ایمنی ، درمان مشکلات قلبی و عروقی ، کم خوابی یا بی خوابی مزمن ، برونشیت مزمن ، دیابت ، کاهش خطر بروز سرطان و بسیاری موارد دیگر تاثیرگذار است . جینسینگ همچنین باعث افزایش فعالیت جنسی و درمان اختلالات نعوظ در مردان می شود .

عصاره ماکا ( maca extract )

عصاره ماکا باعث افزایش میل جنسی و باروری ، بهبود خلق و خو و عملکرد ورزشی و سطح انرژی ، افزایش توده عضلانی و قدرت فرد ، بهبود قدرت یادگیری و حافظه ، تقویت سیستم ایمنی و کاهش اندازه پروستات به دلیل ترکیبات گلوکوزینولاتی می شود .

ال آرژنین ( L- Arginine  )

آرژنین یک اسید آمینه نیمه ضروری در بدن است که در ساخت سایر پروتئین ها کمک می کند . ال آرژنین در بدن به ترکیب اکسیدنیتریک تبدیل می شود که به دلیل خاصیت  گشاد کنندگی، به بهبود نعوظ کمک می کند . همچنین با اتساع عروق و بهبود جریان خون در بدن باعث بهبود وضعیت قلب و درد قفسه سینه ، بهبود فشار خون و گرفتگی پاها می شود . مطالعات نشان میدهد این ماده در تقویت سیستم ایمنی و کنترل قند خون در دیابتی ها نقش مهمی را ایفا می کند.

عصاره لیکوپن ( Lycopene extract  )

 مطالعات نشان میدهد آنتی اکسیدان ها در بهبود ناباروری می تواند نقش موثری ایفا کنند . لیکوپن تاثیر مثبتی بر روی تعداد ، حرکت و شکل اسپرم دارد . یافته های حاصل از مطالعات نشان می دهد این ماده مغذی خطر ابتلا به بیماری های پروستات را کاهش می دهد و میتواند سیر پیشرفت سرطان پروستات را کم یا حتی متوقف کند .

عصاره پوست درخت کاج ( Pine bark Extract  )

این ماده یک آنتی اکسیدان قوی می باشد و به از بین بردن رادیکال های آزاد بدن کمک می کند . عصاره پوست درخت کاج باعث کاهش قند خون ، التهاب و فشار خون می شود همچنین به سلامت قلب و عروق ، کنترل آسم ، پیشگیری از آترواسکلروز و بهبود زخم دیابتی کمک می کند . مطالعات نشان می دهد این ماده با افزایش غلظت اسپرم و بهبود عملکرد ارگاسم اثرات اختلال نعوظ را کاهش می دهد .

اکتاکوزانول ( octacosanol )

یک ماده شیمیایی است که در گیاهان مختلف از جمله نیشکر و روغن جوانه گندم یافت می شود . اکتاکوزانول در افزایش قدرت و استقامت کاربرد دارد .

گلوتاتیون ( L-Glutathione )

این ماده یک آنتی اکسیدان بسیار قوی در بدن می باشد که همانند سایر آنتی اکسیدان ها باعث کاهش سطوح استرس اکسیداتیو و افزایش قابلیت باروری می شود .

اینوزیتول ( Inositol )

 اینوزیتول به عنوان یکی از اجزاء اصلی غشاء سلولی نقش ساختاری مهمی در بدن ایفا می کند . این ماده به عنوان ویتامین B8  نیز شناخته می شود اما به هیچ وجه یک ویتامین نیست بلکه نوعی قند با چندین عملکرد مهم فیزیولوژیک در بدن از جمله کمک به کنترل قند خون ، کاهش افسردگی و اضطراب، کاهش تری گلیسیرید و افزایش قدرت باروری است

نحوه مصرف قرص ول من کانسپشن (Wellman Conception) :

روزانه 1 عدد قرص همراه با وعده غذایی اصلی با 1 لیوان آب مصرف شود .

در حالت ایده آل بهتر است 3 تا 6 ماه قبل یا همزمان با اقدام به باروری مصرف شود.

هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای با مصرف مکمل ولمن کانسپشن در افراد دیده نشده است.

بله. این مکمل مناسب افراد گیاهخوار می­باشد.

خیر. قطع مصرف ناگهانی این محصول هیچ گونه عارضه جانبی ندارد.

 بله. به دلیل فرمولاسیون جامع با مواد مغذی خاص ، این محصول برای درمان زودانزالی موثر می­باشد.

رادیکال های آزاد به اسپرم مردان آسیب می رسانند، اما ویتامین C و روی موجود در مکمل ول من کانسپشن (Wellman Conception) به بدن کمک می کند تا از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد محافظت کند. ویتامین های موجود در این مکمل به ایجاد و تقویت اسپرم مردانه کمک می کند.

مشخصات و ویژگی قرص ولمن کانسپشن مخصوص آقایان
قرص ولمن کانسپشن 5
روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص ولمن کانسپشن 6
بدون گلوتن
قرص ولمن کانسپشن 7
بدون مخمر
قرص ولمن کانسپشن 8
بدون رنگ مصنوعی و مواد افزودنی
قرص ولمن کانسپشن 9
مناسب گیاهخواران

محصولات مرتبط