• ویتامین دی و ث موجود در ول من اسپورت به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کندو همچنین ویتامین B6 و B12 به حفظ عملکرد طبیعی گلبول های قرمز و افزایش انرژی کمک می کند.

  قرص ولمن اسپرت مولتی ویتامین تخصصی ورزشی مخصوص آقایان است که از طریق فرمولاسیون منحصر به فرد خود ویتامین ها و مواد معدنی (موردنیاز ورزشکاران) و انرژی موردنیاز فعالیت های روزانه و حین ورزش را تامین می کند.

قرص ولمن اسپرت

قرص ولمن اسپرت مولتی ویتامین تخصصی ورزشی مخصوص آقایان است که از طریق فرمولاسیون منحصر به فرد خود ویتامین ها و مواد معدنی (موردنیاز ورزشکاران) و انرژی موردنیاز فعالیت های روزانه و حین ورزش را تامین می کند. این محصول حاوی جینسینگ سیبری، ال کارنتین ، بیوفلاونوئیدهای مرکبات، ال آرژنین، ال تیروزین، ال لیزین و کاروتنوئیدها برای ارتقاء عملکرد ورزشی آقایان می باشد.

 • کمک به تأمین انرژی و تقویت سیستم ایمنی
 • کمک به کاهش احساس خستگی حین ورزش
 • فاقد گلوتن، نگهدارنده و فاقد رنگ مصنوعی
 • حاوی اکتاکوزانول برای افزایش قدرت و استقامت بدنی ورزشکاران

قیمت مصرف کننده (با احتساب ارزش افزوده): 2,376,000 ریال

روزانه 1 عدد قرص همراه با وعده غذایی اصلی با یک لیوان آب مصرف شود.

 • در دمای زیر 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک و دور از دید و دسترس اطفال نگهداری شود.
 • درصورت ابتلا به صرع ، اختلالات تیروئید، هموکروماتوز، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزاء تشکیل دهنده فرآورده و در صورت استفاده از سایر داروها قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای پیشگیری از درمان نمی باشد.
 • درصورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

بیش از 27 مواد مغذی ، شامل:

قرص ولمن اسپرت 1
روی (zinc)

کمک به حفظ سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو

قرص ولمن اسپرت 2
ویتامین ث (vitamin C)

کمک به کاهش خستگی

قرص ولمن اسپرت 3
ویتامین های گروه B

ویتامین های B2 ، B6، B12 کمک به عملکرد طبیعی گلبول های قرمز

قرص ولمن اسپرت 4
ویتامین دی (vitamin D)

کمک به حفظ عملکرد طبیعی ماهیچه ها

مشخصات قرص ولمن اسپرت

 • تأمین کننده ویتامین ها ، مواد معدنی و انرژی موردنیاز فعالیت روزانه و حین ورزش
 • فاقد گلوتن و رنگ مصنوعی
 • شامل D – B12 – B6
 • دارای اکتاکوزانول ، جینسینگ

ورزشکاران به دلیل نیازهای ویژه و سبک رژیم غذایی خاصی که دارند بیشتر از سایر افراد در معرض کمبود ریزمغذی ها قرار دارند و استفاده از یک مولتی ویتامین تخصصی که ترکیبات آن بر اساس نیاز ورزشکاران تنظیم شده باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .قرص ول من اسپرت با دارا بودن مجموعه ای از ویتامین ها و مواد معدنی، می تواند در تامین نیازهای روزانه و تقویت سیستم ایمنی، کمک به افزایش توده عضلانی و افزایش سرعت ریکاوری بدن ورزشکاران نقش مهمی را ایفا کند.

 • ویتامین دی و ث موجود در ول من اسپورت به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می کندو همچنین ویتامین B6 و B12 به حفظ عملکرد طبیعی گلبول های قرمز و افزایش انرژی کمک می کند.
 • حاوی اکتاکوزانول برای افزایش قدرت و استقامت بدنی ورزشکاران و جینسینگ که به کاهش استرس و خستگی و افزایش انرژی کمک می کند.
عنوان متوسط در هر 2 قرص نیاز روزانه %
siberian GinsengExtract eq.to 50 mg    
Co-enzyme Q10 10 mg     
L-Carnitine 50 mg   
Citrus Bioflavonoids 10 mg    
L-Arginine 20 mg     
L-Tyrosine 50 mg   
L-Lysine 20 mg   
Octacosanol 3 mg    
Betacarotene 2 mg    
Vitamin A(2500 IU) 750 µg RE 94
Vitamin D (as D3 600 IU) 15 µg 300
Vitamin E 30 mg a-TE 250
Vitamin C 60 mg 75
Thiamin(Vitamin B1) 12 mg 1091
Riboflavin(Vitamin B2) 5 mg 357
Niacin(Vitamin B3) 24 mg NE 150
VitaminB6 10 mg 714
Folic Acid 400 µg 200
Vitamin B12 15 µg 600
Biotin 75 µg 150
Pantothenic Acid 10 mg 167
Magnesium 60 mg 16
Iron 6 mg 43
Zinc 15 mg 150
Copper 1000 µg 100
Manganese 0.5 mg 25
Iodine 150 µg 100

ترکیبات مولتی ویتامین ول من اسپرت

(اکتاکوزانول)OCTACOSANOL

اکتاکوزانول یک ماده شیمیایی است که در گیاهان مختلف از جمله نیشکر و روغن جوانه گندم یافت می شود. این ماده از نظر شیمیایی مشابه ویتامین E است.

اکتاکونازول در بهبود عملکرد ورزشی،افزایش قدرت و استقامت کاربرد دارد. همچنین برای عفونت های تبخال و بیماری های پوستی ، کلسترول بالا و تصلب شرایین استفاده می شود.

(ال- آرژنین)L-Arginine

این اسید آمینه با تحریک تولید نیتریک اکسید با گشاد کردن رگ ها باعث افزایش خون رسانی به اندام های بدن خصوصاً عضلات می شود. این افزایش خون رسانی سبب انتقال بیشتر مواد مغذی و اکسیژن و خروج سریع تر مواد دفعی مانند لاکتات از عضلات می شود و در نتیجه می تواند خستگی را به هنگام ورزش به تعویق بیاندازد. این اسید آمینه در تکامل سیستم ایمنی موثر بوده و از این طریق در تقویت سیستم ایمنی نیز موثر است. تأثیر بالقوه آرژنین در عملکرد هورمون رشد و تولید نیتریک اکسید برای استقامت و توان ورزشکاران استقامتی سودمند است. این ماده همچنین با افزایش ترشح هورمون رشد علاوه بر رشد عضلات ممکن است باعث افزایش رشد قدی در افرادی شود که هنوز در سن رشد هستند.

(تیروزین)L-Tyrosin

تیروزین یک اسید آمینه مهم غیرضروری می باشد که پیش ساز اپی نفرین، نوراپی نفرین و دوپامین است. نقش این اسید آمینه در تولید انتقال دهنده عصبی دوپامین می تواند در کاهش استرس و افسردگی که از مهمترین دلایل ابتلا به اضافه وزن و چاقی هستند موثر باشد. ال تیروزین همچنین به دلیل افزایش ساخت هورمون های تیروئیدی سبب افزایش متابولیسم و چربی سوزی و تولید انرژی می شود و به روند کاهش وزن کمک می کند. تیروزین خاصیت ضد کاتابولیک داشته که مانع از تخریب توده عضلانی حین چربی سوزی و کاهش وزن می شود.

مشاهده بیشتر…

(لیزین)L-Lysin

لیزین یک اسید آمینه ضروری می باشد. به این معنا که بدن آن را نمی سازد و حتماً باید از طریق منابع غذایی دریافت شود. این اسید آمینه برای ساخت پروتئین مورد استفاده قرار می گیرد که در تولید هورمون ها
، سلول های ایمنی و آنزیم ها کمک کننده هستند و به صورت تخصصی در ترمیم بافت موثر است. کمبود دریافت لیزین در افراد ورزشکار موجب اشکال در تولید پروتئین و عدم سازگاری طبیعی نسبت به استرس ها در تمرینات قدرتی و استقاماتی می شود. این اسید آمینه باعث ترشح هورمون رشد حین ورزش می شود و در نتیجه باعث افزایش قدرت عضلات و حجم عضلات می شود.

(ال کارنتین)L-Carnitine

ال کارنتین به تولید انرژی در بدن کمک می کند. این انرژی از تبدیل چربی ها به دست می آید و در اختیار اندام هایی مانند قلب
، مغز و عضلات قرار می گیرد به همین دلیل باعث افزایش انرژی و کاهش چربی های بدن می شود و در کنار رژیم غذایی به کاهش وزن کمک می کند.

(جینسینگ سیبری)Siberian Ginseng

: جینسینگ سیبری باعث بهبود عملکرد ذهنی و جسمی ، کنترل استرس، افزایش تمرکز و قدرت حافظه، افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی، کاهش خستگی مفرط، کاهش دوره نقاهت، تقویت قوای جنسی و افزایش میزان اسپرم ، تقویت سیستم ایمنی و کاهش کلسترول می شود.

ویتامین های گروه B

ویتامین های گروه B خصوصاً ویتامین (1 B) ، ریبوفلاوین (2 B)، نیاسین (3 B) نقش مهمی در سوخت و ساز انرژی و تجزیه مواد مغذی برای تأمین انرژی ایفا می کنند بنابراین ورزشکاران به مقادیر بیشتری از آنها نیاز دارند. این گروه از ویتامین ها در بهبود عملکرد ورزشی و تمرینی موثر است.

روی(Zinc)

زینک یک عنصر کمیاب است که برای سلامت سیستم ایمنی ضروری می باشد. روی در بهبود روند درمان سرماخوردگی ، ترمیم زخم ها، کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن مرتبط با سن و جلوگیری از صدمه و آسیب به سلول های شبکیه موثر است. همچنین بسیاری از مطالعات و کارآزمایی ها به رابطه بین کمبود زینک با کاهش کیفیت اسپرم وضعیف بودن عضلات اشاره کرده اند.

(سلنیوم)Selenium

سلنیوم یکی از اجزای تشکیل دهنده گلوتاتیون پراکسیداز است که از بدن در صدمات اکسیداتیو محافظت می کند. این عنصر در تولید هورمون تیروئید، عملکرد سیستم ایمنی و سیستم باروری ضروری می باشد.

(بیوفلاونوئید)Bioflavonoids

: بیوفلاونوئیدها ترکیباتی هستند که به طور طبیعی در مرکبات وجود دارند. خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آنها در طی سالیان اخیر شناخته شده است.

بتاکاروتن(Betacarotene)

بتاکاروتن به عنوان یک کاروتنوئید پروویتامین در نظر گرفته می شود. به این معنی که بدن می تواند آن را به ویتامینA (رتینول) تبدیل کند. علاوه بر این بتاکاروتن دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است.

کروم(chromium)

این عنصر چون باعث بالارفتن سطح تحمل به گلوکز شده و روی متابولیسم چربی اثر می گذارد در تنظیم قند خون نقش دارد همچنین کروم در کاهش میزان تری گلیسیرید و کرسترول LDL نقش دارد.

کیوتن(Co-Enzyme Q10)

کوآنزیم Q10 آنتی اکسیدانی است که دربدن انسان در کبد ساخته می شود و برای فعالیت های اساسی سلول مورد نیاز است سطح این ماده با افزایش سن کاهش می یابد ومیزان آن در افراد مبتلا به سرطان ،اختلالات ژنتیکی ،دیابت،ایدز، دسیتروفی عضلانی و بیماری های قلبی بسیارکاهش می یابد . کوآنزیمQ10 به سلامت قلب کمک می کند علاوه بر آن خستگی را کاهش داده و فشار خون را در محدوده سالم نگه می دارد. تحقیقات نشان میدهد افزایش سطح کوآنزیم Q10 باعث افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی علیه واکنش استرس اکسیداتیو شده و کیفیت اسپرم را تا حدی زیادی بهبود می بخشد.

کو آنزیم Q10 عملکردهای ورزشی را از طریق افزایش توان خروجی، به تعویق انداختن زمان خستگی و کاهش زمان ریکاوری بهبود می بخشد.

منگنز(manganese) ، منیزیم(magnesium) ، مس(copper)

منگنزیک ماده معدنی می باشد که نقش مهمی در تشکیل استخوان ، لخته شدن خون و کاهش التهاب دارد.
منیزیم در بدن نقش سودمندی را درحفظ ساختار استخوان ، انقباض عضلانی و انتقال عصبی بازی می کند را در ساختار های بدنی مانند تشکیل استخوان، هموگلوبین و گلبول قرمز ایفا می کند.

ید(Iodin)

باعث تنظیم تولید انرژی و سرعت سوخت و ساز شده همچنین جهت ساخت هورمون های تیروئیدی ضروری می باشد. هورمون های تیروئید وظایف بسیار مهمی از جمله تولید انرژی، تنظیم متابولیسم، تنظیم وزن و دمای بدن، تنظیم سیستم گوارشی و قوای جنسی و صدها مورد دیگر ایفا می کند.

نحوه مصرف قرص ولمن اسپورت (Wellman Sport) :

روزانه 1 عدد قرص همراه با وعده غذایی اصلی با یک لیوان آب مصرف شود.

ولمن اسپرت یک مکمل غذایی همه جانبه است که با پشتیبانی خاص برای کمک به برنامه های تمرینی و تناسب اندام ترکیب شده است. ولمن اورجینال به طور ویژه برای کمک به حفظ سلامت عمومی و شادابی در مردان در تمام سنین شناخته شده است.
ولمن اسپرت و اورجینال برای استفاده روزانه طراحی شده اند و از آنجاییکه هر دو مولتی ویتامین کامل هستند نیازی به استفاده همزمان نیست.

ولمن اسپرت وقتی طبق دستور مصرف شود هیچ عارضه شناخته شده ای ندارد. ولمن اسپرت یک فرمول غیر اعتیادآور است و عاری از دارو ها و هورمون هاست.

(wellmansport) قرص ولمن اسپرت
قرص ولمن اسپرت 5
روی حیوانات آزمایش نشده است
قرص ولمن اسپرت 6
بدون گلوتن
قرص ولمن اسپرت 7
بدون رنگ مصنوعی
قرص ولمن اسپرت 8
مناسب گیاهخواران

محصولات مرتبط