برترین پشتیبان سلامت روزانه

تقویت سیستم ایمنی بدن

شربت ایمیونس

تقویت سیستم ایمنی و افزایش سطح انرژی

قرص ایمیونس

فرمول کامل در تقویت سیستم ایمنی بدن

ایمیونس 2
ایمیونس روی حیوانات آزمایش نشده است
ایمیونس 3
بدون گلوتن
ایمیونس 4
بدون رنگ مصنوعی
ایمیونس 5
بدون مواد نگهدارنده
ایمیونس 6
مناسب گیاهخواران

“به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن کمک می کند”

ایمیونس 7
ایمیونس 8
ایمیونس 9

سوالات متداول 

ایمیونس یک مکمل تخصصی جهت تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن و همچنین تامین مواد مغذی خاص برای حمایت از عملکرد طبیعی سیستم ایمنی است.
ایمیونس با فرمول کامل خود حاوی بیش از 20 ماده مغذی شامل روی، ویتامین C، ویتامین A و سلنیم است که در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی نقش دارند. علاوه بر این، ایمیونس حاوی ویتامین D نیز است که در حفظ عملکرد طبیعی استخوان ها و ماهیچه ها و همچنین سیستم ایمنی نقش دارد.

بله، شربت ایمیونس برای کودکان مناسب است. این شربت حاوی بتاکاروتن، ال-کارنیتین، کولین، سلنیوم، ویتامین D3 و سایر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است که منجر به تقویت سیستم ایمنی در کودکان می شود.

همانند مکمل های غذایی دیگر توصیه می شود تا در زمینه ی مصرف محصولات خانواده ایمیونس در دوران بارداری با پزشک و یا داروساز مشورت شود. در صورتی که شما باردار هستید، ما توصیه می کنیم تا از محصول دیگر ما به نام “پرگناکر” که یک مکمل ویژه برای مصرف در دوران بارداری است، استفاده نمایید. پرگناکر حاوی ویتامین C و D است که در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی نقش دارد.

هر دو محصول از خانواده ایمیونس حاوی 8 میلی گرم آهن هستند.

هردو محصول از خانواده ایمیونس مانند تمامی محصولات ویتا بیوتیکس برای گیاه خواران مناسب هستند.

در صورت ابتلا به صرع، اختلالات تیروئید، هموکروماتوز، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و در صورت مصرف داروهای ضد انعقادی و سایر داروها و در دوران بارداری و شیردهی، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید..

محصولات ایمیونس به طور اختصاصی منجر به حفظ و تقویت سیستم ایمنی می شوند اما این محصولات با توجه به ریزمغذی های موجود در آن ها منجر به برطرف شدن بی اشتهایی ناشی از کمبود ریزمغذی ها در بدن می شوند در حالیکه اشتهای کاذب در افراد ایجاد نمی کنند.

بله، این محصولات حاوی آنتی اکسیدان ها و ریزمغذی های ضروری جهت حفظ و تامین سلامت سیستم ایمنی بدن هستند. بنابراین، در افراد با سابقه مصرف داروهای بر پایه ی کورتون منجر به حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی می شود.

در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.

قرص ایمیونیس به همراه وعده غذایی اصلی با یک لیوان آب مصرف شود. بهترین زمان مصرف شربت ایمیونس صبح ها و ظهر ها به همراه وعده غذایی می باشد.

بله، با توجه به اینکه ریزمغذی های موجود در این محصولات بر اساس مقدار توصیه شده ی روزانه (RDA) هستند. بنابراین، مصرف مداوم این محصولات بلامانع است.

به دلیل اینکه این محصولات به بازسازی سلولی بدون تحریک رشد موهای جدید کمک می‌کنند مصرف این محصولات در طول دوره انجام لیزر موهای زائد بلامانع است. با این حال بهتر است در این زمینه با پزشک معالج مشورت نمایید.

بله، همانطور که بر روی بسته بندی محصولات خانواده ایمیونس نیز نوشته شده است، این محصولات فاقد لاکتوز هستند.

بله، محصولات خانواده ایمیونس فاقد گلوتن و بدون شکر هستند.