سلامت عمومی زنان

تامین ریزمغذی‌های روزانه زنان

قرص ولومن +50

کمک به کاهش خستگی و افزایش انرژی


قرص ولومن اورجینال

کمک به سلامت عمومی زنان


ولومن 1
روی حیوانات آزمایش نشده است
ولومن 2
بدون گلوتن
ولومن 3
بدون رنگ مصنوعی
ولومن 4
بدون مواد نگهدارنده
ولومن 5
مناسب گیاهخواران

“مکملی جامع برای شروع یک روز عالی”

ولومن 6
ولومن 7
ولومن 8
ولومن 9

سوالات متداول

ولومن بر اساس نیازمندی های دنیای مدرن به گونه ای طراحی شده است تا ریزمغذی های مورد نیاز خانم ها را تامین کند و همچنین حاوی روغن گل مغربی و گل ستاره ای است که نقش ضد التهابی دارند. ولومن بر خلاف دیگر مولتی ویتامین های عمومی، منجر به برقراری توازن سطوح ریزمغذی ها به طور اختصاصی در خانم ها می شود. این محصول حاوی ویتامین های B6 و B12 است که منجر به انرژی رسانی به بدن می شود. اسید فولیک، پانتوتنیک اسید و ویتامین B12 همچنین در کاهش خستگی نقش دارند.

خیر! بطور خلاصه می‌توان گفت که این قرص تاثیری بر چاقی ندارد.

در دوران بارداری، ما مصرف مکمل های مولتی ویتامین که به طور اختصاصی برای بارداری طراحی شده اند از قبیل پرگناکر اورجینال را توصیه می کنیم. محصول پرگناکر اورجینال ما حاوی 19 ویتامین و مواد معدنی است که به طور اختصاصی برای مصرف جهت ایجاد آمادگی در افرادی که قصد بارداری دارند، در طول دوران بارداری و همچنین در دوران شیر دهی طراحی شده است. مشکلی در صورت بارداری حین مصرف ولومن اورجینال برای شما ایجاد نخواهد شد زیرا این محصول حاوی سطوح توصیه شده از ویتامین B12 و 400 میکروگرم فولیک اسید است. همچنین ممکن است قرص ولومن اورجینال در صورت نیاز در دوران شیر دهی نیز مصرف شود که بهتر است در این زمینه با پزشک خود مشورت نمایید.

روزانه 2 عدد قرص همراه با وعده غذایی اصلی با یک لیوان آب مصرف شود.

این قرص به خانم ها در تمام سنین برای تامین نیازهای تغذیه ای روزانه و حفظ سلامت عمومی توصیه می شود. این محصول انتخاب مناسبی برای خانم ها با سبک زندگی فعال و پر جنب و جوش است که به طور اختصاصی برای خانم ها طراحی شده است و حاوی ویتامین B6 است که در تنظیم فعالیت هورمونی نقش دارد.علاوه بر این، آهن موجود در این قرص ها در شکل گیری صحیح گلبول های قرمز مشارکت دارد که در دوران قاعدگی خانم ها بسیار حائز اهمیت است.

به طور کلی، ممکن است این محصول در طول درمان مصرف شود زیرا حاوی سطوح متوسطی از ویتامین ها و مواد معدنی است. علاوه بر این، ولومن فاقد هر گونه ترکیب دارویی و یا هورمونی است. قرص ولومن ممکن است در زمان مصرف قرص های ضد بارداری نیز مصرف شود. در صورت ابتلا به صرع، هموكروماتوز، آلرژي به مواد غذايي و يا اجزاي تشكيل دهنده فرآورده، در صورت مصرف داروهاي ضد انعقادي و ساير داروها و در دوران بارداري و شيردهي، قبل از مصرف با پزشك خود و يا داروساز مشورت نماييد.

پس از بررسی ها و تحقیقات گسترده ویتابیوتیکس توصیه می کند پس از جویدن غذا (برای مثال موز)، قرص را به طور همزمان با غذا بلع نمایید و به دنبال آن یک لیوان آب مصرف شود.

در افراد گوناگون بروز اثرات مثبت متفاوت است، ولی در بیشتر موارد، مزایای مصرف ویتامین ها و مواد معدنی موجود در ولومن پس از چند هفته نمایان می شوند. پس از یک تا سه ماه مصرف نتایج قابل توجهی مشاهده می شود.

با توجه به اینکه هیچ ترکیب دارویی و یا هورمونی در این محصول وجود ندارد بنابراین مصرف این قرص منعی ندارد ولی بهتر است قبل از مصرف در دوره درمان با داروهای هورمونی با پزشک خود مشورت نمایید.