محصولات پرگناکر

مجموعه ای از برترین مکمل های بریتانیا برای دوران بارداری و شیر دهی

دوران بارداری، از جمله مهم ترین دوران زندگی فرد را تشکیل می دهد و با مراقبت های مورد نیاز و استفاده از محصولات گروه پرگناکر، می توان به راحتی این تجربه ی لذت بخش را به بهترین شکل پشت سر گذاشت. امروه با پیشرفت علم پزشکی ثابت گردیده است که مراقبت های دوران بارداری فقط به 9 ماهه ی زندگی جنین در بدن مادر محدود نمی شود، بلکه سرنوشت جنین در گرو مراقبت های قبل و بعد از بارداری نیز خواهد بود.

محصولات گروه پرگناکر با فرمولاسیون تخصصی، در تمام مسیر یک بارداری موفق، حتی قبل از شروع 9 ماهه زندگی جنینی در افرادی که قصد بارداری دارند و همچنین در دوران شیردهی همراه شما خواهند بود.

مراقبت های لازم قبل از شروع بارداری:

درصد قابل توجهی از زوجین، پس از اینکه مدت کوتاهی پس از تلاش جهت بچه دار شدن با شکست مواجه می شوند با ترس از ناباروری با نگرانی فراوان به دنبال پیگیری مشکل و درمان می گردند. در حالی که طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO)، ناباروری (infertility) به شرایطی اطلاق می شود که حداقل 12 ماه از تلاش زوجین جهت بارداری گذشته باشد.

کمبود ریزمغذی ها، از جمله شایع ترین دلایلی است که باعث می گردد زوجین در مدت کوتاهی پس از تلاش برای بارداری با شکست مواجه شوند. در عین حال با استفاده از قرص پرگناکر کانسپشن (Pregnacare® conception) می توان به راحتی به مقابله با این مشکل پرداخت.

قرص پرگناکر کانسپشن در فردی که قصد بارداری دارد ایجاد آمادگی کرده و همچنین شانس باروری موفق و سالم را به صورت تخصصی افزایش خواهد داد. پرگناکر کانسپشن، مهم ترین مواد مغذی شامل ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه را که بطور شایع در افراد نابارور دچار کمبود می باشد را تامین می کند. پرگناکر کانسپشن علاوه بر این، ریزمغذی هایی که طبق آخرین تحقیقات جهت افزایش شانس باروری و لقاح مورد استفاده قرار می گیرند را در اختیار فرد قرار می دهد.

مراقبت های لازم طی دوران 9 ماهه ی بارداری:

مادر باردار به عنوان تنها منبع تغذیه ای جنین در دوران مهم و طلایی رشد داخل رحمی، وظیفه ی سنگینی به دوش دارد. هرگونه اختلال در رشد داخل رحمی جنین، عواقب جدی و جبران ناپذیر کوتاه مدت و بلندمدت برجا خواهد گذاشت. امروزه ثابت شده است کمبود برخی ریزمغذی ها مانند اسیدفولیک (ویتامین B9) ارتباط مستقیمی با برخی ناهنجاری های مادرزادی بخصوص ناهنجاری های لوله عصبی خواهد داشت.

امروزه مصرف مکمل اسید فولیک (ویتامین B9) در تمام مادران باردار جزو دستورالعمل های کشوری و جهانی قرار گرفته است. قرص پرگناکر اورجینال (Pregnacare® original) با تامین این ویتامین و سایر ریزمغذی های مورد نیاز، تضمین کننده ی سلامت مادر و جنین خواهد بود.

قرص پرگناکر اورجینال با تامین کامل تمام ریزمغذی های مورد نیاز جهت سلامت مادر و جنین در دوران بارداری، رشد و نمو حداکثری جنین را تضمین کرده و از بسیاری از عوارض مادرزادی جنین جلوگیری می کند. پرگناکر اورجینال علاوه بر، با تغذیه ی کامل مادر، از مشکلات مادر باردار نیز پیشگیری می نماید.

مراقبت های لازم پس از پایان دوران بارداری

منبع تغذیه ی نوزاد تازه متولد شده تا 6 ماهه ی اول زندگی، صرفا از طریق شیر خواهد بود. پس از 6 ماه نوزاد به مرور مجاز به مصرف غذاهای کمکی مانند فِرنی خواهد شد. وزن گیری نوزاد در دوران شیرخواری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید طی فواصل مرتب با منحنی های رشد استاندار کشوری مقایسه گردد.

متخصصین تغذیه و پزشکان هم عقیده می باشند که بجز در موارد خاص، شیرخوار باید از شیر مادر تغذیه کند و بجز موارد خاص، شیر خشک در تغذیه ی نوزاد نقشی ندارد. قرص پرگناکر برست فیدینگ (Pregnacare® breast-feeding) با فرمولاسیون تخصصی شامل امگا-3 باعث مغذی تر شدن شیر مادر می گردد.

قرص پرگناکر برست فیدینگ با تامین ریزمغذی های مهم موجود در شیر مادر، تضمین کننده ی کیفیت شیر مادر بوده و همچنین در افراد با حجم شیر کم نیز کمک کننده می باشد. علاوه بر این، پرگناکر برست فیدینگ در مادرانی که پس از پایان دوران 9 ماهه ی بارداری با کاهش ذخایر مواد مغذی در بدن مواجه می شوند باعث جبران شده و نهایتا باعث تقویت مادر شیرده می گردد.

مراقبت های لازم جهت حفظ زیبایی مادر باردار

مادران باردار به واسطه ی کشیدگی وسیع پوست در نواحی شکم و کشاله ران طی مدتی کوتاه، در معرض ضایعات پوستی خطی مانند به نام استریا (Striae) و یا استرچ مارک (Stretch mark) قرار می گیرند. این ضایعات بی خطر می باشند ولی از نظر زیبایی اهمیت زیبایی دارند.

بهترین راه مقابله با ضایعات پوستی استریا در مادران باردار، پیشگیری از آن با تقویت ساختمان پوست می باشد. کرم پرگناکر (Pregnacare® Stretch Cream) و لوسیون پرگناکر (Pregnacare® Stretch Mark Lotion) با تقویت کامل ساختمان پوست علاوه بر پیشگیری از ضایعات خطی استریا و استرچ مارک، به رفع و درمان آنها نیز کمک می نماید.