سلامت عمومی مردان

تامین ریزمغذی‌های روزانه مردان

قرص ولمن کانسپشن

باعث بهبود سطح انرژی و کاهش خستگی

قرص ولمن اورجینال

حاوی 29 ریزمغذی جهت بهبود سلامت عمومی

قرص ولمن اسپرت

کمک به تأمین انرژی و تقویت سیستم ایمنی

مراقبت از پوست

پاکسازی و آبرسانی پوست آقایان

فیس واش ولمن

موثر در رفع آلودگی و چربی اضافی صورت

سرم زیر چشم ولمن

ضد خستگی، موثر در رفع گودی و سیاهی

مرطوب کننده ضد چروک ولمن

کنترل چین و چروک با آبرسانی بالا

مراقبت از پوست

محافظت، آراستگی و انرژی بخش

نوشیدنی ویتامینه ولمن

بدون کافئین مصنوعی و دارای ویتامین های B6 و B12

بادی واش ولمن

تقویت کننده، آبرسان و ضد تعریق

شامپو ولمن

حجم دهنده و موثر در کاهش ریزش مو

ولمن 2
روی حیوانات آزمایش نشده است
ولمن 3
بدون گلوتن
ولمن 4
بدون رنگ مصنوعی
ولمن 5
بدون مواد نگهدارنده
ولمن 6
مناسب گیاهخواران

“مکملی جامع برای شروع یک روز عالی”

ولمن 7
ولمن 8
ولمن 9
ولمن 10

سوالات متداول

Wellman با فرمولاسیون جامع و تخصصی خود، ریزمغذی ها و ویتامین های مورد نیاز بدن آقایان را تامین می کند. این محصول حاوی 29 ریزمغذی است که منجر به حفظ سلامت عمومی در تمام سنین می شود. طراحی این محصول به گونه ای است که بر اساس نیازهای آقایان مواد مغذی مورد نیاز را در دسترس بدن قرار می دهند، برای مثال در فرمولاسیون ولمن سطوح پایین تری از آهن وجود دارد در مقایسه با ولومن. ویتامین های C و D موجود در قرص ولمن منجر به حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی می شود.

محصول ولمن اورجینال انتخاب مناسبی برای آقایانی است که به دنبال حفظ نشاط و سلامت عمومی بدن خود در سبک زندگی پویای امروزه هستند. ویتامین های B6 و B12 موجود در این محصول منجر به تولید انرژی و عصاره جینسینگ منجر به بهبود عملکرد ورزشی، افزایش توانایی جسمی و تنظیم سیستم ایمنی بدن می شود. ولمن اورجینال از طریق کوآنزیم Q10 منجر به حذف رادیکال های آزاد و جلوگیری از ایجاد آسیب های اکسیداتیو می شود.

این محصول ترکیب کاملی از ریزمغذی ها و ویتامین های مورد نیاز جهت حفظ سلامت جنسی و باروری در آقایان است. ولمن کانسپشن از طریق روی (Zn)، سلنیوم، عصاره جینسینگ و ماکا موجود در آن منجر به بهبود توانایی باروری و تولید مثل نرمال در آقایان و همچنین حفظ سطوح طبیعی تستوسترون در خون می شود. Wellman conception محصولی ایده آل برای بهبود قوای جنسی آقایان است.

ولمن کانسپشن حاوی 30 ریزمغذی شامل روی است که منجر به باروری و تولید مثل نرمال و همچنین حفظ سطوح طبیعی تستوسترون خون در آقایان می شود. سلنیوم موجود در این محصول در اسپرماتوژنز طبیعی نقش دارد. علاوه بر این، ویتامین های  B6 و D به ترتیب در تنظیم فعالیت هورمونی و حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی نقش دارند. این محصول حاوی ترکیبات ویژه ای از قبیل کوآنزیم Q10، عصاره جینسینگ و ماکا است.

پزشک شما بهترین مرجع برای اطلاع از نحوه و زمان مصرف قرص است اما بهترین زمان مصرف قرص ولمن اورجینال همراه با وعده غذایی اصلی و 1 لیوان آب است.

محصولات خانواده ولمن همانند دیگر محصولات ما برای گیاه خواران مناسب هستند.

خانواده محصولات گروه ولمن از دسته مکمل های اختصاصی جهت افزایش وزن نمی باشند. بنابراین مصرف این مکمل ها در افراد عادی منجر به افزایش وزن نمی شود اما افرادی که دچار کمبود آهن، زینک و سایر ویتامین ها ( از قبیل ویتامین های گروه B) هستند، بی اشتهایی و یا کم اشتهایی را تجربه می کنند که همین مساله منجر می شود تا پس از مصرف مکمل های حاوی ریز مغذی ها، این افراد اشتهای طبیعی خود را دوباره بدست آورند و کمی افزایش وزن را تجربه کنند.